Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Norvegijos mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-10-04 15:43

Linksmu pokalbiu mamytems.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-10-05 08:41

na panos pagaliau nauja tema gaila kad nepazymejo 4 nors jau cia ir ne ketvirta tema butu o kokia 5-6,tai kas geresnio pas visas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2011-10-05 08:58

sveikos, ateja ankstyva tu.

pas mane tai nieko naujo, ieskausi darbo ir tiek. Si savaite greitai labai lekia. Amanda vel i darza eina, tai vakare oi...prasideda smagumai visi. Jau kokias isterijas bando rodyti...ko negauna tai zviegia ant viso daugiabucio, bet mes nenusileidom ir ziurim tonas svelneja pamazu, gal gi kaip nors isvysim ta zviegima jai. Vakar vakare sakes, sakem isprotesim su vyru abu...kai grizom po darbo nieko daugiau negirdejom tik zyzu zyzu, zyzu zyzu.... einant gulti sugirdziau vaistu nuo skausmo, nes dantenos vel bala kur iltiniai turi buti, eina is apacios i virsu viskas, tai sakau gali cia tas reikalas buti...

Mazuliuk, skaiciau ir Urte kankinasi su iltinukais...vargses tos mergytes su tais dantimis.... bet manes dar ilgas procesas laukia, ne taip greitai viskas cia isdygs itariu 

O daugiau nieko naujo atrodo, darbu mazai, nedaug, baisu, kad bosas nepasakytu, jog galiu neiti i darba...nes jis manes ne durnas suformino, kaip uz valandini atlyginima ir pgl ji bet kada gali man pasakyti, kad nereikia ateit  

KAs cia dar? ai savaitgali daug ir rimtai visai kalbejom apie antra lelka su vyru, nu bet kai Amanda tokias isterijas parodo, tai as jau ir nebenoriu  bet ryte nubundu ir vel noriu  tai nzn matysim, kaip cia bus 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 243

2011-10-05 09:40

Labas rytelisniu ka vel pildysim puslapiukusas valgau jogurta ir geriu rytine kavute su pienu darbenuobodusiandien jaaaaazau kokia atsikeliau visai,rankos,kojos sutine,paakiai irgi uztine,baisu,nzn nuo ko cia priklauso-uzknisa taip skauda net kai tinsta,va sedziu ir jauciu kaip tinsta kojospas mus kazkaip nieko naujo,aisku kasdien atrodo augam vis labiau,bet kolkas dar energija liejasi per krastus,i tualeta naktim tfu tfu tfu dar ne kart nesikeliu,kas geriausianu ka naktim musu brangiausias duodasi kaip priklauso-diena ramus vaikasitariu bus bedosvakar vyras sako kaip noreciau jau ta kudiki rankose laikyt,nu sakau geriau nenorek dar,tegul pabunabet taip jau norisi atrodo kuo greiciaunaktuke isivaziduoju kaip erzina irzlus vaikas,bet primesk kaip ji jauciasi,manau esi patyrusi ta jausma kai protiniai auga,uch as irgi tada kaip vaikas buvau,zyzdavau istisaio del antro vaikelio tik planuokit,manau visas tas isterijas,zyrzaliavimus atperka svelnus vaiku prisiglaudimas,buckis ir t.t.kaip Urte vakar,nu kaip gali ant jos pyktiseinant pabuciuoja ir sako:"susitiksim"nors mirk is juoko,kaip juokingai skamba,tokia pliurpia kaip bobuteas uzsiemusi stipriai paieskom paredniu baliams-tai dabar lyg uzmaciau viena,kita daikta "vaiku - mamyciu drabuzinej"tikiuos issirinksiu ir bus vargelis nukritesnamie ramu pas mus,seima isvyke atostogauti,tai oj kaip gerai,niekas nesitranko,nesibaladojanu tiek jauciu pas mus,aij ir dar pagaliau man savaitgalis laisvasir jau tik trys saviates liko iki keliones i LT

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2011-10-05 11:25

labas rytas mergyteskas kavytes su manim rytmetines mes kaip visada be 10 neislipam is lovosoj bus sunku kai y darba reikes eiti koki 6 keltis db miegam sau ir vargo nematomvargsiuka naktuke tavo amandute tai gripas tai dantukai vaika kainkina vis gerai kad as nejauciu kada gabrielei dantys auga kazkaip ramiai viskas naktimis miega puikiai isimiegam zyzimu tokiu kaip ir nera tik kai pavargsta jai pietu nenumiega tada buna piktareikia begti tvarkytis ir daryti pietu vyras cepelinu nori bet sakiau savaitgali kai abu namie busim snd pamusiu kokios mesytes mama ydejo ir vaziuosiu namo valytis prasideda darbo savaite

