Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2

2011-05-06 23:50

Sveikos visos.Galime pasidalinti savo patirtimi kurios nori bet negali susilaukti vaikelio.As pati priklausau tam skyreliui.Jau 4 meteliai bandau ir nieko.Nesedziu ranku sudejusi zinoma,einu i prieki.Tyrimai,gydimai ir tt.Butu malonu pasidalinti su jumis patirtimi,netgi isgirsti sekmingu niestumu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-05-07 21:17

sveika. liudna, kad taip nesiseka, bet esi tikra saunuole, kad nesedi ranku sudejusi 

as turiu is seimos tokia viena istorija - viena moteris musu seimoje nuo nevaisingumo gydesi daugiau nei 6 metus, o paskui ivyko stebuklas ir susilauke vaikelio :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2011-05-15 20:02

sveikos, mes su vyru taip pat bandome, jau tuoj bus 9 men kaip negalim :(   tikimes, kad kada pavyks. sako vaikutis pats pasirenka kokiu metu ateiti i seima.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 683

2011-05-22 10:15

svarbiausia nepraraskit vilties :) mums ir ilgai nesigavo, nes daznai surizikuodavom ir vyras baigdavo manyje, bet per paskutinius 2 metus bandymu gavosi :) ir dabar laukiam savo stebukliuko :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2011-05-22 13:22

Sveikinimai!!! ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-01 23:50

Sveikos, as neseniai istojau i mamyciu kluba, musm jau beveik 4 menesiai...o visi vargai, asaros del laukimo atrodo to;i to;i...svarbu nelaukti, o gydytis! laikas bega gali laukti nors ir iki smerties, reikia imtis veiksmu! susirask gydytoja pagal zmoniu rekomendacijas saval mieste ir eik i konsultacija, nepatiks, rik pas kita nelauk! jei domina kas konkreciau siuo klausimu, rasyk asmeniskai, patarsiu(ne viena ta esu istverusi, galesiu duoti ir draugiu tel nr)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-07-01 23:56

Norinčios bet negalinčios sulaukti vaikelio

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2011-08-08 19:59

Norinčios bet negalinčios sulaukti vaikelio

labukas, Skaitau skaitau, ka rasot ir paciai parupo pasidalinti savo beda. man pries 2metus apendektomijos metu rado trukusia kairiosios kiausides cista, ir pasalino kiauside.  labai del to pergyvenau, nes labai noriu pastoti. dabar reguliariai tikrinuosi, daugiau cistu neranda, sako esu visiskai sveika, bet va pastoti nesiseka. Buvo karta, kad velavo menesines savaite, jauciau lyg ir nestumo simptomus, bet  NT buvo neigiamas, dar ir pas gydytoja buvau ir ji tai patvirtino. O del sutrikusiu menesiniu skyre vaistus, juos reikia gerti 16d. nuo menesiniu pradzios skaiciuojant 10 dienu, po to pertrauka ir vel taip kartoti. tai kaip suprantu dabar negaliu pastoti?

[/[url=

" alt=""> url]

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-09 14:49

NERA NEVAISINGU MOTERU.visagalis internetas,jame yra visokiu patarimu,minciu.svarbiausia noreti,tiketi,kad gali ir nenusivilti del nesekmiu.

as asmeniskai negalejau antra karta pastoti 11 metu.opries pirmaji nestuma turejau sunkia gimdos operacija,bet va viskas gerai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-08-12 11:49

gytutis 2011 08 09    

NERA NEVAISINGU MOTERU.visagalis internetas,jame yra visokiu patarimu,minciu.svarbiausia noreti,tiketi,kad gali ir nenusivilti del nesekmiu.

as asmeniskai negalejau antra karta pastoti 11 metu.opries pirmaji nestuma turejau sunkia gimdos operacija,bet va viskas gerai

patarkite kaip padidinti vaisinguma??pries metus,biskiuka daugiau buvo negimdinis nestumas ir cista desines kiausides,desines kiausides teko ispjauti,nes vaisius buvo tarp jos uzstriges,taip nespejo nukeliauti ten kur reikejo  jam,daktarai pasake,kad kaire kiauside tik 20% yra vaisinga,tad pastoti bus sunku.

