Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiaušinienė kepta...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 242

2009-02-01 22:36

Sveikutės. Gal kas galite pasidalinti savo patirtimi bei išmone, kaip išsikepti kiaušinienę orkaitėje (berods tokį patiekalą omletu vadina ). Kažkaip vis prisimenu, kaip kaime kepdavo tokią storą kiaušinienė krosnyje ir mes ją kabindavome šaukštais( net seilę nurijau ). Žinoma, orkaitėje tokia nesigaus, bet pabandyti, manau, verta :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-05 01:02

Net nesu girdejus apie kiausiniene orkaiteje,negaliu patart,idomu kas ten gautusi?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2009-02-05 14:09

Dėl orkaites irgi nesu girdėjus, net neisivaizduoju pagaminimo būdo, jug kiaušyniam mažai reikia sudegt gali visas patiekalas. Keptuvei tai dariau :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-02-05 14:34

na omleta ir as keptuvej kepu,bet manau as isivaizduoju apie ka tu kalbi nes darzelyje kai buvau vaikas kazka panasaus pamenu kad kepdavo,jis toks purus buna,bet va kaip ji iskept ir as nezinau,jei kas parasytu ir as gal bandyciau

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-02-05 14:40

Na as kepu tik reikia atskirai isplakt baltymus ir trynius su pienu ir miltu kelis saukstus imaisyt, aliejaus, dar but gerai pagardinti darzovem; ZIEDINIAIS KOPUSTAIS, MORKOM, BRIUSELIO KOPUSTAIS BEI BROKOLIAIS , imaisyti ir kelis saukstus aliejaus

2009-02-05 15:17

AŠ  visai nesenai gulejau ligininėje ir ten pusrytėliui davė tokios kiaušinienės. Na, tik žirnelių prei jos trūko ir tokie sentimentai užliejo... Prisiminiau vaikystę... Tai sakau ir savo dukrytei pagaminčiau, bet kad nemoku...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-11-22 22:54

Kai gulėjau ligoninėje po operacijos, pusantros paros nieko burnoj neturėjus, ir atnešė tokią orkaitėj keptą kiaušinienę pusryčiams... Mmm... Nieko skanesnio gyvenime nesu valgiusi, bent jau tada taip atrodė :D

Namuose orkaitėje nebandžiau kepti, bet ganapanašus rezultatas gaunasi kiaušinienę kepant garų vonelėje. Aš tai darau specialiame puode, kur vienas puodas - apatinis, su vandeniu, o kitas įsistato į jį.

Receptas toks: kiek muši į dubenį kiaušinių, tiek įdedi ir kupinų šaukštelių majonezo. Žiupsnelis druskos, pipiriukų ar kokių žalumynų, viską išplaki ir supili į riebalais pateptą puodą. Šį puodą uždedi ant kito puodo, kuriame verda vanduo (pas mane jie taip susimauna vienas į kitą) - ir lauki, kol iškeps. Mano puode kiaušinienė iš 6 kiaušinių taip kepa apie 40 min. Jei kiaušinių mažiau - laikas atitinkamai sutrumpėja.

Rezultatas - tikrai fantastika. Kiaušinienė puri, gardi, o, svarbiausia, neturi tos apskrudusios pajuodusios plutelės, kokia, įsivaizduoju, turėtų gautis kepant nedidelį kiekį jos orkaitėje...

2009-11-23 11:39

Girdejau, kad tokia kiaušinienę kepa garu puode, bet kažkaip nebandžiau dar, nors turiu visus reikiamus puodus šiam reikalui. Bandžiau kepti aš orkaitėj. Viskas gavosi beveik taip, kaip tikėjausi, tik kiaušinienė orkaitėj išsipūtė, o kai išėmiau ją - supliuško ir nebuvo tokia stora, korėta ir puri kaip ta valgyta ligoninėj . Gal reiks kada ir ant garu pabandyti, tik nenoriu ten dėti majonezo. Man labiau patiktų pienukas .

