Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Mirena ir kitos spiralės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-10-28 18:16

as naudoju spirale ir esu patenkinta ir po dukros dejausi ir po sunelio esu isidejus esu laiminga jos nejauciu apsoliucei ramu man o del tablecikiu nezinau nesiryzau ju naudoti nes na ka tu zmogau gali zinoti do bruda y skrandy kisi del to pabijojau as kontraceptiku.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-29 01:19

Gazala 2010 10 26    

O dėl kainų tai Mirena pas mus brangi 600-800 Lt, bet pvz. prancūzijoje kainuoja apie 400 lt, o Dubline radau už 120 EUR, reikia tik ieškot draugų, kurie galėtų atsiųsti . 

Tai kad daugėlyje šalių be receptų tokie dalykai nepardavinėjami

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 616

2010-10-29 20:45

Sia spirale MIRENA,turiu isidejusi jau 8 men.Na nezinau,bet nuolat mane kankina klausimas,ar nepastojau.Jau ir testa dariausi,ir vel ruosiuosi darytis.Kraujavimas viena menesi dingsta beveik visiskai,kita vel padaugeja.Buvo momentas kad jauciau viename sona sudurima,toki pati kaip spirale dejo tai truputi jauti.Kol susiruosiau nueiti pas savo gyd.dingo tie skausmai.\Pora dienu i maista ne kaip ziuriu,kartais sleikstuliukai nupurto kad ir nuo arbatos.Tai ir sukasi mintys galvoja,o gal laukiuosi.Taip kad net nezinau ar visa tai normalu ar ne.Bet as kol kas nesijauciu visiskai su ja jau tokia saugi.Gal reikia laiko,kad priprastum prie tokiu nenormaliu menesiniu ciklo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-29 23:54

Tau nesusireguliavo dar ciklas  kiek supratau, aš asmeniškai jos nejaučiu ir viskas yra gerai. Tiesa pasakius pamirštu, kad yra kažkas  nereikia jokių testų, o jei taip neramu nueik pas savo ginekologę kuri įstatė mireną ir pasikonsultuok 

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-03 10:13

jau kazin ar ir tos spirales 100 procentu patikimos,manau nera dar israstas toks vaistas kad 100 procentu butu patikimas,drauge pasakojo kaip jos drauge buvo isidejusi gera spirale latvijoje,tai pastojo ne tinkamoje vietoje,galutinis rezultatas nebegales daugiau tureti vaiku,vat tau ir spirale,as vardodama kontraceptikus pastoviai irgi laukiu savo dienu jei jau susiveluoja tai galva prikemsu visokiom nesamonem ir vaikstau visa pikta ,tik pradedu sirgt tai atrodo kad nuo sirdies akmuo nukrito

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2011-01-05 19:59

geras tas dalykas spirales, kam jos tinka, pati turejau 4.5 metu, bet po to pastojau, ginekologe patare netraukti, o stebetis jeigu noriu vaikucio, apsisprendziau palikti, 7 sav. nestumo prasidejo kraujavimas, padare echoskopija ir pasake dziaugtis, kad spirale pati iskrito, o nestumas liko, praejo vos 3 men, buvau beveik 21 sav nestumo kai praradau vaikuti, nekas negalejo man paaiskinti kodel ir kas atsitiko, bet po persileidimo man spirale isejo po 3 dienu... tokia mano patirtis su spirale, turejau varine, bet galvoju nesvarbu jau tas, dabar nenoriu jau jos detis ir kiekviena menesi bijoti, kad nepastociau. sugalvojau isbandyti implanta, sako geras dalykas, nors yra irgi tikimybe, laikas parodys...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-01-05 21:26

As taip pat turejau isidejusi paprasta spirale ir praejus 2 metam taip pat pastojau su spirale. Laimei, kad tuo metu buvau isvykusi i ispanija tai ten daktarai man jokiu budu neleido gimdyti. Aisku as tiek tesupratau ka jie ten pasakojo kokios gali buti pasekmes, bet supratau kad nepatartina gimdyti ir man net isvalyma ten padare veltui nors jis kainuoja apie 300 euru. Gal ir man butu susiklosciusi panasi situacija kaip pries tai komentare.

