Forumas > Šeima > Šventės > Kalėdiniai darbeliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

13

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-12-13 13:55

Aciu mergaites, smagiau laukti svenciu, nors ir nesvesime namuose, bet geromis nuotaikomis sulauksime . Kas cia ir beliko, si savaitele nepajusime kaip praleks ir kita beliks

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-12-18 23:11

alinatr 2010 12 18

Kalėdiniai darbeliai          o cia mano kaledine egle,na nevisai mano o nukopijuota pirma syki dariau tai siek tiek nevykusi bet vistiek sakau parodysiu

Ir as pasigaminau tokia eglute :) labai aciu uz ideja.jei kas papasakotu kaip tai padaryt,ideciau nuotraukyte :)

P.S. labai darbscios mamytes :) radau puikiu ideju :)

2012-11-15 09:10

Pradejau galvoti ka pasidarius siems metams grazaus ir nusprendziau isbandyti eglutes is makaronu :) Labai man grazu , grazi dekoracija namams ir grazi ranku darbo gali buti dovanele artimiesiems :) stai jos , gaminsiu dar :D

Kalėdiniai darbeliai

Kalėdiniai darbeliai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2012-11-15 12:06

Trūksta žodžiu kaip gražu, kokia tu šaunuole.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2012-11-15 18:15

labai grazu,noreciu ir as pabandyti :) gal galetumet issamiau papasakoti kaip ir kas ko reikia? :)

2012-11-15 19:45

UrteKamile 2012 11 15    

labai grazu,noreciu ir as pabandyti :) gal galetumet issamiau papasakoti kaip ir kas ko reikia? :)

Aciu drugeli :)

UrteKamile beabejones smulkiau galiu :)

Tai reikia kartono, kliju greitai dziustanciu (bet as dirbau su karstais klijais, man nieko nera patogiau ) reikia zinoma norimos spalvos purskiamu dazu, jie labai greitai dziusta ir ivairiausiu makaronu + pagrazinimui visokiausi pagal fantazija jau jusu papuosimu, as naudojau karoliukus.

Is kartonos issuki norima dydzio ir plocio trikampi, uzklijuoji sona ir patati ant stalo :) imi dazu flakoneli ir nupurski, kol nudzius (5-7 min) pasiimk makaronus ir klijus, kaip dazai nudziuna klijuoji makaronus ,kaip baigsi klijuoti vel nupurki dazais, kaip nudziuna ima papuosimus ir pabaigi kurti grozi :) viskas paprasta ir grazu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-11-15 19:56

Sveiki. Greit Kaledos, eglutes, sveciai, o as negaliu sugalvot ka galima butu padovanot mergaitei (5 metai). Atrodo kad zaislai jai jau neaktualus, o saldainius ar pinigus dovanot neidomu. Gal galite kazka pasiulyt? Siandien radau gera svetaine internete www.ulus.lt (tikiuosi kad administratorius nesupyks kad parasiau pavadinima :) ) Noriu isgirst jusu nuomone. Galima dovanoti tai vaikams ar labiau tinka suaugusiem? Laukiu jusu atsakymu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2012-11-15 20:12

na manau reikes pabandyti padaryti :) nes labai jau nuostabiai atrodo :)

2012-11-15 20:15

Zinoma pabandyk, patiks pamatysi :) tik nepamirsk ir mums parodyti :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-11-15 22:10

Kristulka,o kiek makaronu cia sulipinai?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-11-17 09:01

sveikos,

gal turit minciu kaip padaryt kaledini zaisliuka eglutei, reikia darzeliui, jeigu pati tureciau daryt tai butu padaryta, ale reikia kartu su vaikais o nezinau nuo kurio galo ir pradet, kad butu ir grazus ir isradingi

2012-11-19 20:17

Ingulikas 2012 11 17    

sveikos,

gal turit minciu kaip padaryt kaledini zaisliuka eglutei, reikia darzeliui, jeigu pati tureciau daryt tai butu padaryta, ale reikia kartu su vaikais o nezinau nuo kurio galo ir pradet, kad butu ir grazus ir isradingi

Paimkite balionu,  prisipuskite ne didelius tokius burbulus, apsukite stolais siulais ,istepkite klijais (baltu lipalu) palaukite kol labai gerai isdzius, susprokdinkite baliona ir istraukite ir nupurskite burbulus norima spalva ;)  

2012-11-26 13:52

Na stai isbandziau 3D snaige is popieriaus, labai lengva gamyba ir grazu :) galima ir nupurksti norima spalva ...

Kalėdiniai darbeliai

Kalėdiniai darbeliai

Ir dar eglute viena, tik ji keliauja i mokykla pas vaikus :)

Kalėdiniai darbeliai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 394

2012-11-26 14:19

Darbstuole tu pas mus Kristulka :) Grazu.... mano kleckai ir uzsimane daryti, kad i darzeli nestis :D

teks pirkti makaronus ir man :D

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-11-30 14:11

kristulka labai grazios eglutes is makaronu :)

o stai musu advento kalendorius. is pradziu vaikui dariau,o paski nusprendem kad ir teveliui ir man :D zali vokai vaiko, melsvi - tevelio. o mano dar nesukabinti :D

Kalėdiniai darbeliai

Kalėdiniai darbeliai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-12-01 16:26

pirma karta gyvenime kazka siuvau.. nesu gabi tokiuose reikaluose :D bet siuo savo darbeliu likau patenkinta :)

Kalėdiniai darbeliai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17587

2012-12-06 17:34

katros gal darete senius besmegenius??? mums paroda darzeliui. duokit foto pavyzdziu.

2012-12-07 12:18

va koki seni nulipdeme parodai. 

Kalėdiniai darbeliai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-12-07 12:50

OO,koks grazus senis besmegenis :) .Mes pries keleta dienu dareme angelus,parodai darzeliui,bet pamirsau nufotografuot.

O siaip,tai labai grazios man tos Kristinos eglutes is makaronu.Jei nepamirsiu per savaitgali reikes nusipirkti purskiamu dazu ir lipdyti.Tikiuos pavyks :)

2012-12-07 13:02

jop eglutem lygiu nera.

13

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Kalėdiniai darbeliai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gertruda