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-23 12:42

tokia kiausiniene ir as esu valgiusi kai maza dar budama gulejau ligonineje,mano svaine kepa kiausinienes omleta orkaiteje paklausiu jos receptuka ir parasysiu kas kaip

2009-11-25 15:05

ateja 2009 11 23    

tokia kiausiniene ir as esu valgiusi kai maza dar budama gulejau ligonineje,mano svaine kepa kiausinienes omleta orkaiteje paklausiu jos receptuka ir parasysiu kas kaip

Oi laukiam laukiam, receptuko laukiam .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2009-11-25 16:34

aš tai orkaitėj kepu taip išplaku kaiušinį o tada supilų pieną idedu prieskonių ir liuks labai skanu, tik reikia dažnai maišyti

2009-11-25 16:41

brazde 2009 11 25    

aš tai orkaitėj kepu taip išplaku kaiušinį o tada supilų pieną idedu prieskonių ir liuks labai skanu, tik reikia dažnai maišyti

Ir gaunais tokia, kurią galima peiliu pjaustyti?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2009-11-25 16:46

ne tokia nebūna ji kad peiliu pjausyti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-25 16:48

Jo jo prisimenu ir aš tą omletą ir mokykloje gaudavome ar darželyje ir žirneliai komplekte, bet nežinojai, kad ji orkaitėje kepta, na įdomu reikės kada išmėginti

2009-11-25 17:30

na cia ne ta kiausiniene apie kuria kalbam,bet va gavau recepta is brolienes kokia jinai kiausiniene kepa ryt reikes pabandyti man issikepti

: 5 kiausiniai,250gr majonezo,350gr tarkuoto fermentinio surio.Idarui 500gr farso,1 svogunas,1 kiausinis,prieskoniai

kiausinius sumaisyti su majonezu ir tarkuotu suriu,ir kepti20 min ikaitintoje orkaiteje 200 laipsniu,skarda isklok popierium

turi gautis plokstainis toks,blynas,i ta blyna iskloti farsu,susukti ir kepti apie 40min 200 laipsniu orkaiteje ikaitintoje

darant idara i zalia farsa ideti zalia kiausini ir apkepintus svogunus

o tos kiausinienes paklausiu mamos kaip ja tokia puria iskepti manau kad jinai zinos

2009-12-02 16:59

va del tos kiausininenes purumo visko gali btui kad i pati plakini ideda nugesintos sodos,

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-12-02 20:43

ateja 2009 11 25    

na cia ne ta kiausiniene apie kuria kalbam,bet va gavau recepta is brolienes kokia jinai kiausiniene kepa ryt reikes pabandyti man issikepti

: 5 kiausiniai,250gr majonezo,350gr tarkuoto fermentinio surio.Idarui 500gr farso,1 svogunas,1 kiausinis,prieskoniai

kiausinius sumaisyti su majonezu ir tarkuotu suriu,ir kepti20 min ikaitintoje orkaiteje 200 laipsniu,skarda isklok popierium

turi gautis plokstainis toks,blynas,i ta blyna iskloti farsu,susukti ir kepti apie 40min 200 laipsniu orkaiteje ikaitintoje

o tos kiausinienes paklausiu mamos kaip ja tokia puria iskepti manau kad jinai zinos

vat sita tai esu kepusi keleta kartu.labai skanu gaunasi.cia buna kaip vyniotinis.ir siltas ir saltas labai skanu.ir kazkur mamoj,tarp receptu yra.kas nebandete,tai tikrai verta isbandyti.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-12-02 22:05

ateja 2009 11 25    

sitas receptukas dalyvavo "susitikime iki" laidoje :)

o skonis tikrai saknus, mano mama kepe, niam niam

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 26

2009-12-18 12:55

Labai skani kiausiniene kepta orkaiteje... daznai ja kepu savo vyrams. Taip, kaip sakete, ji primena mociutes kepta peciuje.

Kiausiniene "puriena" (as ja taip uzvadinau)

7 kiausiniai;

300 ml. pieno;

50 g. sviesto;

kiausiniu prieskoniu.

Gerai isplakame kiausinius su pienu ir prieskoniais. Supilame i kepimo inda. Ipjaustome mazais gabaliukais sviesto ir kisame i orkaite. Kepame apie 25 minutes. Galima ipjaustyti mazais gabaleliais desreliu.

Labai gaunasi puri. Skaniausia valgyti su konservuotais zirneliais.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-12-18 16:38

tutsi,reiks pabandyti sekmadienio ryta,dekui tau uz recepta,seniai tokios noriu jauciu bus

Kiaušinienė kepta orkaitėje

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Kiaušinienė kepta orkaitėje

Šiandien gimtadienius švenčia (166)
lukas