2011-01-05 23:57

Tai tik įrodo, kad šimtaprocentinės kontraceptinės priemonės nėra O įdomu ar yra su mirena kas nors pastoję? Ir apskrtitai pastojus su spirale yra kas išnešioję ir  pagimdę sveiką kūdikį? Gal žinot tokių atvejų?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-01-12 15:52

As turiu spirele Mirena  jau antrus metus ir esu be galo patenkinta, tiesiog superinis daiktas, jokiu nusiskundimu, be to daug pazistamu ja turi ir viskas ok, tiesiog 100 procentu nuo nestumo neapsaugo niekas, kazkiek yra leista, o del pastojimo su spirale tai manyciau kad kiekviena spirale turi savo galiojima, varine geriausiai naudot iki 2 metu, o hormonine tai yra Mirena kas 5 metus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-01-24 11:20

Sveikos mergaites :) , na va ir as pagaliau isidejau spirate, taip visu isgirta Mirena :) .

Pirkau ja internetu uz 400lt. Galiojimas taip pat buvo geras , iki 2013m. Koks poveikis bus jos kol kas negaliu pasakyti, nes ja turiu tik gera savaite, taciau galiu pasakyti apie spirales, varines. Jas turejau isisdejus du kartus ir abejus 5 metam. Tikrai nebuvau pastojusi nei ne vietoje, nei aplamai pastojusi. Taip zinau mano drauge buvo pastojusi ir su spirale ir 3 menesiu budama persileido, bet manau, kad kiekvienai savaip tinka spirales. Kitom isvis organizmas jas atmeta.

Jei paklaustumet kodel isisdejau Mirena, o gi todel, kad nuo variniu spiraliu budavo gausios menesines, kurios trukdavo net iki 7 dienu, todel prasidejo mazakraujyste, optimaliausias sprendimas ismeginti Mirena arba vartoti kontraceptines, kurias reikia nepamirsti isgerti. Labai noreciau tiketi, kad ir si spirale man tiks :) .

Mama.lt

Mama.lt

2011-01-24 12:43

Su Mirena jai pastoti tai tik ne vietoj pastojimas gali but kas nutinka ir be spiraliu.Esu skaicius kas buvo pastoje su spirale Mirena, bet tai ivyko pirma , antra menesi po idejimo, mano asmenine isvada - neteisingai ideta spirale, isejusi is vietos.Pati ja isidejus jau antra karta super dalykas ir jokiu pastojimu.

Su varine spirale kitas visai reikalas,ar zinot jos veikimo buda? Ji leidzia uzsimekst guvybei ir tada nuzudo!O Mirena veikia hormoniskai gimda, kiausides ir neleidzia uzsimegst givybei, del to  tikimybe pastot yra minimali ir tik nevietoje. Su varine spirale matomai  ar stipresnio organizmo moterim ar del kitu priezasciu tas nestumas issilaiko ilgiau, bet rezultatas tas pats.Kiek zinau gydytojai nerekomenduoja tikrai pastojus su spirale pasilikt nestuma.

2011-01-24 12:59

Manau didelis rodiklis renkantis spiralę, yra kaina - būtų pigesnė, būčiau dėjusis Mirena..

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2011-01-29 08:44

pradejau ir as mastyti kaip saugotis nuo nestumo.turiu du kleckiukus ir uztenka.bet tiek tableciu nenoriu nes vaistas ir yra vaistas viena gydo kita gadina.o apie spirales tiek visko girdejau kad net baisu.tai kazi ar neteks gumytem pasikliauti.seip tiek metu santuokoj ir jokiu netyciuku dar nera buve tfu tfu tfu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-22 11:53

mamamantuko 2011 01 29    

pradejau ir as mastyti kaip saugotis nuo nestumo.turiu du kleckiukus ir uztenka.bet tiek tableciu nenoriu nes vaistas ir yra vaistas viena gydo kita gadina.o apie spirales tiek visko girdejau kad net baisu.tai kazi ar neteks gumytem pasikliauti.seip tiek metu santuokoj ir jokiu netyciuku dar nera buve tfu tfu tfu.

