Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Karpos mažiesiems

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-18 20:01

laurike užsuk į "Norfos " vaistinę ir paprašyk karpai vaistukų , ten tik esu radusi labai mažas kiekis tie vaistai iš ugniažolių , jis toks smirdantis bet adeda, tepiau vaikui 2 savaites po to palikau ir ji pati nukrito, ugniažolė nudžiovina karpytes ir kainuoja apie 3-4 lt , iš kitų vaistinių siūlo už 50 lt tuos šaldančius tai su viena vaistinike kalbėjau sakė skausmingas procesas patarė tuos rusiškus iš žolelių pirkti, pamatysi padės.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-18 20:41

Tai zinok kaip tik norfos vaistineje pasiule kazkoki tepama,issukama,bet sake jie visi kazkiek degina oda,tai pabijojau,kad nepadaryciau dar blogiau merginai,nes musu ta odele taip jautri yra,gal as su daktare pasikonsultuosiu,ziuresiu ka ji mums pasakys

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-02-18 20:55

Pasikonsultuok žinoma, bet ten kalbėjau ne apie tepalą, o skytus vaistukus iš žolelių , rusiški jie , mano vaikui padjo labai ir nejautė jis nieko.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-18 23:15

as pati vaikas budama turejau tris karpas,isnaikino man su svoguno sultimis,supjaustai svoguna ir palieki per nakti,kai atsiras sulciu tepi su jomis kelis kart i diena,tik reikia kantrybes,per diena ar dvi neisnyks,kazkur apie du menesius man tepliojo,isnyko visiskai ir iki siol nebera.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-29 14:21

laurike,kaip jums su karpomis reikalai?

Karpos mažiesiems

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-04-29 15:15

maldaiva 2010 04 29

laurike,kaip jums su karpomis reikalai?

Karpos mažiesiems

Pasirodo pas mus ten ne karpos,o moliuskai,matai kaip negali pati spresti apie liga,reikia pirma mediku apziuros.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-05-03 23:50

Laurike džiugu ,kad išsiaiškinote kas dukrytei,tikiuosi ir ssitvarkysite ;-)

beje apie tuos minimus aparačiukus Wartner vaikams beskausmis yra tik,kad vaikams nuo 4metuku jį galimą naudoti...

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-05-04 08:25

o tikrai,laurike gerai kad issaiskinote,kas per padarai.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-20 14:06

as su saldanciais vaistais niekaip nenugydau dukrai karpu ir tai tepu kai jinai miega nes kitaip baisiausiai klykia kad skauda,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 246

2011-05-22 01:19

mano vyresnioji dukra nuo pat mazens turejo ant veiduko karpytes, tiek netoli akiu , tiek ant nosytes ... bet neatsimenu kokio jos pobudzio buvo ir kaip tiksliai vadinosi  , bet man gydytoja liepe tepti zelionke , kekviena diena po karta ...

patepliojau gal tris ar keturias dienas ir visos dingo , iki pat siol neturi nei vienos , aisku pciu pciu pciu ....

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Karpos mažiesiems

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Giedrė