Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 650

2012-04-08 06:38

Panevėžio mamyčių nauji namučiai

2012-04-08 06:40

labas rytas, mamytes, su Graziausia pavasario svente jus ir jusu seimas :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-04-08 13:35

sveikutes :D

na ka gi, nors oras ne velykiskas toli grazu bet sveikinam vistiek su sv. velykom :D

Vištos kudakuoja, laksto po laukus,
O kai jas pakratom, gaunam kiaušinius.
Imame teptuką, dažom margučius,
Su Šventom Velykom sveikiname Jus!

Rusmyte, na ka gi padarysi maza tai maza, :(

2012-04-08 13:51

Ingulikai, bet vis tiek labai labai gaila :(

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2012-04-08 14:18

Sveikos :) su Velykomis jus mamytes ir jusu seimas :) skaniu ir sociu svenciu :)

Mes buvom raidos centre, galvojau, kad jau viskas, paskutinis apsilankymas, bet per anksti apsidziaugiau.. Vel Adomiukas pradejo kreipti, galvyte i desine puse, tai reikes balandzio 19 eiti pas kinezetarapiaute, ziures ka daryti jam. ar namuose reikes kokias mankstites daryti ar vel reikes vazineti i centra.. tokios naujienos is musu..

As uz mituka. kai o rai vel isgrazes mielai susitiktumeme :)

2012-04-08 15:37

labas, Elene, nu, tas galvyes kreipimas tai nieko blogo, viskas sutvarkoma. man tai visai raidos centras patiko, ten patikrina viska, ir jau ramiau augti, kai zinai, kad viskas tvarkosi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 512

2012-04-08 17:32

mes ten jau nuo Adomiuko 4 menesiu lankomes, ir ten iki 1metu ir 5 men vaikiuka priziuri, paskutini karta viskas gerai buvo ir nebesitikejau, kad dar kas per 3 menesius islys.. bnet vat vel pasikartojo kas ir 4 menesiu, aisku dar tada buvo be kreiva kaklystis ir raumenuku distonija.. bet be galvytes kripimo viskas gerai. stiprus, protingas vaikiukas :) istikro kas svarbiausia :)

Dabar namuose, galiu pasiskaityti jusu plepaliukus, per mobilaus intera ir ta darau.. bet deje kazkodel neduoda rasyti ir aisku prisijungti. :) tai gaunuosi, kaip slaptas persekiotojas :) )))) Beje aciu uz grazius namucius Rumsyte :)

2012-04-08 19:07

A, as jau galvojau, kad velyku bobute kompa atnese :) Pas mus tai siandien  baisus apsirijimas, dar kaime buvom dovanu susirinkt :) . Jau man tos sventes pradejo atsibost, nes nieko ten gero nebera, tik istisinis valgymas, o dar kai toks oras, tai is vis ner ka veikt :)

2012-04-08 21:59

o mano kompas pradejo pats issijunginet ir man tas labai nepatinka aisku :(

del raidos centro tai nieko, bet nelabai gal kartais isiklauso i mamas, mums pernai kineziterapuete kaip ir skyre mankstas,gydytoja sako nelabai reikia, tai nedave, siemet spec ejom, tai tipo viskas ok pagal ja, sveika ta mano mergina, bet kai paprasiau mankstu tai dave miesto pol nors pas juos irgi juk yra, dzin, moku as tuos pinigus ir lankom tas makstas ten, bet kiek kartu sakiau del sedejimo ir tu kojyciu tiek nieko :( eisim dar kai tetis grys su juo pas Bruziene privaciai, ziuresiu ka sakys, jau busim po mankstu ir masazu tai gal kiek geriau bet pati matau kad ta kojye vis nori i vidu det, reikia daug kontroles o man jau ir atsibodo ta pati per ta pati skakyt ir bijau kad ji nepradetu delto kompleksuoti ir man bijot pasakyt kad kas ne taip jai kaip bus ar kas kazkas kitas, bijau perlaust pati ja, o nieko nesakyt jau negaliu atrodo kartais :(

2012-04-09 12:18

labas, mes ir turejom ir turim problemeliu su kojytem,  tik kad pas mus panasiau i X forma, ir dabar jau nebe taip zymu.,  bet mums visi zada kad isaugs, as  tuo kazkaip  negaliu patiketi,  mums irgi belieka koreguoti klupejimo, sedejimo pozas ir masaziukai.

Na, o siandien mes atidarem dviratuku sezona. Laimes Viltei nerealiai daug :) , o kai tete gris, pazadejo i parka nuvezt pasivaiksciot. Gal pagaliau Velykos atnese pavasari :)

2012-04-09 12:58

maniske desine koja nori sukti i vidu ir viskas, aisku sedejimas kaip varle neduoda nieko gero ir barames ir graziuoju ale vistiek savo ir viskas :(

2012-04-10 06:11

labas rytas, na va, ir baigesi sventes, prasideda kasdienybe :) :) Ingulikai, mes ir pastoviai barames del netaisyklingo sedejimo, bet manau, kad darzelyje vis tiek daro kaip nori, nors prasiau aukletoju paziuret, bet manau, kad tai neimanoma joms. Dar gerai, kad darzelyje yra kinezioterapeute, tai dari ir masazus ir manksteles pastoviai specialias.

