Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-02-17 17:37

na mamytes pasidalinkit tokia gal sakyciau skausminga praeitim,ar teko kuriai tureti isvalyma,ar kaip ten vadima nusiurbima?

2009-02-17 17:45

ir kaip poto pavyko pastoti?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-17 18:01

mano mama yra darius valyma, po to pagimde mane ir sese :)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

2009-02-17 18:26

na tada tu mane truputi nudziuginai,nes pries penkis metus turejau priverstini niusiurbima,o dabar su vyru svajojema apie leliuka,ir vis baiminuosi,kad gali tai buti pasekmes.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2009-02-17 18:44

Man pries 10 metu teko darytis valyma, nors labai skaudu buvo, bet tiesiog nebuvau pasiruosusi tokiai atsakomybei, tad atsitiko taip, kaip atsitiko...

Pries pora metu su draugu jau nesistengem stipriai saugotis su slapta mintim, kad gal netycia kazkada kazkas stebuklingo atsitiks   Labai baiminausi, kad mums nepasiseks del to daryto nelemto valymo, bet ivyko stebuklas -  ir dabar as turiu leliuka grazuoliuka, esu labai laiminga Mama.

Tad, Rutuk, jeigu darytas valymas buvo be jokiu komplikaciju, tada yra didele tikimybe, kad gali pastoti.

Sekmes jums

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2009-02-17 18:49

Taip žinau tokių atvejų kai žmogus dare 2 valymus ir pastojo.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-02-17 18:52

aš pati neturėjau,nes mano isitikinimai apie tai net neleidžia galvoti, bet mano sesuo maždaug prieš 3 metus pasidarė valyma,o dabar jau 6 mėn. nėščia.kolkas jokių problemu neturi.labai tikiuosi kad neturės.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-02-17 19:05

matai, cia lb nuo daug ko priklauso, vienos pasidaro valyma ir nebegali daugiau pastos, ypac jei tai buvo pirmas nestumas... o kitoms visiskai nieko, toliau sekmingai pastoja, isnesioja ir pagimdo :) tikekimes busi is pastaruju :D sekmes pastoti ir isnesioti  ;)  

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 242

2009-02-17 19:13

Kol kas neteko man išgirsti tokios istorijos iš mano pažystamų, kad po išvalymo sėkmingai nebūtų pastojusios. žinau porą atvejų, kai pastojo ir ne  po vieno išvalymo... Taip kad, jei viskas praėjo sklandžiai, nebuvo jokių komplikacijų, tai gali ramiai sau laukti stebuklo ir jis ateis ...

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-02-18 09:31

ir man buvo toks atvejis, kai teko daryti priverstinai. kažkas ten iš medicininės pusės buvo negerai. po pirmos merginos buvo išvalymas. bet va yra jau ir antra. viskas buvo gerai ir dabar regis gerai.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-02-18 10:34

Dazniausia tokie dalykai  neturi paciu blogiausiu pasekmiu, taciau zinau viena moteri, kuri pries daug metu turejo isvalyma ir  savo gyvenime vaiku taip ir nesusilauke, bet tai buvo labai senai gal pries koki 30 metu. Dabar medicina stipriai pazengusi i prieki, patobulejusi, galbut ir gydytojai atsakingiau ziuri i savo darba...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-02-18 11:44

Na tokia nelaime ir as turejau, labai bijojau kad nesusilauksiu maziuku, bet aciu dievui viskas gerai ir dabar turiu Mantuką. O siaip jei isvalymas pavyko be komplikaciju turetu buti viskas gerai. As pazistu viena moteri, kuri pasidare du abortus, o dabar augina suneli.Taip kad nereik nusiteikti blogiausiam, reik paprasciausiai negalvoti, nes kuo daugiau galvoji tuo pati sau kenki. Sekmes

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 30

2009-02-18 18:02

labutis,as tai pat pries 7 men apturejau priverstini isvalyma,del nesivystancio nestumo,bet jau po 3 men sekmingai pastojau

2009-02-19 09:42

Labas rytas mielosios mamytes,tiesiog mane labai nudziuginot,su savo pasisakymais,ir paskaicius jusu pasisakymus,paijutau lyg ant sparnu,dabar nusiteiksiu optimistiskai ir bandysim susilauktio mazojo stebuklelio.mano isvalymas buvo be jokiu pasekmiu,pavyko sklandziai kaip ir pati gydytoja sake,pirma diena beprotiskai skaudejo,bet sake taip ir turi buti,o jau kita diena jauciausi kaip niekur nieko

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-02-19 13:44

Viskas bus gerai, svarbiausia nenusiteikti blogiausiam. O antras dalykas smagiausia netycia, tada buna visas dziaugsmas. Nors as tai soka gavau, verkiau visa diena. Bet vyras koks laimingas buvo, gaila, kad ne dvynukai, tai butu ant ranku nesiojes

2009-02-22 10:18

Labas mamytes,na tikiuosi,kad tikrai viskas bus gerai ir as susilauksiu savo stebuklelio,net naktimis sapnuoju,kad perkam su vyru vezimeli,ir taip ne viena nakti gal tai zenklas y gera puse ir seip po poros savaiteliu uzsiregistravau pas ginekologe,esu buvusi,tik tada kai dariausi isvalyma pries 5 metus,manau pravers jos konsultacija ir gal kazka patars,gal pasiulys kazkokius vitaminus ar papildus pagerti,kad greiciau prisisaukciau gandrus nes tiek as ir tiek pat vyras svaigstam apie leliuka,bet sakau vis viena sau pagalvoju,kad neduok dieve to isvalymo pasekmes cia......................

2009-02-22 13:59

Sakoma, kad vaikas pats pasirenka kada jam ateiti i si pasauli. Kiekvienas turime apsispresti ar mes tam jau esame pasiruose? Todel ir yra dvi iseitys ....viena is ju aiski ir nepakeiciama

2009-02-22 14:03

o kita pilna dvejoniu ir abejoniu...

2009-05-11 14:39

Ar sėkmingai pastojote po išvalymo?

Na ka galiu pasakyti issisklaide mano visos dvejos ir pati dabar esu laimingiausia,nes nesioju nauja gyvybe po sirdim

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-11 18:33

sveikinu.saugok pilvuko gyventoja ir save

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai pastojote po...

Šiandien gimtadienius švenčia (158)
Julija