Forumas > Mama.lt klubai > Šventės,... > Linkėjimai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-02 21:21

Savaitgali mano teciui sukanka 50 metu ir internete ieskojau zodziu graziu bet visur viskas per ta pati, gal Jus turite savo uzrasuose kokiu prasmingu eituciu, palinkejimu tokia proga.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-02 23:05

Doriuks, o tau reikia tik i atviruka irasyti ar kaip dukra tarsi zodi?

as galiu is savo patirties duoti siektiek uzrasu jei aisku tiks :D

pries 3 metus mes irgi sventem abieju tevu jubiliejus tai man kaip vienintelei dukrai teko pasisakyti :)

t.y. vakara atsidaryti :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-02 23:11

Labas vakaras tėveliai,bočeliai ir visi susirinkusieji svečiai,
Pirmiausiai norėtume padėkoti visų vaikų vardu susirinkusiems svečiams, kad pagerbėt mūsų brangius tėvelius ir atvykot į šį šventinį vakarą.
Norėtume,kad šis vakaras būtų pati nuostabiausia gyvenimo akimirka mūsų tėveliams, todėl visų prašome būti linksmiems, kad jūsų veiduose neišblėstų šypsena, kuri skirta jubilijatams. Kad šiame gausiame būryje nepasimestų mūsų jubilijatai norėtume juos paženklinti.

(cia isegem po gele su metu skaiciumi i atlapus)

O dabar visų vaikų ir anūkų vardu kreipiamės į tėvelius:

Buvo džiaugsmo akimirkos,
Buvo liūdesio valandos...
Buvo pavasario aušros,
Buvo alsus vasaros nuovargis,
Brandūs rudens susimąstymai...
Visko buvo šiam ilgam kely,
O dabar prieita toji aukštuma,
Nuo kurios malonu apžvelgti
Savo nueitus darbus,nugalėtus sunkumus.
Išaugo waikai...
Švelnios anūkų rankutės grąžina dosniai ir nesavanaudiškai dalintą namų šilumą, kurią nuolat saugojote ir globojote kaip didžiausią šventenybę.
Jūsų tėviškos širdys ir auksinės rankos visą gyvenimą buvo dalinamos artimiesiems.
Gal todėl jos raukšlės ir ta sidabrinė gija tik puošia ir taurina jūsų veidus ir dabar kupinus pasiaukojimo ir atsidavimo.
Juk tos tėviškos šilumos jau laukia antroji karta-anūkai.
Nuoširdžiai sveikiname Jus gražaus jubiliejaus proga ir linkim: bukit stiprūs,būkit kantrūs, nes Jūsų laukia dar labai ilgas kelias.
gal ramesnis,patikimesnis tačiau toks pat reiklus.
Linkim meilės,ištikimybės,pasiaukojimo dalinant išmintį ir gyvenimo patirtį, kantrybės saugojant šventąją namų ugnį.
Todėl mes kiekvienas savo širdies dalelę sudėjom į šią simbolinę ugnį ir perduodame jums toliau saugoti ir puoselėti namų židinį, kad mes betkada galėtume atbėgti sušilti ir pajusti jūsų meilę.

(cia mes iteikem alia aukura alia zvakide)

Kadangi šį vakarą mes esam ne visi, trūksta dar vienos šeimos, kuri taip pat prisideda prie šių sveikinimų, o ir šiaip retokai bebūna tokių vakarų kai susirenkam visi, mes norim įteikti šią nuotrauką, kad pažvelgę į ją pajustumėt, jog mes visada esame šalia o jūs mūsų širdyse.

(iteikem seimos vienjete)

Kadangi gimtadienis niekada nebūna be dovanų, o šis gimtadienis yra neeilinis, su maža dovana neužkiši, todėl brangūs tėveliai mes jums dovanojame šią "kuklią" dovanėlę.

(atnese didele deze su dovana)

Žodžius pasakėm,dovanas padovanojom, todėl dar tėveliams norim skirti šią dainą nuo vaikų ir anūkų
(brolis muzikantas tai sudainavo daina)

tai va tiek jei tiks kas pasinaudok jei ne nekreipk demesio :D

ai dar imetu foto kaip atrode ta atributika kuria cia paminejau

Linkėjimai jubiliejaus proga

2009-08-02 23:16

Idomiai sugalvojus, as dar mastau sampano buteli su 50 metu atributika padovanoti. Matai dar tikslai nezino ar bus muzikantai, jei bus tai zinai kad nepasisudinciau.Taip pat ir i atviruka reiktu. Jei ka grazaus turi busiu dekinga Gviduti.

2009-08-04 06:36

Na ne gi nei viena daugiau neturite minciu graziu. Liudna.