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-12 13:20

as patarciau visu pirma nenusiminti,ir pakeisti gydytoja.ir tikrintis bent pas kelis ginekologus.reikia TAU surasti straipsni,kur moteris susilauke vaikelio tada kai buvo visiskai isoperuota.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2012-02-16 15:09

Sveikos,as nesenai prisijungiau prie mama.lt. Esu is tu kurioms nesiseka pastoti,labai gaila bet diagnoze pas mus yra vyro negeri spermiukai,buvo labai skaudu isgirsti tokius zodzius, kad pastoti yra tik keli proc. Dar skaudziaukai vyras pareiske nesigydyti, nes medicina bejege. Tokia mano trumpa istorija. gal atsirastu tokiu moteryciu is Jonavos? Butu malonu pabendrauti.

Malonu butu rasti draugiu

2012-02-21 18:40

Labukas, as taip pat priklausau sitam rateliui, kai negaliu susilaukti. Man pries tris metus del trukusios cistos pasalino kairiaja kiauside. Bet man aiskino, kad tai nera kliutis pastoti, atseit pastojama dazniausiai per desiniaja kiauside. Jokiu tyrimu nesu dariusis, patarkit nuo ko pradeti? ko prasyti gydytojos. Pas savaja gydytoja kai buvau, tai patare gerti folio rugsti, nusiraminti, megautis gyvenimu ir bandyti..

[/[url=

" alt=""> url]

Mama.lt

Mama.lt

2012-02-24 04:10

Ir aš jau pradėjau nerimauti, pirmojo vaikelio susilaukėm iš pirmo karto, o adabr jau trečias mėnuo ir nieko, pradedu pergyventi, kodėl taip yra :(

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-02-24 08:20

Sveikos merginos as pries pastodama domejausi truputi informacija kaip pastoti vienur skaiciau,kad svarbiau pradedami daryti mazyli reikia visiskai atsipalaiduoti buti pakilios nuotaikos dziaugtis gyvenimo daug juoktis,o svarbiausia lyti nio akto metu negalvoti nu gal si kart bus,o gal ne tai pat ir po juo gyventi dzsiaugtis ir negalvoti yra jis ten pilvuke ar ne,sako moteru nuotaika nervinimasis daug ka duoda,nzn.ar teisybe,bet pvz as pries planuodama pasikeiciau labai daug juokiausi visiskai stengiaus negalvoti apie tai visi net aplinkiniai sake ,kad aurelija linksmuole tapo ir rezultatas po 2sav pastojau aisku kaip ir minejau nesu tikra ,bet kai pagalvoju gal nuo musu tikrai daug kas priklauso ir jei labai tikesite mazylis ateis net nepastebejus...bukit stiprios ir dziaugites jau dabar...

2012-02-24 17:38

Pritariu, tikra tiesa Tavo zodziuose. Bet kaip susitvarkyti su savo emocijomis, psichologija, kai taip lauki, nori. Kaip nuvyti tas mintis..

[/[url=

" alt=""> url]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-24 22:33

mano drauge su vyru tik po 10m susilauke vaiku,bande viska nieko neisejo,tik atvaziavo i anglija ir kita men pastojo,net nebande specialiai.taigi geriausia yra atsipalaiduot ir megautis sexu,o ne galvot apie vaiku daryma.

siaip as po persileidimo,pastojau pasiskaiciavus ovuliacijos dienas,internete pilna.

nors dar buna,kad organizmai nesutampa,su buvusiu prabuvom 3m ir nekart neuzkibom  nors ir nesisaugojom,o stai su vyru pirmas men ir viskas.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-02-27 18:40