2011-10-06 11:01

Labas rytelis,nu tai kas cia db,ko tylit,miegat?As darbe,taip ner sveikatos,siaubas kaip pavargau taip anksti keltis-kosmaras man kazkoks kas ryta,jauciu snd ner sveikatos visai,bet gerai savaitgalis laisvas ir manau ryt taip pat bus laisva,nes jau reik poilsio,tai tris dienas tikrai ilsesiuos!!!!NusipelniauKa mamytes savaitgaliui suplanavusios?Mes nieko

2011-10-06 11:26

labas rytas mergelikesoj maurage uzjauciu bet jau nebedaug ir y dekretines beja kada cia iseinama?kiek dar tau liko?ir galesi ilsetis kol pagimdysi leliuka paskui mamytes dziugsmeliais dziaugsiesas snd ir kazkokia pridauzyra vakar anksti atsigulem bet uzmigiau 12tingiu vaziuoti snd namo valytis dirbsiu kaip ne su savo rankomis net pietu gaminti tingiu eiti sedziu ir bandau atsibustimes savaitgaliui lyg ir nieko kazka vyras snekejo kad iki stavangerio nori palekti o kitu planu kaip ir nera paskutinis savaitgalis pabusim namiesiaubas netraukia mane y ta lt ko labiau arteja to labaiu as nenoriusiaubas koks vejas pakilo is ryto taip ramu buvo ir db girdziu vejas stugaujagilus ruduo

2011-10-06 13:11

sveikos pas mus visa savaite gan neblogi orai laikesi o siandien kad pradejo lyti tai vajei bet nieko apstojo dabar saule islenda minutei laiko ir vel pasislepia bet jau nebera jokios silumos lauke,mano vyras siandien irgi skambino instruktoriui kad sudeliotu man pravaziavimus kai grysiu,veziau sunu i ligonine patikrinimui bliamba neklauso jis tos daktares is viso vienodai jam,gerai kad man siandien beveik nereikia namu tvarkytis vakar nebuvo daugiau nei pusdieni elektros tai viska  apsitvarkiau siandien tik grindis isplauti ir fsio

2011-10-06 13:11

Ahoi mergelikes,

pasirodau ir as. Na ka darbe irgi tinginiukas ima, nes mazai darbo, sedziu kaip ant adatu siek tiek. Bet nieko baisumai praejo atrodo, na tikiuosi. ka Amandyte i darzeli toliau zygiuoja, nakti sia bludijo ...nu ka padarysi, miego norisi dabar man  

Floriste cia No zinok i dekreta iseini tik 3 sav pries gimdyma, taip, kad nera kada ilsetis  na nebent del sveikatytes bedu gydytojas anksciau israso kaip ir nedarbinguma  O siaip jeigu viskas gerai, tai cia jie nori kad nors 50% eitum dirbti. 

Daugiau nieko naujo, gal varysim sestadieni su Amanda mociute ir sese mano i Svedija, tik jauciu sunku bus su Amanda, nes ji pasedet tai negali ramiai. 10 min o po to sako, "asek" ir lupa tuos savo saugos dirzus. O jau kaip sneka sakes...apakus...norvegiskai jau koki 10 zodziu zino  supranta beveik viska ka sako tetos...o ir lietuviskai viska kartoja kaip bezdzionyte, viska, sako i lioka (i lauka)  toks juokas ima kai ka nors suskels. beveik visas raideles istaria, tik R aisku kliuva ir D, vietoj jos sako N, sakau DEDE, o ji NENE  vat taip ir gyvenam toliau. Varysiu i vinmonopolet sampes pirkti, negaliu noriu baisiai, i senatve ant pijokystes patrauke kazko 

2011-10-06 13:12

ateja o kas tavo Vakariui nutike? Del ko ejot pas daktaru? 

