Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > 7mėn. kūdikis, kiek...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2009-10-13 12:35

Sveikos mamytes,

Mano mazyle 7men., ir jau pasimeciau, nes nezinau, kiek kartu per para reikia maitinti toki mazyli? kiek gramu kokio maistelio jis suvalgo? busiu labai dekinga jei pasidalinsite savo patirtimi :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 146

2009-10-13 12:57

Sveika . Mane irgi domina šis klausymas. Maniškis geria ryte MP, paskui apie daržovių tyrelę, o vakare kartais kokį desertą, pvz trintą bananą arba obuolį. Tarp maitinimų ir nakčiai geria MP.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-10-13 13:34

Sveiki,

Iki metu kudikio norma vienu kartu yra iki 200g. ir 5k valgymo. 2*MP/M+2*grudines keses+1 darzoviene. Svarbiausia yra neistampyti kudikio skranduko. Tai didziausia tevu beda jie kudiki pervalgydina tada jis neramus jam sunku... Patys atsinkite kai pervalgote jums gera?! Manau ne, tai i mazyliui. Bananas ir kiti vaisiai nesiskaito kaip vakarienie ar pusryciai :) Kaip sako daktarai geriau mazonis dozemis, bet dazniau kartu duoti valgyti. PVZ 200g/2=du po 100g. tai kudikis gali valgyti ne 5k , bet 10k. :) Cia mano sukauptos zinios kurias susirinkau eidama per gausu buri docentu daktaru ir profesoriu del kudikio sveikatos....

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-06 08:15

as pavyzdziui orientavausi y MILUPOS maitinimu lentele,jos yra mamos skirtuose zurnaluose ir internete www.milupa.lt  kadangi pati pienuku maitinau lb trumpai, tai man vis budavo baisu ir neramu kad tik nepermaitinciau. mergyte buvo taip ypratusi valgyti, kad darydavau norma maziau nei nurodyta ant misinuku pakuociu... nuo pat pradziu nebuvo kazkokiu uzkandziavimu tarp maitinimu. Diena valgydavo 4 kartus ir 1 karta nakty...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-06 08:41

niekad tiksliai i gramus neziurejau,ta prasme kiek turi vaikas suvalgyti.nu tai jei priklauso tarkim 150 ,o suvalgo 200,tai ka,atimti?neduoti?valge ir valgo kol pasisotina.per diena mums gaunasi4-5 maitinimai

2009-11-06 08:51

oi, mamytes as jau dabar ir visai kitaip mastau apie maitinima. jei turesiu kita kudikely ateityje jau daug ka darysiu kitaip. visu pirma labiau pasistengsiu kad pati kuo ilgiau maitinciau... pirma karta truko man patarimu ir pamokymu... o siap kuomet maitinamas vaikelis misinukais tai negalioja ta taisykle valgyt kol pasisotins, nes tikrai istampyti skradkumai bus. nes kai vaikelis valgo MP tai jis jy virskinti is karto pradeda ir sotumo jausmas iskarto vaikuciui ateina. o pavalges misinuka sotus pasijunta mazdaug po 8-10min. jei priklauso 150 ml tai galima pasiulyti 170ml. ir tikrai turetu uztekti. as ne karta pamaitinus mergyte dar ejau daryti papildomai 20 ml misinuko. taip suprasdavau kad jau laikas padidinti norma nes duodamos jau neuztenka...

2009-11-06 09:14

kiekviena mama mato,kiek jos vaikutis nori valgyti,ir manau zino kiek jis suvalgyti turetu,kad pavalges jaustusi.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-08 22:03

na mes dar tik ipusejom 7 menesiuka, o valgom 5kartus...ryte ir nakciai misinukas po 180 - 210ml, po to priespieciams ir pavakariams kruopyciu kosyte, o pietums darzoviene, tiesa jau patare mesyte ragauti... tai va koses verdu pati ir duodu tiek ji suvalgo.... pvz. darzovienes buna apie 200ml, tiksliai nematuoju,,,  tarp valgymu kokia baranka dantenikem pakasyti arbatele atsigert prie kosiu arbatele taip pat....

2009-11-09 07:50

as anksciau mergytei duodavau arbateliu daug daugiau ir po valgio. taciau bent mano pediatre patare ka tik pavalgius (kosiu, tyreliu) neduoti nieko geri nes maistukas turi virskintis ne arbatelese o skrandzio sultyse. taigi sake kad nelabai geras budas duoti gerti ka tik pavalgius. as jau gal nuo kokiu 7 men laikausi sitos taisykles... tyreles ir koseles padarau nesprangias, o truputy skystesnes  ir labai puikiai viskas susivalgo. jeigu duodu koky duoniuka ar baranka  kur koks uzsilikes trupunukas gali kutenti gerklyte, tai pasiulau koki lasely arbateles. patraukia kelis kartus ir viskas.

2009-11-09 07:58

as ir po valgio ir valgio metu duodu vaikui tiek arbatu,tiek hipp sulciu atsigerti.ir tiesa pasakius pirma karta girdziu,kad negalima duoti.nes kaip tik priesingai,esu girdejusi,kad reikia duoti

2009-11-09 12:47

kiekpediatru tiek nuomoniu. kol kitos neturijm klausysim sitos :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-09 12:54

aha kiek ju tiek ir nuomoniu... mums pavyzdziui patare daznai pasiulyti gerti, bet nesaldziai ir ziuret kad atsigertu o ne zaistu burnikej su buteliuku, tai ir pasiulom po laseli,. tikrai neisgeria ji po maziuka buteliuka is karto....

zodziu kiekviena mama mato ko jos vaikiukui reikia... be to ir vaikai skirtingai auga...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-04-03 09:54

Sveiki. Mano nuomone vaikas turi valgyti kiek jis nori. Mano mazoji tokio amziaus valgydavo keturis kartus ir niekada nematavau ar ji suvalge 200g, ar 300g. Jei nenoredavo papurksdavo ir viskas.

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > 7mėn. kūdikis, kiek ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Giedrė