Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Išskyros nėštumo metu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-03-04 16:54

o nestumo metu isskyru padaugeja nestumo pabaigoje ar nuo pradziu?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2010-03-11 15:59

Na manau kad visoms skirtingai , na man asmeniskai tai padaugejo bet tai nėra labai daug

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-03-11 20:59

na man tai nuo nestumo pradzios padaugejo isskyru,bet neitin zymiai.jau nestumo pabaigoje gana daug isskyru buvo,kartais net begdavau i wc ziuret ar ten vandenys nenubego :D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2010-03-11 21:13

Gleivės būna skirtingų spalvų, skiriasi jų kiekis, tąsumas bei kvapas. Kas sukėlė išskyrų pagausėjimą dažniausiai galima nustatyti pagal išskyrų spalvą.

Skystos, skaidrios
Tokios makšties išskyros dažniausiai būna prieš mėnesines arba gali atsirasti dėl prezervatyvų ar spiralės įdėjimo.

Šviesiai pilkos
Tokios spalvos išskyros signalizuoja, jog makštyje atsirado įvairių bakterijų. Taip atsitinka moteriai ar jos partneriui nesilaikant asmens higienos.

Šviesiai žalsvos
Šviesiai žalsvų gleivių gali atsirasti dėl grybelių sukeltos infekcijos, taip pat nėščioms, sergančioms cukriniu diabetu bei penicilinu gydomoms moterims.

Geltonos arba gelsvai balkšvos
Atsiradus tokios spalvos gleivėms dažniausiai jaučiamas deginimas ir niežėjimas makštyje bei skausmas šlapinantis. Tai gali būti kokios nors lytiniu keliu plintančios ligos požymis.

Gelsvai baltos, gelsvai žalsvos, šviesiai rusvos
Putotos gleivės bei paraudusi ir sudirginta gleivinė trichomonų sukelto makšties uždegimo požymis. Jei tuo pat metu prasideda ir katarinis šlapimo pūslės uždegimas, gali būti juntamas stiprus skausmas lytiškai santykiaujant.

Kraujingos
Šios spalvos išskyros yra pavojingiausios. Jos gali rastis esant kiaušintakio uždegimui, gimdos kaklelio nusileidimui ar net iškritimui. Tokios išskyros taip pat pasirodo ir persileidimo atveju. Todėl būtina kuo skubiau kreiptis į medikus.

Klimakso metu irgi gali atsirasti gleivių su negausiomis kraujo priemaišomis, gali kankinti deginimo jausmas, niežėjimas bei skausmas lytiškai santykiaujant, nes makšties atsparumas infekcijoms klimakso metu mažėja.

Pagausėjus išskyroms iš makšties patartina kreiptis į gydytoją. Ginekologas paims makšties išskyrų tepinėlį ir išsiųs į laboratoriją ištirti. Priklausomai nuo tyrimo rezultatų bus paskirtas atitinkamas gydymas.

Parengta pagal: www.sveikas-zmogus.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-12 00:33

Nu, brazde, pavarai :) Ir is kur gi tokios zinios?  Gal ginekologe busi?

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-03-12 08:36

nors ne nescia bet brazdes pasiskaiciau straipsniuka.

2010-03-12 09:02

kur jau iš manęs ginekologė, vakar skaičiau straipsnį tai ir idėjau sakau gal ras tinkamos informacijos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-06-10 14:32

sveikos, man isvis isskyros dingo. Visikai jokiu nera :/ menesines jau veluoja apie savaite, dariausi 2 nestumo testus, neigiami, nzn kas man cia gali buti?

2010-06-10 14:36

keista, gal nueik pas savo ginekologę(gal kokia milklofora išsiderinusi), aš šiuo metu laukiuosi tai jau man jų tikrai ne per mažai

2010-06-10 14:49

bet va man ir krutine jautri labai pasidare, o apetito visiskai nera... eisiu 1dieni pas ginekologe, gal ka ras, bet baisu jau man darosi :/

2010-06-10 14:58

o gal nėštumas čia tau toks, na lauksim žinių bet kokiu atveju

2010-06-10 15:13

o kaip tau buvo nestumo pradzioj? isskyros pagausejo? kokie pazymiai?  :) beje, kiek laiko jau laukiesi?  :)

2010-06-10 15:27

Jene 2010 06 10    

o kaip tau buvo nestumo pradzioj? isskyros pagausejo? kokie pazymiai?  :) beje, kiek laiko jau laukiesi?  :)

man buvo tokios skystos bet negausios, man jau 25 savaitės nėštumo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2010-07-03 12:12

As nzinau ka man daryti, mano isskyros kazkokios baltos gumuliukais, bet ne kaip pienliges ir neniezti man dar tik  sav. nestumo pas daktare tik liepos pabaigoje tai nezinau ar cia lialiui labai pakenks tas kad palauksiu kol nueisiu pas daktara.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-17 00:48

Mamytes, kaip butu galima sumazinti tas isskiras?, esu 30 savaiciu nescia bet isskiros tokios gausios  kad baisu,visada labai nepatogiai jauciuosi,net is namu nesinori iseiti..

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2011-02-17 09:47

Siguteee tai jei labai jau gausiios išskiros tai  nueti pas daktare geriau, ten apžiures ir gali būti jog išrašys ka nors.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:06

Sveikos būsimos Momytės!

Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ! 

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage 

Iš anksto ačiū!

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Išskyros nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Elinga