Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-03-01 13:29

Sveikute,gal pabandykit maudymo metu i vone ideti ko nors kas dziovintu odele,ramuneliu nuoviro ar kalio permaganato,stenkites neprirengti vaikucio per siltai ir leiskit kartais nuogam pasivartyti lovoje,turetu praeiti,o jei nepraeina,tada tikrai gal pas odos gyd paprasykit siuntimo.Sekmes jums

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2010-03-01 16:19

Aciu kad nepaliekat vienos bedojereiks tu arbatu nuoviru kokiu tai pabandyti!Hm net nezinau kaip ji tada rengti jau ir taip anyta stebisi kad taip plonai vaikuti rengiuMes ir Kaune pas daktara buvom tai sake turi praeiti savaime,bet to vaikucio gaila zandukai kaip tarkute

http://www.mama.lt/liniuotes/ano+ma%C5%BEyliui+Gustukui_2010-01-11.gif" style="border:0px" alt="hhttp://www.mama.lt/liniuotes/ttp://www.mama.lt/liniuotes/" />

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-03-01 16:48

Balanduke 2010 03 01    

Aciu kad nepaliekat vienos bedojereiks tu arbatu nuoviru kokiu tai pabandyti!Hm net nezinau kaip ji tada rengti jau ir taip anyta stebisi kad taip plonai vaikuti rengiuMes ir Kaune pas daktara buvom tai sake turi praeiti savaime,bet to vaikucio gaila zandukai kaip tarkute

Balanduke ,nepergyvekit viskas susitvarkys, (mano dičkiui gana dažnai ant žadukų būdavo,atrodo jau jau gerai ir vel paberia...žinoma pagelbėti galite ,dažniau prausdami,rašote jog ant žadukų,tai apranga ne prie ko :-) greičiasiai miego metu pakeiskite pagalvele,paklodele :-) Jei vaikiukas nesikaso,tada tiesiog laukite,jei berimo dauges,pakartotinai kreipkites i gydytoja.

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-03-01 23:01

na jei vaiką taip beria ir dar sakai, kad neprirengi... tai kažin ar tai prakaitinė... ne slabai panašus ir alerginis bėtimas...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2010-03-02 09:15

Balandinuke, dabar mano mazajam tokia pati situacija, tik esme ta, kad tai neprakaitinis berimas.Pa mano suneli, kuriam tik 1.5menesiuko visi zandukai, kakliukas, bei galvyte ismetyti tuo smulkiu berimu.Zandai raudoni raudoni, lauke jie atsigauna...Tai ka, as taip pat maniau, kad gal prakaitinis, nes jis labai panasus i si, taipogi smulkus, bei raudinas, taciau...prakaitinis butu daugmas ant viso kunelio, ar tose vietose kur daugiau rauksleliu ir ji niesti ( zinau, nes mano vyresneliui taip buvo),tada tiesa yra ta, kaip jau minejo kazkuri mama, kad reikia dazniau maudyti, ne du k.i sav. o tris,keturis(as vyresneli maudydavau kasdien) ir ji maudydavau LAKISIU ARBATELEJE, ji nuima niezuli, minkstina odele...Padejo.Na o siam mazajam, irgi paplaunu ta laisiu arbatele veiduka, kakluka, kazkiek apmazejo tas raudonis, bei berimas nuo kakliuko...Bet mums jis laikosi beveik menesi, tai visdelto nusprendziau prodyti ji odos gydyt.Tai ka, sake ,kad tai tas vadinamas KUDIKIU BERIMAS,kuris yra naturalu ir valosi jo odele.Ji gali valytis iki puses metuku.Jei butu saules daugiau, viskas susitvarkytu gericiau ( kaip ir buvo mano pirmajam sunui, nes ji taipogi buvo ismete spuoguciais, taciau stambesniais, bei retesniais).Na bet mums ji vistiek israse toki misinuka, kuri gamina vaistinese, tepame 1k.dienoje ir ziuresim, ar jis mums pades...Zodziu reikia tepti tuom, ar plauti,kas dziovintu spuogelius...Kremai siuo atveju netinka, nebent FUCIDINO tepaliukas, kuris taipogi receptinis, nes jame yra antibijotiko...Tai va, sekmes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-02 09:26

Balanduke 2010 03 01    

Man tai cia labiau i koki tai alegrini berima panasu,gal patalyne vaiko skalbi su netinkamu skalbikliu ar kokia ten pagalvele sintetine arba sena,na zinai kai lieka nuo kito vaiko,dar kito ir ziuri kad tiem pataliukam jau daugiau kaip 10m.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-02 10:05

