Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vaikštynės, stumdukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 15:27

nuo keliu men galima kudiki deti i vaikstyne

Vaikštynės, stumdukai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 15:38

As tai labai nesizavejau ta vaikstyne, o ir musu gydytoja patare neskubet, nes nebai gerai stuburiukui, turi vaikutis jau tvirtai sedet ir stovet. Cia dar ir nuo vaikucio priklauso, nes, pavyzdziui,  turintiems didesni svori negalima ankti i vaikstyne. Mes netoli 9 menesio leidom i vaikstyne.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-27 16:31

Mano dvyniai ne neturejo vaikstyniu ir uzaugo be ju.

Pirmosios dukros turejo,keleta kart is jos net iskrito.Jei pirkti tai patariu,tik labai geros kokybes.

Galima ikelti i vaikstyne nuo 7-8menesiu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-10-27 17:22

mano pirmas sunus neturejo ir antrasis neturesjuk turi kojytes ateis laikas ir vaiksciosna aisku yra kam patinka turiu omenyje mamytes ne kudikelius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-27 17:27

nu mano dukryte turejo ir nematau cia nieko blogo nes ne tik mamytem patinka o ir vaikuciam patinka,nesakau kad idejai i vaikstyne ir sedi pati prie televizoriaus,man kai reikedavo valgyt padaryt ar dar koki darbeli ikeldavau i vaikstyne,mes pirkom GRACO firmos tai su ja neapsiversi nes jos kitokios gamybos nei buna tos turgines nes mano sunenas su tokia irgi buvo apsivertes ne karta,o dejom i vaikstyne nuo 7men.

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 17:52

aciu uz atsakymusVaikštynės, stumdukai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-29 14:22

mano vaikai abu turejo ir as labai patenkinta.pirma jau nuo septyniu men. i vaikstyne sodinom,o budamas 10.5men.jau vaiksciojo savarankiskai be vaikstynes.o antra sodinau nuo 8 men.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-29 15:31

ogo kaip anksti pradejo vaiksciotiVaikštynės, stumdukai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-03 12:44

Ivairiu nuomoniu yra apie tas vaikstynes, netgi ir gydytojai - vieni PRIES, kiti UZ. O kada reiktu deti kudiki i vaikstyne, tai ne nuo amziaus (menesiu) priklauso, o nuo to, ar vaikas jau sugeba pats tvirtai atsisesti ir sedeti, ka skirtingi kudikiai ismoksta skirtingu metu - vieni 5 menesiu, kiti tik 8 menesiu. Tik tada reiketu galvoti apie vaikstyne

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-03 13:25

nesupykit, bet vaikštynes perka tik mamos, kurios tingi kiek daugiau su vaiku praleisti laiko

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-11-03 13:41

nu zinot,kada esi vienui viena namie su vaiku ir reik viska pasidaryti ir apsitvarkyti ir issilyginti ir valgyt seimynai pagaminti ,o ant ranku vaikas tai nedrysciau tokiu mamu vadinti tinginem.gerai toms kurios turi kas jom padeda pvz.mociutes,o jei nera kam padeti tai vaikstyne labai gelbsti nors pusvalanduka rankos laisvos buna,ir ramiai gali bent bulves nulupti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2008-11-03 13:45

helena 2008 11 03    

nu zinot,kada esi vienui viena namie su vaiku ir reik viska pasidaryti ir apsitvarkyti ir issilyginti ir valgyt seimynai pagaminti ,o ant ranku vaikas tai nedrysciau tokiu mamu vadinti tinginem.gerai toms kurios turi kas jom padeda pvz.mociutes,o jei nera kam padeti tai vaikstyne labai gelbsti nors pusvalanduka rankos laisvos buna,ir ramiai gali bent bulves nulupti.

