Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Vaistinėlė vaikams

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-09 16:32

kugelis jis pas mane, bet kukulis irgi tinka..bandysiu..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 82

2009-02-19 20:01

bigmama 2009 02 09    

verkia kai valgo ,atpila -labai rugstim atsisduoda ir siaip susiraukes cepsi, koscioja kartais, manau stemple grauzia. ir nuo pilvo putimo duodu laseliu, tai jokio skirtumo, tikrai nemanau, kad pilva pucia...gaviskono ar renitidino lyg nesinori duoti, ir dar nezinia ar daktarai israsytu

o ka nuo pilvo putimo? Espumisan?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-02-19 22:40

taip. nors man nelabai paddejo, nu tiksliau nezinau ar jam pute is vis. dabar bendrai tai geriau.ramuneliu,kmynu duodu, laseliu duodu karta i diena. ir misisni pakeiciau i hipp. pirma karta ismatos kaip zmogaus - desrele o ne tyre kazkokia. geriau jau maziui..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2012-09-19 14:11

nu pas jus kaip vaistinėje vaistų... aš tai tik smektos ir nuo temperatūros turiu na ir visokių tepaliukų saudai odai drėkinti...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-19 14:53

Na pas mane abu vaikai astmatikai , tai astmos vaistu beabejones visada rasiu, po to paracetamolis, ibuprofenas, smecta ,angliukai , gelis skirtas raumens skausmams malsinti  .Tokie pagrindiniai butu pas mus.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-09-19 22:38

O pas mus visada buna nuo kosulio ir nuo temperaturos sirupiuko,visadaturiu nuo persalimo kokiu hemeopatiniu vaistuku,nuo uodu apsaugai ir tepaliukai,kremukai žaizdelėm gydyti jei kas nutinka.Na ir žinoma bintas,bei vaikiški pleistrai mažylėms :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-20 00:16

vaiko vaistinele :

smecta

rehidronas(surus vanduo, tingiu eit ziuret tikslaus pavadinimo :D )

nuo temperaturos

mikstura nuo kosulio

purskalas nuo slogos

pleistriukai

suaugusiuju vaistinele:

ibupromas

fastum gel

purskiamas pleistras

nuo slogos

o ir nuo sezono dar priklauso kas prisideda visokie tepaliukai nuo uodu ikandimo ir pan.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-09-27 09:51

Perziurejau ir as savo vaiku vaistinele,tai siaubas,ko tik nera:

Ibufenas,resorbanas,paracetamolio zvakutes,otipax,olynth,vibrocil,sudocream,brontex tabletes nuo kosulio,ibumetinas,proventan,advantan,kreon,jogurto kapsules,lacto seven,tavegyl,bromhexine,hexoral,hummer vandenuka,smecta,rehidronas,tantum verde,myrrhamile,ekologiskas taukmedziu sviestas.Jau nekalbu apie bintus,pleistrus,peroksida,termometrus...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17586

2012-09-27 10:02

o kiek daug pas visas...

pas mus ibufenas,nuo slogos juros vandenukas,smecta,nuo kosulio mikstura,ventolinas.

ir pleistas, bintas. nuo uodu ikandimu dar yra tepaliukas. ai dar garstyciu trauklapiu turiu,ir eukabalio.

2012-09-27 21:57

Čia pagal vaistinėles galima spresti kurių vaikai serga dažnai,o kurių nelabai :D

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-09-28 09:31

Ne,Laurike,as nepritariu.Pas mane tikrai nemazai,bet daugiau kaip profilaktines.Na,tarkimjei kazkada pirkau nuo gerkles purskala,ar geruju bakteriju,tai ju tikrai ilgam uztenka.Buna,kad ir ismesti tenka,nes garantija baigiasi.Nuo temperaturos ir visada turiu,nes nezinai kada gali prireikti.Bent as visada stengiuosi turet visokiu vaistu,ypac vaikams.

2012-09-29 14:58

Turiu ir aš tų vaistų nemažai ir tikrai būna,kad dauguma keliauja į šiukšlių dėžę,nors vis pagalvoju,kad tuos nebenaudojamus reikėtu nešti į vaistinę gražinti,tipo taip saugiau ir gamta neteršiama,bet vis neprisiruošiu :(

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Vaistinėlė vaikams

Šiandien gimtadienius švenčia (150)
Vyte