Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Plastinės operacijos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2009-06-10 17:15

jauciu turetu skaudeti lb po tos pilvo op,

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-10 18:56

Kaip ir daugelis mamų-krūtinę.O bijot tai nebijau,juk vis tiek nieko nejauti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-10 19:00

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 94

2009-07-20 15:22

As taipogi nesu pries plastines operacijas. Kai kuriose situacijose be jos neimanoma issiversti, taciau butina jausti saika. Be to tikiu kad daug dalyku, neva trukumu mes susigalvojame pacios, niekas kitas to ne nepastebi. Taciau jei jie mums trukdo, nebutina iskart griebtis skalpelio, yra daugybe kitu budu..

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79

2010-04-21 15:45

sveikos mamytes esu uz operacijas o ir pati planuoju per situs metelius gryzt i lt ir pasididint krutine,kaina yra pakankamai normali po gimdimo labai pasikeite krutine netokia stangri kokia buvo :( dziaugiuos tik kad nenutyso,dau visko isbandziau dariau pratimukus po saltu vandeniu kekviena ryta plaudavau masazuodavau bet rezultato tokio nebuvo kokio tikejausi :(  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-21 16:30

as uz tokias operacijas,jei zmogui to reikia. bet stai istorija apie podruzke: susizalojo paauglysteje nosi, ji liko kreiva ( vizualiai to nesimate ). istekejusi po keleriu metu atliko operacija, kuria finansavo vyras. po keleriu metu apsipyko rimtai, susimuse ir... jis sulauze jai nori... ji grizo prie ankstesnio varianto. nosis kreiva ( ir vizualiai to vel nesimato ). nei verkt, nei juoktis zodziu .

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-22 12:40

va ir idomiai skaudi tema visoms mamytems...as kitais metais darysiu pilvo operacija,nes antras vaikutis pasistenge...o bijoti tai nebijau visiskai,nes mano didziajam sunui dare veido operacija,buvo smarkiai nusiplikes verdanciu vandeniu...tai rezultatas superinis,tik va ant kaklo nejo panaikinti....ir vyras turejo nosies operacija,buvo susilauzes...tai sake visai neskaudejo ,tik nemalonu buvo su tuo itvaru,na gipseliu,kad nenusisuktu nosis miegant...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-22 14:45

siaip man idomu butu kaip su tom krutines implantais,gerai viena kart isidedi po 10 metu kiek esu girdejusi turi vel keisti idomu kaip su tom kainom antra karta dedant,nes siaip iki senatves turi pasiskaiciuoti kiek banke pinigeliu pasideti tokiam reikalui

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-22 15:22

Ateja o tu idomi , tu nori taip  visa gyvenima susiplanuoti, tai gal su tom krutim neisvaiksiosi net 10 metu, o gal po 10 metu tu ju nebenorsi, po tiek laiko ir kainos 10 kart gali pasikeist. Seip visa konsultacija suteiks tau gydytoja spirmo apsilankymo metu, bet vel gi kur garantija kad po 10 metu tu darysies toi pacioj klinikoi ir pas ta pati gydytoja, o kiek kliniku, kiek gydytoju tiek pasiulymu ir patarimu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-04-27 11:45

sveikutes,manau normalu darytis plastines operacijas,as po 3vaiku pasitvarkiau krutine,pakeliau krutine,be implantu,esu patenkinta sendien jaucuos gerai,grazei,po operacijos esu 2men ir 2d

2010-04-27 11:49

sveikute,as taip pat noriu pilva susitvarkyt ,bet db negaliu nes pries 2men,2d dariaus operacija krutines pakelimas,tad db kol organizmas neatsigaus tol negalesiu nieko daryt su pilvu,bet neatideliok,galiu parasyt gera gyd.jis nebrangininkas,gera prieziura,esu patenkinta,pilva pas ji darysiu jau ir kaina zinau