2011-10-06 14:08

tai kiek cia truks naktuke ir Amanda norvegiskai ciauskes dar geriau nei lietuviskaijetau as sampes negaliu gerti tuoj rugsti sukelia ziuriu kad isvis nieko nebegaliu gerti sukyla rugstis to nera buve po norvegijos man skarndis susigadinoas toki skanu gerimuka esu atradusi su ledukais ir apelsinu sultimis susitaisau ir jetaau kaip skanu tik paskui begu nuo rugsties vaistu ieskotisavaitgaliui sveciu gal uzgrius dvi seimos snd skambino sako kokiu cepeku ar mesytes issikepti nezinau kaip viskas baigsis jauciu baisiom pagiriomateja mano gabrielei ir vienodai buvo kai pas daktare ejom tai jai sako kazka o ji kai nesupranta zaisluose knisasivienodai jai ejot profilaktiskai?

2011-10-09 13:57

floriste, nu tai kaip savaitgalis? Tyli tai jauciu is lovos nelipi o kaip kitos mamulytes issilaike? Kur musu Jle? Ar ji LT?

O mes ka, pradedam planavima ir norisi ir baisu jau darosi kvarsinsiu dabar jum galva savo neigiamais testais, pojuciu nebuvimu ir t.t.

2011-10-09 14:54

nu naktuke sekmes jums,reikia armandai brolio ar seses,vyras mano busy siadien tvarko peciu keicia ,apsivaliau namus bet reikes eiti is naujo valyti visi pasaliai juodi,oras nekoks ziaurei salta,reiks vaikams traukti jau ziemines striukes baigesi katino dienos

2011-10-09 21:46

sveikos mamytes jo snd pragulejom visa diena beveik atsikelem 12 valanda susitvarkiau nes namai buvo kaip is po karo 3 vaikai buvo bet tiek bardako pridare zaislu visur radauatrode kad uraganas nusiaube namus susitvarkiau ir ejau vel miegoti nors nebuvau padauginusi bet miego trukumas buvo gabriele nakti pakilo verkti pradejo buvo pervargusi davesi su vaikais laimes kiek buvo ir pasistumde ir graziuoju buvo viskotai naktuke darot antra leliuka nu ir gerai ner ko cia laukti dar kol padarysit o ka mum savaitele beliko db jau pradesiu galvoti ka y lt vestis jau siltesnius rubus reikes dedis o ziuru kad nieko as neturiu reikes lt pirktis nes cia nieko gero nematauryt vaziuoju dirbti norvege atkele is penktadienio y rytdiena bet ir gerai nereikes penktadienioras baisus visa diena lijo vejas didziulis namie salta buvo paskui siluma yjungem tai ysilo namai db silta jauku

2011-10-13 08:53

niu klausykit, damos, kas cia dabar  kur visos sulinde? Kur musu jle prapuolus?

pas mus  viskas taip pat, tik va jau greit tetis atskrenda vel pas musbuvom jau iprate visi kartu, tai truko kazkaip jo ta menesi  o ir Amanda nenustoja kalbet apie ji. Darzeli giria auklytes, sake imli mergyte, jau daug zodziu NO moka, supranta viska praktiskai. Tik su vaikais sunkiau, sake kai daug buna vienu metu, tai ji dar issigasta ir eina pas auklyte. Bet po truputi vis daugiau su jais zaidzia.

2011-10-13 09:11

sveikos,visa zadu parasyti ir nebeparasau,orai tragedija lietus,galvoju kaip masina reikia issivalyti nes ryt technikini reikes pravaryti,atvaziuoja sestadieni klasioke mano su seimyna,niekaip neiseina uzvykt jei ne tas sutrukdo tai anas,o siaip nieko naujo samanta nejo i darza visa savaite astma sukilo o beto siandien ir ryt darzas nedirba,tai va priziuriu ir brolienes mergaite siandien

2011-10-13 11:09

aha forumukas musu tuscias visos dingusios kazkuras tai kai atsikeliu 11 tai kol kavos atsigeriu ir begu tvarkytis pietus daryti neber laiko paskui beparasytika 3 dienos ir y lt siaubas taip nelaukiu nu bet ka padarysi reikia labai vaziuoti turiu grysti su vairuotojo pazymejimupas mus kaip ir nieko naujo dienos nieko nelyja bet salta jau ryte tik +2 tebuvo tai jau salta siltesniu rubu reikia vejas nesiltas tikras ruduo neuzkalnu ir ziemasaunuole naktuku tavo amanda greit jau norvegiskai ciauskes per laika ir su vaikiukais zaisti pradesnaktuke kaip su antro vaikiukp darymu darot?ateja tai tavo samantai astma siaubas vargsiuke mergyte

2011-10-13 16:13

floriste, prajuokinai mane su klausimuku  na vyksta vyksta, tik neaisku kiek ilgam  kol vyras nepasakys, gal ne, nereikia  na tikiuosi taip nesakys 

ateja, vargsiuke mergyte tavo tikrai jau..o seniai ta astma turi? Nuo ko atsirado? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 380

2011-10-13 18:47

Niu tai sveikos visos !!! O štai ir aš :) Jau kaip pasiilgau jūsų...

