Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-05-06 14:09

Lyg ir ne PMSas, lyg ir gyvenimas tebeteka senąja vaga, bet... va imi, žmogau, ir užsimanai ko nors neįprasto...
Kalbu apie garderobą, aksesuarus ar šiaip kokią naują grožio p[riemonę, kurią labai knieti išbandyti.
Taigi ką jūs dabar norėtumėte įsigyti, išbandyti, pasisiūti ar pan.?

Štai aš landžiojau landžiojau po madų saitus ir... Supratau - noriu šią vasarą espadrilių, nors tu ką. Kadangi pati šį pavadinimą sužinojau tik neseniai, tikiu, kad ir jūs nežinote, bet tikrai tą daiktą esate mačiusios. Tai tokie drobiniai bateliai su iš kažkokių šiaudų-ne šiaudų, plaušų-ne plaušų nupintu padu. Jau kai pamačiau tokius vienoj iš kolekcijų, trūks plyš ir man prireikė. Bet, kaip tyčia, dabar parduotuvėse tokių neaptikau. Nors kad esu mačiusi, tai tikrai...

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-06 16:31

Corida, gal tai yra 'kinietiškai siuvinėti' bateliai? Mano vyro sesutė neseniai gryžo iš Paryžiaus, tai sakė dabar jie labai madingi
Nors aš nesu jų mačiusi

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-06 17:34

nea, ne kinietiški siuvinėti... Na, tokie šviesiais padais iš pinučių, drobiniai, dažniau būna ne siuvinėti, o vienspalviai, gali būti suvarstomi apie kulkšnį... Gaila, neišeina čia nuotraukėlės įdėti - parodyčiau...

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-06 19:04

Aš tai labai norėčiau sijono ir aukštakulnių, bet, kad kompleksai ima viršų

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-06 19:17

Nugi būna moteroms visokių mirtinai reikalingų šmutkių. Visai normalu

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-07 07:44

O aš radau sau patinkančius batus,bet jie skirti daugiau rudeniui,nei vasarai.Iškart nepirkau,bet taip užsimaniau,kad po savaitės vistiek nusipirkau.Dabar žiūriu į juos ir svaigstu kokie gražūs,kaip gerai rudenį su jais atrodysiu... :duda:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-07 09:12

o aš užnorėjau tokios tašytės kaip dabar daug kas vaikšto. tokios ryškios spalvos. mačiau rožinę, geltoną su žaliu, rudą panos turi arba vien tik geltoną. tokią su trumpom rankenom ant peties ir kad kuo daugiau kišenyčių įvairiausių būtų. o aš noriu oranžinės, nes turiu tokį oranžinį šalį. o blogiausia, kad neseniai nusipirkau panašią, ta prasme nedidukę, nešiojama po pažasčia, bet baltą. ji vasarai labai gerai, nes turiu baltas mėgstamas kelnes. taigi, nėr man kaip vyrui pasakyt, kad dar vienos tašytės noriu. o šiaip oranžinės dar niekur ir nemačiau. bet noriu nors tu ką.... :,( :,( :,(

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 00:32

ingamb,ot problemą radai...nesakyk ir viskas.manasis jau nebeskiria,kuri tašė naują,o kuri ne-tiek jų turiu žino,kad nusipirksiu,jei jau pamatysiu ką patinkančio

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 08:31

oi žinok mano vyras iš kart pastebėtų mano oranžinę tašę, nes aš nieko panašaus gyvenime niekad nesu turėjus. bet nusibodo man būti tokia pilka tamsia pelyte. o šiaip ėmiau ir pasakiau vyriu, kad noriu oranžinės tašės. tai jis taip ir sako: pirk. ir apsisukęs eina į tašių parduoruvę. :shock: :shock: tik gaila, kad neradau tokios, kuri tikrai man tiktų, nes labai daug kriterijų aš jai keliu. 8) bet rasiu būtinai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 08:57

O aš pernai nusipirkau oranžinę tašę
Tikrai prikolnai atrodo, net jei apsirengi niūriom spalvom, rankinė iškart patraukia dėmesį ir praskaidrina vaizdelį. Tikrai :lux daikčiukas

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 09:43

Noriu "balerinos batelių". Tokių patogių patogių, kad nusiimt nenorėčiau. Bet neradau dar. Vis per mažai patogūs O ir spalvos dar nesusigalvojau... Et, su tokiais orais...

Dar noriu remonto. Bet tam, kad jį nusipirkčiau, turiu prieš tai norėti 5 vnt durų ir 1 vnt spintos.

