Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-03-21 15:09

Gražus laikraštukas, o jau krikštukas koks mielas  šauniai padirbėta , šaunuolė baltaidėja 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 46

2011-03-21 20:05

Ačiū  kristulka26  smala dabar šio laikraštuko yra padaryta 4 puslapiukai, gal bus 10 o gal 12 puslapių. missss123 išsiunčiau aš jums keletą rožinių fonų.

http://www.ideja.caroline.lt

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 46

2011-03-26 22:23

"Krikštuko" pirmi keturi puslapiukai

Krikštynų laikraštis

"Krikštukės" pirmi keturi puslapiukai

Krikštynų laikraštis

http://www.ideja.caroline.lt

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2011-03-28 11:13

labai grazu.as turiu du men pasiruost krykstynom.irgi darysiu laikrastuka.tik gsalvoju kuminas nesumastys daryt?reiktu gal pasitart?kad paskui nebutu koses.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-04-08 14:23

Auksinės krikštynų idėjos tėveliams:
• pasirūpinkite šventiniais kvietimais svečiams;
• pasiteiraukite kunigo, ar galėsite papuošti krikšto vietą gėlėmis ir žvakutėmis;
• krikštynų proga apsilankykite fotoateljė ar nufilmuokite šventę;
• nusipirkite albumą, į kurį svečiai įrašys palinkėjimus mažyliui;
• palinkėjimus vaikui svečiai gali surašyti ant lapelių, kuriuos sudėkite į balionus ir iškilmingai paleiskite į dangų;
• krikštynų dieną padarykite vaikučio pėdutės ar rankutės atspaudą molyje (ar modeline);
• krikštynoms atminti pasodinkite prie namų medį - ąžuolą ar liepaitę;
• jei krikštynų šventėje dalyvauja maži vaikai, įteikite jiems po mažą atminimo dovanėlę, suvenyrą...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-04-08 14:24

Čia pasidalinkime mintimis, idėjomis, kaip įdomiau bei prisimenant senas tradicijas surengti Krikštynas, jei kartais būsite krikštotėvais ar tiesiog esate tėvai...

10 įsakymų tėvams. Krikštynų proga šiuos įsakymus turėtų rašyti krikštatėviai į sveikinimų knygutę vaikui, kurį krikštija.
DEŠIMT (jūsų vaiko vardas) ĮSAKYMŲ TĖVAMS:
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip pat reikia "atostogų" be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta.
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta... Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu - auginkit dar kartą.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-05-22 15:59

na ką vėl artėja mums krikštynos, bet jau laikraštuko nebedarysiu man jau atsibodęs kažką naujo mąstysiu, o visoms kuriančioms linkiu gražių idėjų

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 228

2011-06-02 21:08

Mamytes gelbekit!!!!! Atsiunte adobe photoshop cs3 programa,bet nemoku naudotis....Gal galite pasakyti kaip ja naudotis,laaaaabai reikia!!!!!!! Aciuuuuu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-06-22 18:32

laba diena visom gal kuri galetumet atsiust krikstuko pavyzdziu .doc formatu ? nes kiek randu viskas nuotraukos reikia labai skubiai i email- mangiliovas.aidas@gmail.com emailas sunaus tad nekreipkit demesio i varda ir pavarde . dekoju is anksto.

2011-07-09 21:02

Sveikos mamytes. labai noreciau paprasyti gal kas galetu man atsiusti kriksto laikrastuku pavyzdziu, baigiu jau nuleisti rankas, nes issisemiau. Mano emeilas galinskiene@gmail.com. Is anksto labai dekoju jums :)

2011-07-22 15:57

Laba diena, gal galite kas padeti? Ruosiuosi krikstynoms, gal turite kriksto laikrastuko sablona? Labai buciau dekinga jei atsiustumete man i  emeila   edita.norvidaite@gmail.com

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2011-07-22 16:52

Egiituxxx 2011 07 22    

Laba diena, gal galite kas padeti? Ruosiuosi krikstynoms, gal turite kriksto laikrastuko sablona? Labai buciau dekinga jei atsiustumete man i  emeila   edita.norvidaite@gmail.com

Sveiki, išsiunčiau gal kas tiks jums

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-07-22 16:56

Sveikos,ir man arteja krikstynos maziuko ir dar reikes buti krikstamote,gal kuri galetumet atsiusti maketuku busiu labai dekinga dajorob@gmail.com

2011-07-27 11:56

sveikutes, gal kas galetu atsiusti krikstuko pavyzdziu el pastas rasiux.rasiux@gmail.com buciau labai dekinga, nes su wordu esu visai „zalia“ :(

2011-07-28 23:45

Sveiki, gal kas darete ir turite wordini krikstynu laikrastuka? Ir galetumete pasidalinti? Buciau labai dekinga, lauksiu el.pastu oriwa3@yahoo.com ;)

2011-08-08 11:16

Sveiki, gal kas galetu atsiusti krykstynu laikrastuko pvz man i el.pasta buciau labai dekinga. menuliuke@yandex.ru

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-12 14:00

Man irgi labai idomu butu pamatyti :)

virtuvės komplektas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-16 12:57

Sveikutes mamytes, esu cia naujoke. Matau cia visos tokios draugiskos. Gal galite atsiusti krikstuko laikrastukui fonu (berniukui), kadangi greitai busiu krikstu mama ir noriu padaryti laikrastuka apie savo krikstasuni ;)

mano el pastas butu toks: a.labanauskaite@gmail.com

Labai dekinga buciau.

2011-08-16 13:01

jeigu galite atsiuskite ir man krikstynu laikrastuka. Buciau labai dekinga. Mano el pastas: braskutee@xxx.lt

2011-08-16 18:14

laba diena mamytes :)  greitai tapsiu kriksto mama mergyte :)  gal galetumet ir man atsiusti krikstuko pavyzdziu, o gal dar kokiu mandrybiu turit patarti :) isanksto aciu :) mano el. pastas luorke@gmail.com

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Lukas