Mes tai tik vakar naktį grįžom iš LT. Visą mėnesiuką prabuvom. Jau koks fantastiškas oras buvo. Labai super ruduo Lietuvoje. Ir šilta ir saulės daug gavom. Buvom pora dienų Nidoje pailsėti, o daugiau nieko gero ir nenuveikėm. Žodžiu, kaip visada. Sakiau susiplanuosiu viską srupulingai, bet gavosi kak vsigda  :)

Neatsisveikinau su jumis prieš kelionę, nes vienas kompas užlinkęs buvo, o kita vyras susinervinęs į žemę paleido :) Žodžiu buvom be ryšio gal kokią savaitę prieš kelionę.

Mes laikomės gan neblogai. Rokutis mūsų turi 8 dantukus, sveria 11 su trupučiu kg ir yra 78 cm ūgio. Baisiai pasiutęs kartais būna. Jau moka atsikalbinėti (aišku savo kalba dar tik). Kartais baisiai zyzia ir varo mus visus iš proto. Būna akimirkų, kad atrodo išdurnėsiu tuoj. Lietuvoje prastai kažkaip miegojo. Dabar va, kažkaip keistai, naktį būna ramu. Buvo žaidimų kambaryje. Jau koks laimingas vaikas buvo. Karsčiausi pati po tas visas kliūtis kartu su juo, tai ten man net baisu buvo, tai ką kalbėti apie vaikus :) Sakiau, kad psio aš jau per sena tokiems bajeriams :) Nidoje važinėjom su dviračiais, tai Rokučiui irgi labai patiko :) Tai va taip, jei trumpai...

Kaip jūs čia besilaikot? Jau kiek pripliurpusios. Net neskaičiau jau. Paskutinius pokalbius tik peržiūrėjau. Naktuke, linkiu sėkmės darbuojantis ;) Mes tai irgi vis pagalvojam apie tai, bet dar nesirįžtam :)

babies

2011-10-13 19:31

Sveikos,

Ot jus bitutes as vis ilisdavau,ziuriu nieko nieko,ai galvoju ka as cia snekesiu pati su savimo siaip darbelio nemazai sia sav,vakar va buvau laisva,bet praleidau gal 3val helsestasjone,dare cukraus tyrima,tai geriau saldu vandeni ir reikeo gulet dvi val,paskui vel eme krauja.Tai zodziu sake ziuet cukriuka,jau blyn taip to cukraus nevartoju,arbata su medum geriu ir vistiek aukstasgelezies truksta,per menesi mazai priaugautai sako turbut mano svoris krenta,o mazylio biski auga. Vakar jau ejau pas lietuve Jordmor,nu kaip faina,labai patiko,kazkaip sava kalba taip malonuNaktuke super,dirbkit dirbkitgalejai anksciau,butume augine kartuIlje nu duoda tvo vyras,kompa i zeme,a proto turi Del Atejos dukrytes nesmagu,bet gali ir isaugti ta astma,mano vyras ja skaitosi turi,jo astma patalynes,senu baldu erkutems,tai vat aciu D mes jos daug nejauciam,va tik kai grizta i Kelme pas tevus,i Kursenus pas mano is karto prasideda jam,nes ten irgi ir senu baldu ir senu patalyniu....jau zodziu kur koks kilimas tai irgi iskart reaguoja....mums irgi jau tik 2savaiteles ir i LTjau laukiu nesulaukiu,sakes...o po to grisiu,dar menesiuka padirbesiu ir tada jau prasides laukimas,dabar gerai-laikas nepastebimai bega,jau net nesuspeju savaiciu pilvelio skaiciuotijauciuos siaip gerai,energijos kupinanu aisku jau pavargstu tai zyyyyymiai greiciau,bet rytas ir vel visa energingatai va taip pas mane

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Norvegijos mamyčių pokalbiai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Lukas