Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Lopšiniai vežimėliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 23

2009-05-04 22:21

o kaip jums Mura 3.. kadangi dabar broliene iesko vezimuko, tai ir as domiuosi.. Vaiku mieste apziurejom Mura 3 - kaina 1499 - nepigus bet matosi labai kokybiskas. Gal kas jau turejo, gali papasakoti atsiliepimus.. :)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-05-05 08:07

žinai kartais kaina kokybės visai neparodo...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-05 08:35

Ingna 2009 02 09    

skaiciau, skiaciau visur visokiausiu patarimu, koki vezimeli rinktis ir galva susisuko.. niekada nebuciau pagalvojus, kad cia tiek visokiu niuansu, toks pasirinkimas, bet kai pradedi gilintis, tai negali issirinkti.. As tik viena apsisprendziau, kad savo mazyliui iki sesiu menesiu noreciau lopsinio vezimelio ir ko gero, kad butu su dideliais ratais, kad minksciau vaziuotu...

labas, nu mes pirkom "ABC DESIGN" lopsiny vezimely. nu mums tai labai pasiteisino, super... issirinkom su paciu didziausiu lopsiu, nes musu dukryte gime spalio pabaigoje, tai ant ziemos konsultante parduotuveje patare imti su didesniu lopsiu, vezinely. taigi keliauti pas gydytoja, siaip trumpak kur tai nepakeiciamas dalykas tik issiemiai toky lopsiuka su rankenom ir nesiesi vaikuty. pavyzdziui zinokit ziema y ta lopsiuka ytiestadavau naturialios vilnos dekuty , lopsy y vezima ir viskas nereikedajo nei jokiu zieminiu kombinezonu mergaite kuzint nei daug prirengti . ir taip lauke pravaiksciojom visa ziema. o tas lopsys mums tarnauja dar iki siol. labai patogu mergyte uzmigdyti, nes paciai sunkoka uzmigti, tai ja tik y lopsiuka pasupam kelis pupimus ir vaiko nera. kol buvo maziuke iki triju men. ji tam lopsy ir miegodavo Lopsiuka ykeliam y lovyte ir viskas. o nuo keturiu men lopsyje uzmiega o ant nakties perkeliu ja y lovyte.tik ka darysime kuomet jy isaugs ta lopsiuka??? :) nu bet gal atrasim kitu budu kaip ja uzmigdyti, o gal pati ismoks uzmigti? :)  as tai galiu pasakyti tik pliusus minusu nera. tik reikia atydziai issirinkti, nes lopsinis vezimelis turputy gal brangestis uz kitus.

2009-05-05 08:42

http://www.abc-design.de/ jeigu domina daugiau info

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-05 09:01

Lopšiniai vežimai tiesiog super, labai patogu vaikui ir jie nesunkūs, mes turėjome Baby comfort vežimą,buvau labai patenkinta

Lopšiniai vežimėliai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-05 09:03

jei kur važiuodavome netoli, nuimdavome lopšį ir uždėdavome tiesiog kėdutę, kurią aš vadindavau rankinuku, labai patogu nuo gimimo tinka ši kėdutė ir gulėjo nuo pirmų gyvenimo dienų

Lopšiniai vežimėliai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 44

2009-05-05 09:39

Sveiki, pirmąją auginau sukažkokiu draugų atiduotu baisuokliu, katro nei pasukt, nei prikelt negalėjau. Net dabarprisiminus šiurpas krečia. Tai antrai labai ilgai rinkaus , domėjaus ir išsirinkau X-lander XA. Superinis vėžimėlis, ėmiau iškarto trio( kėdutė, lopšys, sportinė dalis) ir visi priedai. Pirkom turguj todėl ir kaina gan padori išėjo. Lopšiuką naudojom gan ilgai ir tikrai nusiskundimų beveik neturiu, ir lengvas, ir manevringas( visus apsisukimus gali atlikt viena ranka, labai patogu). Vienu žodžiu neišmainyčiau nė į nieką( dar iki šiol naudojam).

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-05 09:42

AS IR PRITARIU TAI NUOMONEI KAD KAINA NEBUTINAI ATITINKA KOKYBES.KAIP PASTEBEJAU DABAR MADOS REIKALAS TIE VEZIMELIAI.AHA,JEI KAIMYNE AR DRAUGE NUSIPIRKO BRANGU,TAI KITA BUTINAI NUSIPIRKS DAR BRANGESNI.NU ARGI NE TAIP YRA?MES TAI ANTRAJAI DUKRAI VEZIMELI PIRKOM VAIKUTYJE SIAULIUOSE.

