Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-04-20 17:51

eegglee 2012 04 17    

sveikos, esu naujoke,dar nelabai cia gaudausi, taciau ieskau bendraminciu, kurioms nepavyksta pastoti, taciau labai to nori. Sakykite, kokie yra nemokami tyrimai, kuriuos galima atlikti? ka rekomenduotumete klp mieste? buciau labai dekinga... nes jau treti metai prasidejo...o pastojimas buvo tik negimdinis :( gal kuri galite kazka rekomenduoti? girdejau miesto ligoninej lyg kazkokie sildymai su jodu yra taikomi... labai laukiu pasisakymu... 

Labutis,o kiek laiko nepastoji?Gal bereikalo dar pergyveni ?Nes mazyliai sako patis pasirenka kada jiems pasirodyti yra daug mamyciu kurios nepastoja metus,du ,nes kaip sakoma ko labai bijai tas ir atsitinka,mano nuomone reikia atsipalaiduoti negalvoti,nedepresuoti ir pati nepastebesi kai maziukas atkeliaus...Vienom kaip sakoma greit ikrenta kitom ne...Aisku jai jau ilgai nesigauna geriau pasidaryt tyrimus tiek jums tiek vyrui...Manau visos kurios dar neturi tikrai turesite tik tikekite savimi ir dievuleliu...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2012-04-21 18:49

jau daugiau nei 2metus :( turejau negimdini nestuma rugpjucio menesi :( vyrui dareme spermograma,viskas gerai. o man nebezinau ka bedaryti.nes tik pas ginekologe lankiausi,echoskopa,tepineli,kelis tyrimus,krauja.daugiau viskas mokama..nieko man nepatare.sake gerti folio rugsti..geriu..bet kaip nieko taip nieko... :( gal tikrai reikia nusiraminti,bet jau rodes pamirsau,nebegalvojau,bet nieko... tai vel pradejau nerimauti..laikas eina...o butu pats tas... gal kokiu dar patarimu girdejote kam pasiteisino? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2012-04-24 08:08

Labas rytas, pradejau si cikla matuoti BT ir stai ka pastebiu kaip nuo 12 ciklo dienos pradejo kilti temperatura, tai ir kyla, siandien 19diena. jau temperatura truputukas virs 37. tai cia kas, mano O tebevykta? nors dabar gleiviu jokiu nera, sausa beveik.
ir dar. ar vazinejimas dviraciu nekenkia pastojimui?

[/[url=

" alt=""> url]

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2012-06-20 14:19

Sveiki,

Per jonines bus metai kaip esu susituokusi. Mes vaiku neturim bandem daug kartu, po vestuviu 5men nesirgau menesinemis. Vyras bumbedavo, kad nueiciau pas daktarus ir nuejau israse vaistu gerti. Geriau as juos ir atsirado 6men menesines, kita men vel jos nepasirode, vel nuejau pas daktare israse 3 men kai vaistus geriu menesines buna, baigiau gerti vel vaistus ir vel nebesirgau tada mane issiunte i viulniu, ten padare tyrima ir gavau ziauriausia atsakyma ... negaliu pastoti be vaistu, vaistai irgi turi maza tikimybe kad pastosiu nors ir liepe gerti dviguba doze puse metu. labai noriu pastoti...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-06-20 17:11

peppa 2012 02 24    

mano drauge su vyru tik po 10m susilauke vaiku,bande viska nieko neisejo,tik atvaziavo i anglija ir kita men pastojo,net nebande specialiai.taigi geriausia yra atsipalaiduot ir megautis sexu,o ne galvot apie vaiku daryma.

siaip as po persileidimo,pastojau pasiskaiciavus ovuliacijos dienas,internete pilna.

nors dar buna,kad organizmai nesutampa,su buvusiu prabuvom 3m ir nekart neuzkibom  nors ir nesisaugojom,o stai su vyru pirmas men ir viskas.

čia geras! :) skaitau ir net juokas suėmė, nes mano istorija panaši. negalėjom pastoti kelis metus, jau buvo neramu pasidarę (vyras neseniai prisipažino, kad jau buvo nusiteikęs kreiptis pas gydytojus). išvažiavom mėnesiui į Daniją, o grįžusi sužinojau, kad "užkibo"  sūpuoju savo mažytę jau trečią mėnesiuką :)

beje, mano draugė su vyru irgi kelis metus nepastojo, lakstė per gydytojus ir tt. nieko nepadėjo. įsivaikino berniuką... ir štai - po dvejų metų pastojo. kai atsiuntė nuotrauką su pilvuku net išsižiojau 

Linkiu nepasiduoti ir tikėti 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-20 19:39

Niu ka jau uz 8d bus metai,kai vel bandom suplanuoti trecia vaikiuka ir vat nenori pakolkas jis pas mus ateiti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-23 13:00

sveikos,mes su vyru zanoti jau 4 metai tai galim sakyt kad nuo tada ir planuojam leliuka,bet deja ,deja...pries metus turejau savaimini persileidima.siemet turejau laparaskopija operavo cista padare tyrimus,paziurejo praeinamuma viskas gerai, bet vis nieko....as jau nieko nebesuprantu matyt mum nelemta but teveliais...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-23 17:50

Sveika,nenusimink,beto dazniausiai ir buna,kad kai nustoji planuoti tada ir uzkimba vaikiukas

Beto gal dar organizmas neasigaves?

O su daktarais butent del to snekejot?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2012-10-02 20:50

labukas, manes taip pat laukia laparaskopija, kurios metu salins cista ir ziures praeinamuma, dar kazka. papasakok kaip ten viskas vyksta? o skydliaukes ir kiausidziu hormonu tyrimus dareisi?

[/[url=

" alt=""> url]

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2014-02-11 13:45

Vargstam ir mes su 3 gandriuko gaudymus jau 7 men. ir 3 savaites , nk nesigauna , ateina ir teina mmm...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-08-21 20:23

labukas,

as irgi esu prie bandanciuju. jau beveik metai laiko kaip negaliu pastoti nors ir kaip bandom, tiesiog jau kaip ir pradejau galvoti kad su manimi kazkas negerai. nuejau lygi ginekologo ir man patare nusipirkti CONCEIVE PLIUS geli. tad nusipirkau ir dabar laukiu vaisingu dienu kad galeciau isbandyti. labai mes norim vaikucio. o kas nori pasiskaityti placiau apie si prieparata ar informacijos galit pasiskaityti cia. www.conceiveplius.lt gal kam istikruju pades nes ir pati meginsiu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 72

2014-08-25 13:09

labas mes su vyru irgi turime viena suneli jam jau 5 metai.planavome nuo tada kai sunui buvo 3 metai bet tai nera paprasta kaip fylmuose.pastojau tik pries 3 menesius.nepergyvenk kai ateis laikas tai ir ivyks tas stebuklas viskas nera taip paprasta kaip mums atrd,bei nuo musu noru tai nepriklauso.tad manau nera ko pergyventi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2014-12-01 13:28

Laba diena, mamytes!! As jau beweik is eiles 4 menesiu daromes seksa ir iki galo sperma . bet dar nepastojau jau 4 menesius, kodel? o gal mano organa blogai ar vyrui???mes labai norime leliuko ir neiseina;//// Prasau atsakymo mano klausimus . .

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Norinčios bet negalinčios...

Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Lukas