Pritariu siai nuomonei

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-03 14:14

pritariu ir as tai nuomonei,kad vaikstynes netam skirtos kad mama tingine,as pati dukra uzauginau viena ir zinau ka reiskia kai aplink nera artimu zmoniu,o vaikui ir sau valgyti tai reikia,man vaikstyne buvo tikras issigelbijimas,ir vaikui smagu buvo vaikscioti vaikstynes pagalba ir paciai liesti viska,o ir as turejau laiko apsitvarkyti ir valgyti pagaminti,

2008-11-03 17:04

nesutinku kad vaikstynes skirtos tinginem ir tikrai pagelbsti kai reikia valgyt padaryti ar siaip koki darbeli nudirbti,aisku bepigu rekti toms kuriom kazkas padeda auginti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-11 22:54

As tai galvojau, kad reikes pirkti tai vaikstyne, bet paskutiniu metu prisiklausiau labai neigiamu nuomoniu apie ja, kad net vaikiukas gali pasidaryti ploksciapadis. Tai jau nebezinau ar ja pirksiu ar ne. Dabar tokia pasimetusi as. Vat as asmeniskai tai pradejau vaikscioti, kai man buvo 9men, o mano vyras 1m be jokiu vaikstyniu. Ziuresime kaip su mazaja bus.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-14 12:14

Nusiziurejau viena vaikstyne skirta kudykiams, kad greiciau pramoktu vaikscioti www.babymarket.lt/lt/prekes/vaikstukai--sokliukai--supynes/,prid.605 Ka manote apie tokias vaikstynes? Ar jos tikrai padeda kudykiams greiciau ismokti vaikscioti? :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2008-11-26 00:43

mano vaikutis, tai su panasia vaikstyne nuleke nuo laiptu, laimei viskas gerai baigesi, atrodo, kad ta vaikstyne apsaugojo, tai gal ir geras daiktas, o ar greiciau ismoko vaikscioti tai nezinau

2008-11-26 12:14

na musu buvo tokia vaikstyne tai gana tikrai saugi ne taip kaip anksciau kur budavo tokios kad su jom vaikuciai apsiversdavo,o su sita neapsiversi 

Vaikštynės, stumdukai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2008-11-29 18:47

Visi vaikai nuo gimimo yra labai smalsūs, todėl vaikštynė jiems suteikia galimybę patiems tenkinti smalsumą, judėti. Jis savarankiškai slampinėja po kambarį, o mama tuo metu pailsi, ruošia maistą ar tvarkosi. O jei dar ant vaikštynės yra įvairūs mygtukai - žaisliukai, jis dar ilgiau pats vienas užsiims Aišku idealu, jei dar ir maitinti vaikštynėje galima, t.y. naudoti kaip maitinimo kėdutę, ar apsaugas pakreipus paversti vaikštynę supuokle. Geresnės vaikštynės brangiau ir kainuoja, o vaikams norisi duoti visa kas geriausia, bet vaikštynes naudojamos gana trumpą laiką ir tiesiog švaistomi pinigai. Tokioje situacijoje geriau būtų išsinuomoti, o ne pirkti pigią ir nekokybišką. Visa tai aš jau patyriau, todėl dabar vaikštynes nuomoju mamoms. Mūsų puslapis http://onyte.mikrovisata.net

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-01-03 17:55

_beach_ 2008 11 14    

Nusiziurejau viena vaikstyne skirta kudykiams, kad greiciau pramoktu vaikscioti www.babymarket.lt/lt/prekes/vaikstukai--sokliukai--supynes/,prid.605 Ka manote apie tokias vaikstynes? Ar jos tikrai padeda kudykiams greiciau ismokti vaikscioti? :)

Šiap firma HAUCK nepasižymi kokybe, na, bet vaikštynė ne taip jau ilgai ir naudojama, tai gal nieko ir nenutiks. Kalbu apie vežimėliai, tai tikrai prasti.

http://pigu.lt/kudikiams_vaikams/kudikiu_baldai/graco_vaikstynes_discovery_walker_gustav?id=242768

čia irgi nebrangios ir atrodo neblogos. Gal kas nors tokiomis naudojotės?

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Vaikštynės, stumdukai

Šiandien gimtadienius švenčia (185)
leja