2009-05-05 10:44

vaivorykste 2009 05 05    

AS IR PRITARIU TAI NUOMONEI KAD KAINA NEBUTINAI ATITINKA KOKYBES.KAIP PASTEBEJAU DABAR MADOS REIKALAS TIE VEZIMELIAI.AHA,JEI KAIMYNE AR DRAUGE NUSIPIRKO BRANGU,TAI KITA BUTINAI NUSIPIRKS DAR BRANGESNI.NU ARGI NE TAIP YRA?MES TAI ANTRAJAI DUKRAI VEZIMELI PIRKOM VAIKUTYJE SIAULIUOSE.

as nenoreciau sutikti su sia nuomone (kalbu asmeniskai apie save ir kaip as galvoju) jus nepatikesit kokia buciau buvus patenkinta, jei buciau turejusi galimybe is kokios drauges ar giminaites deveta nusiprkti... taip taip... bet buvo tokia situacija kad mano aplinkoj drauges arba su mazyliais kuriems dar reikalingi vezimai, arba net negalvoja apie vaikus. o man geriau deveta uz 400-500 lt nusipirkti negu nauja uz 1200. tai dar buciau kiiek sutaupius. o ka dabar buvo kaip buvo. galvojau kad gimdysiu vienam mieste, gimdziau kitam. tai gryzdami is gimdymo namu ir vaika parsivezem ir vezima is karto. nes is anksto pirke nebuvom vezimo. o antra diena po gimdymo vyra siunciau kad vezima nupirktu. ir tokia salyga buvo kad butinai su lopsiuku, nes juk ant ranku neparsivesim naujagimio. va ta prasme tas lopsys mus labai gelbejo. o gal kitos mamytes ir rungtyniauja, taciau mano nuomone tai tik nesubrendima rodo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-05-05 10:53

mes tai pirkom deveta "Toto" ir tikrai nesigailim, yra ir lopselis, ir kai paaugs vaikiukas bus kaip ir sportinukas. nu ten toks universalus ir man labai patinka. kas kad ne naujas... svarbiausia kad geras, nesugadintas, spalvytes nenubluke...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-05 13:33

kartais iki 1000lt pirktas vezimas geriau laiko nei tu kurios perka uz 3000-4000lt.mes pries 3 metus kai pirmagimei pirkom vezima,nebuvo tokio didelio pasirinkimo kaip dabar.o stai kai gime antroji per ziema isvazinejome su senuku,o atsilus orams nusipirkome sketuka.ir patogu ir lengva vazinetis.ir i masina patogiai susilanksto ir pats vezimas labai lengvas

2009-05-05 13:58

na aš vyresnėlės pardavus buvau tai irgi pirkom vakutyje vežimėlį nakko firmos su lopšiu ir sportine dalimi visai geras ir kainavo tik 600lt

2009-05-05 14:03

vežimas

beje aš jį jau parduodu skelbimas yra įdėtas jeigu kam reikia dar duodu ir priedusa prie vežimo pasirinktinai...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2009-05-08 13:24

Mano pazystama nusitempe i parduotuves paieskoti jai vezimelio, pati irgi nelabai zinojo kokio nori tai tampemes ilgokai tenai :) Bet vienas vezimelis labai patiko, tai kai prilipo teko pirkti :) Chicco Trio S3 universalas tikras viskas yra ko reikia :) tai kiek zinau Chicco vezimeliai yra labai kokybiski, drauge mokejo beveik 1900 litu daznai jinai perka Kotrynoj tai turejo lojalumo kortele zodziu buvo kur pataupyti, visai paziurejau ten neblogos nuolaidos :) o dabar tuo vezimu negali atsidziaugti, tikrai vertas demesio merginos 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2009-05-08 13:59

Na Mura 3 tikrai kokybiski vezimai ir uz tokia kaina? kur randasi Vaiku miestas?,reiktu nueiti apsiziureti, nes vezimelis tikrai vertas demesio ir dar kai tiek kainuoja

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2009-05-09 20:48

O kuo skiriasi Mura 3 nuo Mura 4 vezimelio? kaip suprantu pastarasis naujesnis, taciau kokie jo pranasumai kas zinote? gal galite kokia nuoroda numesti kur galeciau placiau apsiskaityti dekoju Nes buvau nuejus i Kotryna tai jie turejo tik Mura 3, o ano ne todel idomu butu apsizvalgyti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 30

2009-05-09 21:30

na Mura 3 yra triratis, o Mura 4 keturratis, tuo jie ir skiriasi..na ta mura 3 tai preikinis ratas dvigubas.. Na su Chicco trio S3 kaina tai cia nustebinai, zinau, kad be nuolaidu jis kainavo 2600, max nuolaida 15 proc. Ar cia nauja kolkecija?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 30

2009-05-09 21:32

o gal matei kiek Chicco Trio Tour 4 kainuoja kotrynoj, man sis labiau patinka? gal irgi papigo..?

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2009-05-10 18:57

Viena akim uzmaciau, kad Kotrynoj Chicco Trio Tour 4 kainuoja kazkur 2200lt.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-05-10 20:58

Savo maziui pirkau Nakko stenlei lb man fainas,lopsiukas super

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Lopšiniai vežimėliai

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Enrika