Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 14:57

O aš tai kedus tik šią vasarą "atradau". Pagaliau perlipau per save ir susitaikiau su mintim, kad nėr patogesnio apavo su vaiku paskui kamuolį bėgioti. Nes iki tol, kol dar vasarą ne kamuoliu žaisdavau, o vežimėlį stumdydavau, vis tiek su aukštakulniais, arba, dažniau, su platformom stybčiodavau

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 15:16

as kalbu ne apie kedus,o apie sportinukus... Na,tokie kaip puantai,tik labiau uzapvalinti ir padas siek tiek storesnis...tokie ir prie sijono tinka...
o siaip va tokiems atsispirti negaliu..user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 16:31

Buvau labai uzsimaniusi megztos skraistes( paltines medziagos turiu, visai patogu).
Planavau vaziuot savaitgali i Kauna ieskot pirktis, bet siandien Marijampoleje jau kokia 15 panu sutikau. Galvoju, kad turbut noras praeis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 16:54

Pries 6-7 metus buvau lininius batelius su panasiu kulnu parsivezus. Niekas manes nesuprato. Labai s pataogus buvo. Tinka ir prie sijonuko ir prie vasariniu kelniu, ir prie dzinsu . As noreciau tu juodu, dailutes jos man. jauciu, kad sekanciai vasarai turetu jau ir Lietuvoje atsirasti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 16:56

Dar visai neseniai labai panašias juodas espadriles mačiau "Elegant line", "Save". bet šiandien jų lyg ir jau nebebuvo... Tiesa, aš pati būtent juodų ir nenoriu, tai anų ir nepirkau. Noriu kokios švelnios pastelinės spalvytės...

Gintute, o kokią tu ten skarą iš paltinės medžiagos turėjai omeny? Ar aš kažką ne taip suskaičiau?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 23:16

QUOTE(Corida @ Oct 11 2005, 01:57 PM)
O aš tai kedus tik šią vasarą "atradau". Pagaliau perlipau per save ir susitaikiau su mintim, kad nėr patogesnio apavo su vaiku paskui kamuolį bėgioti. Nes iki tol, kol dar vasarą ne kamuoliu žaisdavau, o vežimėlį stumdydavau, vis tiek su aukštakulniais, arba, dažniau, su platformom stybčiodavau 

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 23:24

baliukas dar baliukas,ten gali kaip nors išsisukti-pasėdėti,pailsėti.
o va aš per kamilės krikštynas privargau-su aukštakulniais bažnyčioj tiek prastovėjau,kad vos iki mašinos benuėjau,nes atpratus nuo jų.ir per sesiją vieną dieną surizikavau

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 01:58

As tai nervinuosi pagalvojusi apie numatoma zvaigzdunu-pizonu naujametini vakareli.dar laiko yra,bet jau dabar uostinejuosi,kuo apsirengti,kad nepradingciau visu tu tituluotu "grazuoliu" maseje.... geriausia,kad butu teminis vakaras...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 08:28

QUOTE(deivida @ Oct 12 2005, 07:04 AM)
Kadangi mano keliai veda pro degučių turgelį,tai ten jis pilnas tų skraisčių,gražu  ..bet perdaug

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 08:31

QUOTE(Corida @ Oct 11 2005, 03:56 PM)
Gintute, o kokią tu ten skarą iš paltinės medžiagos turėjai omeny? Ar aš kažką ne taip suskaičiau?
[right][snapback]87292[/snapback][/right]

Ten ne skara, o tokia skraiste, susisiauciama, ne per galva kaip kitos buna. Paltine medziagute, bet labai plona ir minksta. Labai patogus daikciukas rytais kai vesu arba vakare prie juros uzsimest. Ir tinka prie visokio stiliaus rubu .

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 08:56

QUOTE(Gintutė @ Oct 12 2005, 07:31 AM)
Ten ne skara, o tokia skraiste, susisiauciama, ne per galva kaip kitos buna. Paltine medziagute, bet labai plona ir minksta. Labai patogus daikciukas rytais kai vesu arba vakare prie juros uzsimest. Ir tinka prie visokio stiliaus rubu .
[right][snapback]87495[/snapback][/right]

Kažkaip kol kas nelabai užfiksavau dar tokių gatvėj.
Kaune tai dabar, žiūriu, tikra šalikų manija prasidėjo - visi, visi masiškai apsimuturiavę kaklą šalikais. Net ir pakankamai šiltą dieną.
Kadangi man pačiai su gerkle - amžinos problemos, užkimstu vos pūstelėjus vėjeliui, anksčiau kažkaip šalikėlius buvau pripratus užsirišti viena pirmųjų. Bet dabar tyčia su šaliu arba tik susisiaučiu kaip su skraiste (dievinu, kai aplinkui tabaluoja visokie skvernai ir kutai), arba išvis varau be šaliko. Ir ką gi, stebuklas - kol kas neužkimstu

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 14:41

Su ne kai kuriom islygom teko,bet tik epizodiskai,bet nusimato ir rimtai pasisukineti.Nenoriu...Vasara buvo ju visu balius-mane ten tempe,bet nesutikau.Po to buvo sezono pristatymas-vel tempe.Vel nesutikau.O dabar galvoju,o kode gi ne?Kuo as prastesne uz tas visas nulaizytas grazuoles?kartais dar geriau atrodau atsikelusi,nei jos po stilisto prisilietimo(cia ironija)
O del skaru,saliku,skraisciu tai as pamisus...Juk ju pagalba taip lengva renovuoti atsibodusi ruba...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 15:34

kaciuk,cia gi haute couture
user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 16:16

As ne madistka ir tokiais terminais bei reiskiniais nesidomiu, man rubas turi atrodyti arba graziai, arba buti patogus, bet koks patogumas yra prakaituoti po kailiniais ir teskentis po balas su vasariniais bateliais?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 16:32

neipranti prie ko?O man,beje,labai grazus toks stiliukas.Pati toki sijona noriu pasidaryt,tik gaila nespejau sia vasara,kai visi burbulai buvo ant bangos.(mano mama is senu laiku turi lygiai toki pati sijona,tik ryza su rudais burbulais.Ko man daugiau reikia?)
ir dar.Po tikro kailio kailiniais neprakaituojama,nes oda kvepuoja.Kur sintetika ar dirbtinis kailis-sutinku.Bet dabar jau pradeda gaminti labai daug kokybisku odos pakaitalu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-12 17:03

Viskas yra grazu,kas skoningai pateikta ir nesiojama..
tu apie toki derini?user posted image

O cia siaip..i ta kailiniu tema...tokiu baisu dalyku prisiziurejau,kad apie kailinius net pagalvot negaliu...
Užsimaniau, nors tu ką...
' border='0' alt='user posted image' />

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-15 12:26

Niekaip negaliu atsisirti triusikeliu pirkimui,pilnas maisiuka namie,stringu,sortuku ir visokiu kitokiu,margu vienspalviu su gelytem ir angeliukais....Ir noriu dar ir dar,negaliu jei pamatau nepirkti,kartais pagalvoju,kad apatiniai mano ir grazesni ir brangesni uz virsutinius,neramu palieka...

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-16 23:34

QUOTE(Egliukass @ Sep 15 2006, 11:26 AM)
kartais pagalvoju,kad apatiniai mano ir grazesni ir brangesni uz virsutinius,neramu palieka... 

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-10 16:27

aš užsimaniau ne rūbų ar aksesuarų, o ilgų plaukų

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-11 09:23

Va va užsimaniau LV rankinės .

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu ką...

Šiandien gimtadienius švenčia (149)
Vaida