Sveikutes visos paneles as cia tik siandien prisiregistravau. Si tema yra labai aktuali man. As jau daug metu esu istekejus ir auginu keturis vaikucius. Paprastos spirales tikrai tinka ne visoms,as buvau net du kartus tokias isidejus,bet teko isimt,nes vis pastodavau ir ivykdavo persileidimai. Tableciu negaliu vartot. Na o pries 5 metus isidejau mirena,dziaugiuosi labai,ir vel noriu tokia isidet. Svoris nuo jos neauga,menesines beveik isnyksta.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2011-03-31 14:14

Sveikos merginos

As jau du menesiai su Mirena ir esu patenkinta  nei storeju nei nuotaikos sokineja kazkaip viskas gerai. Taciau liko guleti stalciuje Nova T gal kam reikia ? 860031772 del kainos sutarsim :) man novos neidejo del randu gimdoje likusiu po cezario :(

As labai noriu vel tureti plokscia pilvuka Gal pasportuoti bet truputi tingiu 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2011-04-15 20:28

Sveikos as dejausi spirale mirena  po gimdymo 3men pato pradejo lb skaudeti ir kraujavau kas savaite;[ teko isimti nes sake zaisda neuzgyjus.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-04-16 10:46

O tai kokia žaista, juk kaip adatėlė ji įleidžia ir tiek, gal jum blogai įdėjo, arba organizmas nepriemė , juk keletas procentų yra ir kad nepriims, gaila labai .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-01 20:06

Jo, tikrai galejo organizmas nepriimti...

Endometriozė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 246

2011-08-02 00:53

labutis... labai daug prirasyta o ir velu , tad nelabai skaiciau ka parasiusios .... tiesiog pasakysiu savo nuomone apie spyrale ...

pirma karta man idejo Leonova , po dvieju men . tiesiog organizmas ja tamete , tad idejo nemokamai Mirena ( cia Norvegijoje) ... turejau ir dziaugiausi du metus, bet viena diena sumeme skausmai , ziaurus skausmai, isgabeno net i ligonine, kai istrauke spyrale tada viskas pagerejo ... zodziu gavosi uzdegimas, matomai besiprausiant ar pansiai inesiau bacila ...

po to nusprendem su vyru tuo pasinaudoti ir susilaukti trecio vaikucio ...vos praejus dviems menesiams po isemimo as pastojau ... o dabar vel ja isidejau ir esu labai patenkinta ....

nes tos dienos ( menesines) ju kaip ir nera , vos vos pasirodo ir dingsta ... jokiu pilvo skausmu ir panasiai .... 

aisku yra rizika susirgti veziu , jei nesitikrinsi , bet normaliai prisiziurint i nieka nekeisciau , superinis dalykas ....

beja, buna atvejai kad idejus sia spyrale, moterims dingsta noras sexui , ( issiderina hormonai)

jei taip atsitinka, tiesiog reikia eiti pas gyd. ir detis per nauja ... nes matomai ideda ne taip ...

sita patyriau savo kailiu ... pirma karta kai idejo Mirena, pas mane noras buvo beprotiskas, o po gimdymo kai idejo , tada jis dvigubai isnyko ... atrodo vyro nesinorejo visai , tad gydytoja tiesiog idejo nauja spyrale ir pastumejo ja labiau i vidu ,nes pirma karta kai idejo tai vos vos jautesi siuliukai isoreje, o po gimdymo kai idejo tada jautesi tiesiog kabantys siulai...vis saviskio klausdavau , ar jis nejaucia ju ....

nezinau kiek tai suteikia poveikio , bet matomai kad veikia pats spyrales idejimas ....

Paskutinį kartą redagavo: saulyte32 (2011-08-02 00:56)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-08-18 13:08

SVEIKUTES,12 metu geriau tabletes,o po antros dukrytes nusprendziau isidet spirale Mirena ir esu labai patenkinta.Nejauciu jokio salutinio poveikio,dar maitinu,todel menesiniu kaip ir nera dar,vos vos kartais patepliojimai,seksui noras ivardinciau normalus ir jokiu ,,useliu,,tiek vyras tiek as nejauciam...tikiuosi 5 metams bus ramybe.

11

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Mirena ir kitos spiralės

Šiandien gimtadienius švenčia (158)
Melaniukas