Noriu ir aš papasakoti savo istorija bei paskatinti būsimas mamytes būti kantrioms ir jos BŪTINAI sulauks savo Stebuklėlių!
2006 metai labai apsidžiaugiau pastojusi, dėja tik suėjus 7sav....persileidimas Didžiulės ašaros, tuštumos jausmas, liūdesys. Vėl metai laiko praėjo kol pastojau.
2007 pastojau - nesivystantis nėštumas. Ir vėl beperstojimo liejosi ašaros…
2008 savaiminis persileidimas.
2009 pastojau, iki 3 mėn gulėjau lovoj su gresiančiu persileidimu. Suėjo 12sav, padarė pirmąją  ekoskopiją: visi rezultatai geri, pagėrejo ir mano sveikata, gryžau į darbą, su dideliu pasitikėjimu, kad jau šį kartą tikrai viskas bus gerai…Suėjus 20 savaitei dar viena ekospija: matau kaip gydytojas pradėjo blaškytis, nepasitikėti savim  ir ieškoti pagalbos iš kitų daktarų. Ekoskopijos rezultatai:  kūdikio svoris labai mažas, smegenėlės vienos pusės didesnės nei kitos, reikalinga padaryti kitus tyrimus, įtarimas CMV. Taip tik nutinka tik 1 iš 1000.  Padarė tyrimus, taip pat magnetinį rezonansą, ir visi jie rodė CMV: Infekcijos užkrėstas vaisius, 100% patarimas daktarų užmigdyti mažylį, suleisti skatinamuosius ir gimdyti, visa tai buvo daroma, kai mažyliui jau buvo 7 mėnesiai. Šito sielvarto nagalėjau išlieti ašaromis, tylėjau ir kentėjau. Kadangi mažyliui(berniukui) buvo jau 7mėn,  reikėjo registruoti ir laidoti. Liūdesys, ašaros, kančia, stresas – nenusisekęs gyvenimas Londone.
Metus laiko nenorėjau nieko matyti, užsidariau savyje, pradėjau mokintis , baigiau 2 metų buhalterijos kursų programą per 7 mėnesius, pačiu geriausiu įvertimu, išliejau save i knygas.... Morališkai sustiprėjus gryžau į Kauną, darytis tyrimų, tirtis kas su manim ar mano vyrų yra blogai, kodėl mums taip nesiseka,  nes 4  tokie nesėkmingi bandymai – tikrai košmaras.  Kreipiausi į Kauno klinikas pas gerbiamą ABRAITĮ.  Buvo atlikta begalo daug tyrimų, užkliuvo tik greitas kraujo krešumas, dėl kurio greičiausiai ir buvo persileidimai. Rekomendavo gerti aspiriną.
2010 vėl pastojimas, baimė, laukimas 7 savaitės - bijojimas persileidimo. Bet šį kart viskas baigėsi laimingai: ekoskopijas dariausi kiekviena mėnesį bijodama kažką praleisti, tikrindamasi ar tikrai viskas gerai. Gegužės mėn cezaris( neapsivertė mažylis)  – ir gimė nuostabus, sveikas 3,1kg mažylis. Beproto bėgo ašaros, bet šį kartą džiaugsmo ašaros.
Po 3 mėn vėl pastojau, visas nėštumas praėjo normaliai, pati pagimdžiau antrą nuostabų berniuką.
Esu begalo dėkinga gydytojui Abraičiui ir stebuklingam aspirinui, kad esu laiminga, turėdama du nuostabius mažylius, po šitiek nesėkmingų bandymų.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2012-04-17 11:11

sveikos, esu naujoke,dar nelabai cia gaudausi, taciau ieskau bendraminciu, kurioms nepavyksta pastoti, taciau labai to nori. Sakykite, kokie yra nemokami tyrimai, kuriuos galima atlikti? ka rekomenduotumete klp mieste? buciau labai dekinga... nes jau treti metai prasidejo...o pastojimas buvo tik negimdinis :( gal kuri galite kazka rekomenduoti? girdejau miesto ligoninej lyg kazkokie sildymai su jodu yra taikomi... labai laukiu pasisakymu... 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2012-04-20 16:18

palaikykime viena kitą...gal bus lengviau tai išgyventi ir išlaukti... Pasisakykite,pasidalinkite patirtimi, gal kokie yra taikomi gydymai už žmonišką kainą? gal kažko nežinome, gal kas bandėte, gal ką girdėjote... labai įdomu...

aš apie jodo šildymus girdėjau.bet nerandu informacijos internete :(  

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Norinčios bet negalinčios...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Dian