Gal kas žino, kur gražias nebrangias duris gamina?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 09:51

Audra, siūlau panorėti ko nors paprastesnio - bus lengviau galvoti
O durys... klausyk, du vyrai gi namie - tegul ir galvoja. Vyresnis įstatys, jaunesnis išdažys, ir bus tau stilingos gražios durys :-E

Beje, gal kiek nukrypstant nuo grožio temos, bet... ai, juk remontas - vis tiek grožis, ar ne?
Tai va, per Rusijos TV prieš keletą metų mačiau laidą apie remontą. Na, irgi realybės šou tipo. Tai ten labai įdomiai dizaineriai duris padarė. Atrodė fantastiškai. Tiesa, gal tik per teliką? :?
Principas toks: išterlino visas duris Momento klijais ir pabėrė ant jų grikių kruopų. Taip, kad apliptų visą paviršių. Kai viskas nudžiūvo, duris su tom kruopom kruopščiai apipurškė dažais. Atrodė tikrai nepaprastai gražu - tarsi tos durys būtų iš smulkučių akmenukų...

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 15:09

o as siaubingai norejau kazkokiu spalvotu bateliu, nes atsibodo visi juodi, rudi. vaiksciojau vaiksciojau po parduotuves, bet is to didelio pasirinkimo- niekas nepatiko. bet vis delto- jau nusipirkau- labai patogus ir spalva reta :lux
o su vyru, tai as taip sprendziu pirkiniu problema- pamato nauja daikta, o as sakau: oi, jau seniai pirkau, neatsimeni?! :lux ir nebediskutuoju ar tikrai man reikejo to daikto.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-15 17:51

O as noriu nauju naktinuku - vis negana Va tokiu noriu:
http://www.lasenza.co.uk/collection3.asp?c...8&style=642&s=5
ir tokiu:
http://www.lasenza.co.uk/collection3.asp?c...8&style=637&s=5
Gaila Lietuvoje La Senzos nera

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-15 21:20

Oi, naktinukai - tikrai super, bet... įtariu, eilinį kartą arva iš slidaus šilko, arba iš sintetikos. Jau kaip nemėgstu miegoti su tokių medžiagų daiktais, tai šakės

Kačiukai, beje, sveika ir vėl sugrįžusi Pastebėjau, kad buvai dingusi kurį laiką...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 04:23

oi,espadriliu as geidziau dar senais,senais laikais:buvo kazkoks uzsienietiskas zurnalas,kuris pakliuvo man i rankas,o ten ju-daugybe ir ivairiu.Net buvo parodyta,kaip patiems jas pasidaryti is paprastu basuciu...Pas mus si mada turetu ateit tik kita sezona.(as manau)Uzuomazgos buvo jau sia vasara,bet dar ne tos tikrosios...O as kliedziu del puantu jau 3 sezona...pasaka-ne batai...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 09:17

Tikra tiesa, pas mus espadrilių bumas nusimato kitą vasarą. Nes šią vasarą tas bumas jau buvo pasiekęs Vokietiją. Tiesa, kai ten jų daugybę pamačiau, ėmiau po truputėlį rinktis ir... taip ir neišsrinkau - tai spalva neįtiko, tai forma nelabai. Bet jau kitai vasarai tai tikrai tikrai nusipirksiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 09:22

O aš labai mėgstu puantus ir tikrai kol kas nesiruošiu jų į ką nors keisti. Turint omeny, kad ilgus metus nešiojau tai, kas ant aukštų kulnų ir smailėja... Senstu, matyt, bet įvertinau tą patogumą. Tiesiog paskelbiau karą aukštakulniams...

Įtariu, tas karas pasireikš tuo, kad vėlyvą rudenį/žiemą pasiryšiu sunešioti į skutelius dvi poras labai smalų ir labai aukštų batų... O kur juos dėt?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 10:15

Audra, aš irgi nemėgstu smailianosių aukštakulnių smailais kulniukais
Bet užtai "platformos" - tikrai puikus ir patogumo, ir grožio derinys.

Na, arba bateliai bent jau su šiokiu tokiu kulniuku, kad ir kelių cm ir nesmailu - ir tai jau man eisena tampa gražesnė...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 13:08

Kiekvieni batai pabrezia tam tikra apsirengimo stiliu...Man kaip tik labai grazu,kai platus sijonukas iki keliu,(pageidautina koks raudonas su bumbulais)aptempta iliemenuota bliuzele V formos kaklu,mediniai stambus karoliai ir puantai(juk ju taip pat buna ivairiu)...tai savaime kazkaip eisena pagraksteja..As taip pat gerus 6 metus is sportinuku neislipau(turejau ju begale),bet kazkaip persilauziau ivairiu batu nusipirkt....

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu ką...

Šiandien gimtadienius švenčia (149)
Arminas