2009-08-04 07:54

Doriuks 2009 08 02    

Idomiai sugalvojus, as dar mastau sampano buteli su 50 metu atributika padovanoti. Matai dar tikslai nezino ar bus muzikantai, jei bus tai zinai kad nepasisudinciau.Taip pat ir i atviruka reiktu. Jei ka grazaus turi busiu dekinga Gviduti.

ieskojau dar ka turiu, bet deja CD nebeatsidaro kur visokie mano linkejimai eilerasciai buvo, labai apgailestauju :(

o ka su sampano buteliu zadi daryt?

2009-08-04 10:08

Tai va radau skelbimuose kad etiketes deda galvoju butu visai idomu su 50 atributika uzdeti . Bet kad man neatraso tai nz.

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-07 21:51

Sveikutes, man irgi arteja jubiliejus- mociutes 80 metu, tai suku galva, kaip reiketu pasveikint nuo visu anuku oficialioje dalyje, visi i mane viltis sudeje, nes as vyriausia anuke, o mano dabar tokia istustejus fantazija... Labai lauksiu kokiu patarimu, kartasi is sono paprasciau atrodo.

2009-08-07 22:01

kristale 2009 08 07    

Sveikutes, man irgi arteja jubiliejus- mociutes 80 metu, tai suku galva, kaip reiketu pasveikint nuo visu anuku oficialioje dalyje, visi i mane viltis sudeje, nes as vyriausia anuke, o mano dabar tokia istustejus fantazija... Labai lauksiu kokiu patarimu, kartasi is sono paprasciau atrodo.

Is tikro kai dariau teciui etikete ant butelio pastebejau sveikinima 80 metu proga tik ant priekio uzdeta visu triju as taip supratau dukteru viena foto, o kitoje puseje palinkejimas.Siaip fainiai atrode.

2009-08-07 22:03

Beje nors daba nebemadinga bet man grazu austos juostos kur per peti perrisa, senam zmogui manau sirdele suspaustu. tik nezinia kokia jos kaina. Dar toje parduotuveja kur svieciau etikete maciau yra visokiu popieriaus lapu graziu galima ant jo pasveikinima parasyti ir ireminti.

2009-08-08 10:06

per mano uosvienes jubilieju nesenai buvusi, tai anukai (ju nedaug tik 5) sudainavo gyvai daina pasake eilerasti.... nors cia gal gali proanukiai tai padaryti :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-09 14:33

Aciu, merginos, geru minciu pametejot, vienas is anuku sintezatorium groja, tai gales daina kokia suplest, o as darysiu ireminta sveikinima.

2009-08-09 20:42

O as aciu dievui jau po visko. Pasilinksminom, viskas buvo ciki, daba geriu sampes.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 07:57

tai kaip atsventete,doriuks,kaip dovana,patiko?

2009-08-11 18:14

vaivorykste 2009 08 10    

tai kaip atsventete,doriuks,kaip dovana,patiko?

Patiko siandien jau su mama abu isleke., lai pailsi nes penktadieni laukia balius su darboviete.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-13 07:13

rugpjucio 19 d. mamos 50m., o rugpjucio 31 tetes 50m. o spalio 2 mociutes 80, spalio 22 mergytes metukai :) tai kaip cia jums maratonas? neeeeeeeeeeeezzzzzinau, mamos jubiliejui lyg ir pasiruosiau, o visiems kitiems dar bus ka veikti ir ka pagalvoti, gerai kad cia yra patarimu neblogu, gal ka ir pasinaudosiu :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-13 07:20

pareigune,pas mane ir panasiai.si men buvo brolio.kita men mano mamos ir mano pacios,lapkriti -mazyles,vyro,mano tecio,mano senelio.tik spek suktis ir pinigine kratyti

2009-08-13 09:49

O man jau praejo visi baliukai, bet po ju kaip kisene palengvejo, ojojoiiiii, gerai kad baigesi viskas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2011-01-29 17:25

laimute 2010 10 25    

:)

labas vakaras norečiau  paklausti ar galit paroditi savo notraukų 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-07-16 15:57

sveiki gal kam padesiu mano teciu sukanka jubiliejus 70m tai pagalvojau ka jam idomaus sugalvoti tokio amziaus sunku isrinkti dovana... Tai sugalvojau padovanosiu jam foto albuma su nuotraukom nuo tecio gimimo iki dabartinemis foto. Nupirksiu knyga foto bet be pleveles Kad butu galima po foto dar kazka prirasyti... tai va pirmame puslapyje bus uzrasyti zodziai is sirdies bandysiu kurti pati o paskui nuotraukytes su teciu nuo pat gimimo iki dabar na ir priedo geliu. Kaip jums tokia mintis  

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Šventės, sveikinimai,... > Linkėjimai jubiliejaus proga

Šiandien gimtadienius švenčia (166)
NATALIJA