Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-09-10 12:59

<a href="

Ar sėkmingai pastojote po išvalymo?
" style="border:0px" alt="http://www.mama.lt/liniuotes/" /></a>

tad visoms noriu palinketi buti stiprioms,ir zvelgti y ateiti,o maziau greziotis y praeiti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-18 16:01

sveikos as naujoke as ir buvau pastojusi, bet teko daryti abrazija kadangi nesivyste. kazin ar greit galesiu bandyt pastoti. mano jau butu pradejes pilvuki judet.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-22 09:09

villeika 2009 09 18    

sveikos as naujoke as ir buvau pastojusi, bet teko daryti abrazija kadangi nesivyste. kazin ar greit galesiu bandyt pastoti. mano jau butu pradejes pilvuki judet.

Sveika.Man buvo darytas valimas, nes ivyko savaiminis persileidimas.Suprantu tave puikiai kaip tu jautiesi.Yra labai sunku kai leliukas laukiamas ir taip atsitinka.As asmeniskai net neiskart ryzausi naujo vaisiaus pradejimui, nes bijojau vel to paties.Baime lydejo mane visada, bet po to ivykio praejus daugiau nei puse metu, vel pasijutau nescia.Aisku gyvenau su baime, bet dabar man 23sav. ir jauciu kaip mano pipiras spardosi.Pries pastojima geriau FOLIJOS RUGSTI,tai tokie vitaminai, kurie reikalingi tavo, bei ateinancio kudikio organizmui, vystymuisi.Viskas bus gerai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 29

2009-09-22 09:26

ir mūsų pirmasis planuotas angeliukas nesivystė.... teko patirt skaudžią abraziją. Sunku įsivaizduot, kad šiais laikais ją man padarė BE nuskausminimo.... (Raudonojo kryžiaus ligoninėje gydytoja nesulaukė, kada gi įves kateterį ir užmigdys) bijojau, kad nebūtų ko ne taip pridarę, bet po pusmečio pabandėm ir vėl. tik šį kartą iš kart dar gėriau vaistukus (Duphaston atrodo) ir dabar mūsų kleckiukas jau žingsniuoja į darželį

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-22 19:17

Eina sau, tai tau dare be nuskausminamu?O Dieve, bet ziaurus jie, jau ta situacija ir taip ziauri paciai mamai ir procedura nemaloni, matai nesulauke, kada ives kateteri...Jau su tuo kateteriu man irgi buvo ziauru.Patikekit, kiek dure tiek nepataike, mano rankos buvo visos melynos, subadytos.Pradejau as nervuotis,kad nepataiko, juk skauda...Tai pasakiau: SAKAU KAIP JUS CIA NEPATAIKOT, JUK VENOS PUIKIAUSIAI MATOSI.Tai matai ponia dar liko nepatenkyta mano komentaru...Man visai jau depresucha buvo uzejus, bet pereme kita, gal su didesne darbo patirtimi ir pataike is pirmo karto.O ana tai kazkokia pasiputusi, jauna ir tipo ismananti savo darba.Aisku, joms gal neteko tokio skausmo patyrti, todel i tai ziuri kaip paprasta dalyka...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2009-12-20 12:39

Sveikutes. As 16 metų turejau isvalyma. Man dabar 21. Su draugu norime vaikucio, tikiuosi, kad man pavyks pastoti. Mudu nesisaugojam visai. Labai noriu vaikucio :(

2010-02-17 17:28

sveikos...na as turejau persileidima,dare isvalyma.ir beveikk 5 metus neiseina pastot....nesisaugom ir nieko....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-02-18 20:07

sveikos,

lapkricio pabaigoje padare isvalyma (buvo nesivystantis nestumas), o va dabar vel sekmingai pastojau ir tikiuosi kad sikart viskas baigsis laimingai ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 129

2010-03-02 13:51

sveikutes,turejau pirma atsiurbima,po jo sekmingai pastojau ir mano sunui jau 7metai,po to dar viena atsiurbima turejau,o dabar planuojam jau 4men.ir nesigauna ginekologe sake viskas gerai,maziau apie tai tureciau galvoti,bet girdejau ir tai,kad ansvoris gali buti kliutis pastojimui!gal kas apie tai kaika girdejot?Aciu vsom

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 82

2010-03-02 13:57

Sveikute, aš taip pat turėjau rugsėjomėnesį persileidimą, bet dabar labai džiaugiuosi nes laukiuosi dar nėštumas nedidelis bet... jau 6 savaitės ir 2 dienos tikiuosi kad viskas bus gerai

;