Mano mažąjai taip pat buvo, kaip gydytoja sako, nepavojingas bėrimas nuo prakaito. Kažkuri mamytė rašė, kad tada turi būti nuo prakaito visas kūnelis išbertas, bet mums taip nebuvo. Buvo išberta galvytė, žandukai, kakliukas. Nelaikėme su kepuryte ir plonai aprengę buvome ir kambaryje vėsu buvo, bet spuogeliai gal iki kokių 2 ar net 3mėnesiukų buvo. Nieko įpatingo nedarėme, tik maudėme 2-3kartus per savaitę, o kai tą dieną nemaudydavome, tai su drėgna vatyte apšluostydavau rytais ir vakarais. Manau jums irgi praeis, jai gydytoja sako, kad nuo prakaito. Sėkmės

2010-03-12 17:55

aciu visom uz patarimus kaikuriais pasinaudojau ir padejo

http://www.mama.lt/liniuotes/ano+ma%C5%BEyliui+Gustukui_2010-01-11.gif" style="border:0px" alt="hhttp://www.mama.lt/liniuotes/ttp://www.mama.lt/liniuotes/" />

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-11 16:50

labas mamos, o gali but prakaitinis berimas be pusleliu? nes dicke labai prakaituoja ir ja ismeto demem

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2010-07-22 14:14

Laba diena norejau paklausti gal kas buvot susidure  su kudikiu prakaitiniu berimu, mano suneliui 6 men ir ji isbere tais berimais, nezinau kaip gydyti, maudydavau ji kiekviena diena bet vistiek isbere, buvom pas gydytoja  tai sake kad ji trinciau su degtine, gal galit patarti ka daryti? Aciu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-07-22 14:18

cia pasaka be galo kol paauks... amnaja irgi isbere db. manau irgi prakaitinis.... nes nugara ir kaklas... nieko nedarau, tieisog maudau dazniau ir tiek...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-07-22 14:28

Tikrai nieko ipatingo daryti ir nereikia,tiesiog dazniau prauskit vaikuti,pries miegeli,po miegelio po dusiuku pakiskit,arba kadangi jusu toks nedidutis tai su dregna marles skiaute apvalykit tas vieteles,galite ir su ramuneliu nuoviru kartais pavalyti,mums beveik 2m ir tai tas isberimas yra,karsciai baigsis,baigsis ir tie betimai

2010-07-22 14:45

tai taip.....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-22 15:52

Vilmukas22 2010 07 22    

Laba diena norejau paklausti gal kas buvot susidure  su kudikiu prakaitiniu berimu, mano suneliui 6 men ir ji isbere tais berimais, nezinau kaip gydyti, maudydavau ji kiekviena diena bet vistiek isbere, buvom pas gydytoja  tai sake kad ji trinciau su degtine, gal galit patarti ka daryti? Aciu.

Sveikute gali pabandyti i vonele ipilti lakisiaus arbateles.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-07-22 16:59

ramuneliu arbata

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-22 17:04

kur izberta pabarstyk jas paprastu paprasiausiu bulviu krakmolu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-23 12:46

Oi, atsimenu ir aš tą juodą periodą, kai mano sūnelį berdavo, net raudonos plėmės buvo atsiradę. Maudydavau kiekvieną dieną ir po kelis kartus. Buvau skaičiusi, kad tinka lakišius. Gydytoja pan patarė jo nenaudoti, nes sausina odelę. Ji patarė naudoti medatkas. Žinokit padėjo, bet tai buvo pernai, kai tikrai tokie karščiai nekamavo. Dabar mano sūneliui 1m, ant kūnelio atsirado daug smulkių spuogiukų, maudau minimum 4 k per dieną, nes jis labai prakaituoja. Po namus jis laksto tik su sauskelnytėm, nors kai padaro sysiu, duodu palakstyti ir nuogučiui. O ir man apie lūpas atsirado smulkūs prakaitiniai spuogiukai. Manau reikia išlaukti kaip nors tos karščio bangos, o tuomet viskas susitvarkys. Tiesiog dabar stengkimės dažnai draugauti su vandenuku.

2010-07-23 13:07

taip taip grynai cia prakaitiniai spuogiukai, nieko praeis karsciai praeis ir jie.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-07-24 12:56

orintuxxx 2010 07 22    

kur izberta pabarstyk jas paprastu paprasiausiu bulviu krakmolu

Visiskai sutinku, bulviu krakmolas tikrai labai padeda, as ji net iant uzpakaliuko beriau, tai niekada jokiu issutimu ir prakaitiniu nebuvo.

2010-07-25 15:57

Mamytės pabandykit Lakišių arbata,mano sūneliui tai labai padėjo.Kiekviena kart maudant nuoviros ipilu arba pačiu nuoviru nuprausiu,ir kaip nekeista mažius ta arbata labai skaniai geria!Pabandykit tikrai padės

2

Šiandien gimtadienius švenčia (157)
lukutis