2010-04-27 11:55

nu tai normalu kad po operacijos paskauda,man pavz 2dienos pamaude ir viskas,as po operacijos 3diena su masina lakciau,po pardafkes vaikstinejau,neatideliokit,jai sumastet pagrazint save,as gailuos kad tiek metu vaikciojau negrazia krutine,jauciau depresija.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-27 12:30

orintuxxx 2010 04 22    

Ateja o tu idomi , tu nori taip  visa gyvenima susiplanuoti, tai gal su tom krutim neisvaiksiosi net 10 metu, o gal po 10 metu tu ju nebenorsi, po tiek laiko ir kainos 10 kart gali pasikeist. Seip visa konsultacija suteiks tau gydytoja spirmo apsilankymo metu, bet vel gi kur garantija kad po 10 metu tu darysies toi pacioj klinikoi ir pas ta pati gydytoja, o kiek kliniku, kiek gydytoju tiek pasiulymu ir patarimu.

man siaip idomu kaip ten po tu 10 metu yranors kolkas apie implantus negalvoju,tik siaip idomumo dele parasiau kaip ten po to kas vyksta,kas cia zino gal po 10 metu manes ir gyvos gali nebuti

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-27 12:55

valda 2010 04 27    

sveikute,as taip pat noriu pilva susitvarkyt ,bet db negaliu nes pries 2men,2d dariaus operacija krutines pakelimas,tad db kol organizmas neatsigaus tol negalesiu nieko daryt su pilvu,bet neatideliok,galiu parasyt gera gyd.jis nebrangininkas,gera prieziura,esu patenkinta,pilva pas ji darysiu jau ir kaina zinau

labai idomu kokia kaina pilvo operacijos?ir kas per gydytojas?

2010-04-27 15:21

na sio momentu gyv.airijoj,bet seip klaipedoje gyvena mama,tai va buvau grizus,dariausi jurininku ligoninei pas GYD.GINTARA GELEZINI,uz krutines sumokejau su visais analizais 4700lt.o pilvo operacija kainuos 5000lt,tad jai sudomino kreipkites pas ji,nes kitur uz pilvo operacija paprase 7000lt

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-28 19:34

valda papasakok kaip ten ta krutu operacija,idomu...kiek laiko isbuvai ligoninej,ar ilgai skaudejo....viskas idomu.

2010-05-29 18:53

na nebaisi ta operacija,krutinem 3men.grazei sugijo randukai,gulejau 2dienas,nes pati to norejau,galejau po paros namo vazuot,namie pamaude 1diena pakenciamai,po ligonines tiesei i miesta isvariau ,pati uz vairo,tad drasei mergaites darykites tas operacijas,,gailuos nepasidarius ankciauo ziema sia darysiu pilva

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2010-05-29 19:49

valda 2010 04 27    

na sio momentu gyv.airijoj,bet seip klaipedoje gyvena mama,tai va buvau grizus,dariausi jurininku ligoninei pas GYD.GINTARA GELEZINI,uz krutines sumokejau su visais analizais 4700lt.o pilvo operacija kainuos 5000lt,tad jai sudomino kreipkites pas ji,nes kitur uz pilvo operacija paprase 7000lt

Sveikinu :) o ar ne baisu buvo? kokios mintys aplanke? ka galvojai? kaip tas pasirenkimas ir paruošimas atėjo? 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-06-11 00:52

AISKU BAISU BUVOJUK TAI NORMALUMANAU,,,,NOREJAU IR ISBEGTI IS LIGONINES,BET VIS SESUTE ILYZDAVOTAI DAKTARAS,LIEPE RENGTIS PIZAMA IR JAU LAUKE LOVA,NU KA TADA NUSISTACIAU BUS VISKAS CIKI,VAZIAVAU SU SIPSENAATSIBUDUS JAUCIAUSI LAIMINGA NEMACIUS OPERACIJOS,VIEN KAD ATSIBUDAU ,,BE KOMPLIKACIJU,BUVAU VIENUTES PALATOJ,TELIKAS BUVO,VALGYT NESE,MINERALINI,KAVA,ARBATA,SESUCIU PRIEZIURAGERA,DAKTARO TAIP PAT.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-09 20:19

Sveikute Valda, as taip pat uzsirasiau liepos pabaigoj operacijai pas gyd. Gelezini. Mano kelios drauges daresi pas ji krutines ir labai sekmingai! Kiek as zinojau is ju tai kainos buvo 4500lt uz sumazinima ir pakelima ir apie 9500lt uz implantacija, bet siandiena bendravau su viena pazystama ir pasake, kad lyg kaina dabar pakilusi iki 15000lt, gal zinai ar tai tiesa?

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Plastinės operacijos

Šiandien gimtadienius švenčia (155)
Martin