2010-04-03 20:56

esu ir as turejusi isvalyma pies du metus,bet po to buvo labai sunku pastot pora metu,be to man is po isvlymo vis pries menesines atsirasdavo cistu tai jos tikriausiai ir neleisdavo pastot,bet kai jas isigydziau ir kelis menesius ju nebuvo tai ir uzkibo

o dabar esu 14savaite nescia ir labai laukiu savo leliuko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-07-31 11:09

turėjau aš ir išvalymą po pirmo gimdymo,kadangi buvo darytas cezaris paskui dar gavosi komplikacija darė dar vieną operacija tai va supjaustė kaip tik galėjo o pasirodo nereikėjo,bemaitinant mažylį žiūriu kad ir vėl  nubėgau pas gydytoja sako dar per anksti,padarė išvalymą,tada jau išlaukėm saugojomės 2 metus bet ltik  nutraukus kontraceptikus pastojau,atrodo viskas gerai labai džiaugėmės ,bet 19 savaite įvyko persileidimas,infekcija,nesivystantis nėštumas,po to gydžiausi ir t.t dabar  labai bijau .bet kai pasiskaičiau visko būna ,bet pabaiga gera

]

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-07-31 12:13

oi geriau man neskaityti ko kiek bunaas taip vsa nestuma kaip ant adatu o cia dar prisiskaiciau

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 7

2010-08-07 12:23

as lakriti dariausi isvalyma,nebuvau pasiruosus dar vienam vaikiukui,siais metais kova vel pastojau nusprendziau gimdyti,bet sukako menesiukas ir namuose patyriau persileidima,dabar jau isvis bijau pastoti,bijau vel netekti.

Mamytes jega :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 83

2010-08-18 13:06

sveikos, man valyma dare beveik pries 1 metus ir 5 menesius del nesivystancio nestumo dabar stengiames vel pastoti, bet nesekmingai.... :( lb jau del to kremtuosi. nezinau ka daryti, kad pavyktu pastoti greiciau... gal ka galite patarti is savo patirties? buciau dekinga...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-08-18 14:19

patarciau tiesiog tureti kantrybes, nes ne mes vaikucius o vaikuciai mus renkasi, lygiai kaip ir laika kada jiems ateiti. Kaip man po isvalymo sake gydytojas: kad pastojai, tai irodymas jog gali tureti vaiku ir viskas su tavim gerai.

Tiesiog reikia neuzsiciklinti ant gamybos proceso o megautis gyvenimu. Sekmes ;)

2010-08-18 21:10

zinau, kad reikia megautis toliau gyvenimo po to kas buvo, nes jis juk nestovi vietoj, bet tai lb sunku padaryti kai aplinkui matai daug besilaukianciu mamyciu... stengiuosi savo mintis nuvaryti i sali, kad vien apie pastojima negalvoti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2010-08-24 15:42

Pilnai tave suprantu,nes pati po persileidimo tiesiog negalėjau žiūrėti į besilaukiančias,o atrodė kad vien tik jos aplinkui ir sukosi.Tiesiog tikėjau,kad pavyks pastoti  ir atkakliai kelis mėnesius iš eilįs tai bandžiau vyrą iš kantrybės vedžiau ir kaip galima pagalvojau,kad neverta tiek savės kankinti skaičiuoti vaisingų dienų ir panašiai tiesiog atsiplaiduot ir įvyko stebuklas daab jau esu  13 savaitę.jaučiuosi gerai ir manau pabaiga bus gera,tik bijau labai 19 sav ,nes tada įvyko man persileidimas

]

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-25 08:02

Teko ir man tureti sia nemalonia procedura.Ne savo noru,tiesiog 11 nestumo savaite ivyko persileidimas,tai teko padaryti isvalyma.Sunku buvo,net labai,baisu net prisiminti,buvau beveik i depresija sokusi.Be raminamuju niekur.Nors,va,jau turiu dvi dukras,bet to,kas ivyko,niekada nepamirsiu.

Bet po pusmecio vel pavyko pastoti,ir gime pirmoji dukra,kuriai jau keturi su trupuciu.

O siaip,tai po isvalymo,bent puse metu,gydytojai rekomenduoja nepastoti.Organizmas turi atsistatyti i savo vietas.

2010-08-25 14:05

Mažike - nesijaudink ir galvok, kad viskas bus gerai... Nuoširdžiausi tau sveikinimai.. :)

Skaičiau čia patarimą, kad mažiau landžiočiau į šį puslapį, nes dar skaudžiau bus, bet man atvirkščiai - lengviau, nes galiu išsipasakoti ir žinau, kad Jūs mane suprasit... :) taip pat džiugu, kad galiu džiaugtis kartu su Jumis jūsų laimingomis dienomis... :) pasiklausius Jūsų patarimų, manau, ir aš galiu pastoti, tik tam man reikia dar kantrybės ir laiko.... ;)

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar sėkmingai pastojote po...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Panele