2012-04-11 08:21

labutis

jo, aukletoja nesuziures visu kaip kas sedi, aisku, kaip pamato gal ir pasako, bet  tai buna manau labai retai :( pas mus kineziterapeutes nera,  o gaila, bet ka darysi, kaip nors gal pasitaisys ta musu beda nors ne visi taip galvoja :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-11 16:52

sveikos mielosios :) kazkaip nesinori rasyt nieko... toks tinginiukas uzejes :) pervargusi siek tiek jauciuosi. 

pas mus nieko naujo, laukiam virsutiniu dantuku (tikiuosi, kad virsutiniu), nes vel neramiai miega, pas mane ant ranku pastoviai nori buti. zirzliukas palikes :)

2012-04-11 19:12

labas, Imba, gal tas nuovargis del vitaminu trukumo, be to dar rupinimasis mazyliu atima jegu.

Ingulikai, gal ryt centre busi? man iseigine, bet daug reikalu centre turiu, tai atiduociau suknele.

2012-04-11 23:28

nu geriu, rumsyte, vitaminu kompleksa. siandien pamirsau pries valgi. man poilsio truksta. siandien susimasciau, kad vyras prie buities prisideda tik issiurbliuodamas kambarius... sakiau, uzmigs vaikas, eisim kalbetis, nes man vienai sitaip nebegalima... naktim neissimiegu, dienom, kai gaunu laisve, einu kambariu kuopt (jis sako, kad galiu to ir nedaryti, bet man namai svarus turi buti, kitaip dar blogiau jauciuosi). o kai jis is darbo grizta, pazaidzia su Tomu ir prie kompo... galetu ir skalbinius isdziaut, surinkt, virtuve uz mane sutvarkyt... leksciu ir tu reikia prasyt, kad sudetu i indaplove... mano rytas buna atsikeliam su Tomu, arba i dusa einu atsigauti, arba abudu keliaujam i virtuve ir as ten tvarka darau, paskui pusryciaujam ir taip toliau... bloga man sivakar nuotaika, viskuom nepatenkinta. bjauri esu :) Tomukas biskuti lyg ir sirgti noretu. nezinau, as manau, kad dantukai, vyras sako, kad as. vakar is po vonios isupta i ranksluosti as ji ant keliu laikiausi, kol su teta per skype snekejom (apie 10 min). tai vyras sako, kad tada ji ir persaldziau, nes pakosti, nosis lygtais noretu varveti, temperatura buvo iki 38.3 sukilusi. ant vakaro 37 su biskuciu tebebuvo. miegojo dazniau siandien del temperaturos, o vat dabar iki dabar neina uzmigdyti... ir zaidziau, ir papuli daviau, ir arbata bandziau duot - niekas neveikia, nieko nenori. matosi, kad miego nori, akys merkiasi, trinasi jas. duodu papuli, verciasi ant kito sono ir ant pilvo... jau buvo beveik uzmiges, kai vyras iejo garsiai i kambari kojas vilkdamas, uzkrito ant lovos laido kazkokio pasiimt nuo lentynos ir pazadino Toma... atidaviau vaika jam, sakau zaiskis, prisizadinai, man kantrybes nebera ir energijos. juokiasi.... nejuokinga man visai. ot kiek prirasiau ir pasiskundziau :D

2012-04-12 19:07

labas, Imba, as tokiu skundu galeciau 2 lapus prirasyti :) kartais tikrai atrodo, kad man vienai viskas rupi, o maniskiui irgi tik naujienos per TV, kompas ir gulejimas, nes darbe labai pavargsta. arba siaip ji triuksmas labai vargina. Tik tiek, kad as esu toks degtukas, staigiai uzsidegu, isrekiu laaaabai garsiai ka galvoju, tada 2 dienas buna gerai, o paskui ir vel pasimirsta. dar pasisnekam apie tai su kolege, tai atrodo, kad musu vyrai dvyniai, nors net nepazistami artimai, kalba, elgiasi ir tingi absoliuciai vienodai :) todel jau pradejau manyti, kad visi vyrai tokie :)

2012-04-12 22:57

rumsyte, mes vienodos - as irgi kaip degtukas :D bet vat su rekimu nekas. neleidzia :D nutraukineja vidury sakinio ar zodzio. vat tada dar didesnis degtukas uzsidega :D tada ir toli pasiusti norisi (mintyse, aisku, siunciau jau n kartu) :D

2012-04-15 12:45

ku ku :D

2012-04-15 14:01

ku ku :) labas rytas :)

greit uzbegu, nes ruosiames i zoologijos soda vaziuoti :) mazius pasirgo siek tiek, kose jau anksciau, bet sianakt giliuoju kosuliu pradejo koseti. ir nosyte siek tiek varva. rytoj bandysim pas daktare papulti. geros dienels :)

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Panevėžio mamyčių nauji...

Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Adomas