Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2008-02-20 11:46

Noriu didelės, gražios odinės rankinės, bet tokios kokios noriu po 2 tūkstančius kainuoja

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-08 20:08

As uzsimanaiu to vakuuminio aparaciuko nuo celiulito Celluless, negaliu kaip jo noriu. Tikriausiai reikes Kaledu Seneliui laiska rasyt...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-08 22:12

as siuo metu labiausiai noriu nauju batu, nors pries dvi savaites jau nusipirkau, bet pamaciau naujus tai atrodo truks plys, bet vis tiek gausiu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 13:49

kristale 2008 10 08    

As uzsimanaiu to vakuuminio aparaciuko nuo celiulito Celluless, negaliu kaip jo noriu

o tiki, kad jis efektyvus? 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-12 21:42

Giedre 2008 10 09    

Tik tikiuosi... Tokiais stebuklais netikiu, kad valgai ( viska) ir liekneji, bet galvoju gal prie dietos butu pagalbininkas... Niu jei tikrai isigysiu, paskui butinai parasysiu, kaip veikia

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-19 14:28

Aha,parasyk,nes as ir gi jo labai uzsinorejau,jau planuoju planuoji ji pirkti,tai gal kaip nors svenciu proga ir isigysiu.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-01 22:19

kristale 2008 10 12     Giedre 2008 10 09    

Tik tikiuosi... Tokiais stebuklais netikiu, kad valgai ( viska) ir liekneji, bet galvoju gal prie dietos butu pagalbininkas... Niu jei tikrai isigysiu, paskui butinai parasysiu, kaip veikia

nu zinokit mergaites gal ir veikia, nu as nekalbu apie va butent sita aparaciuk,a bet va vakuuminismasazas tai veikia. viena mamos pazystama daresi vakuumini masaza SPA centre, nzn gal 10 proceduru, (kurios nemazai kainuoja) tai tikrai suliesejo, to celiulito neliko.... tep noretusi ir man , bet deja finansai neleidzia :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-02 11:28

nu mergaites ir as jo labai labai noriu,jauciu ir as prasysiu kaledu senio

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 10:58

kristale 2008 10 12     Giedre 2008 10 09    

Nezinau, man atrodo dulkiu siurbliu "apsisiurbus" toks pats rezultatas butu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 11:17

O jums nebuna taip, kad po tu "noriu, nors tu ka", isigyjus ta daikta, pasirodo, kad ne taip jis jums ir reikalingas? Pas mane labai daznai tokia situacija pasitaiko...   Pvz, niekaip nesuptantu, kam man didele auksine rankine rudeniui, arba "a la" kombinezonas (sortai ir palaidine viename), pirktas vasarai, kurio taip ir nenesiojau... Arba didelis platus ryskiai raudonas dirzas... Ir didele skrybele- panama pirkta vasarai...Ir dar daug daug sveiku protu nesuvokiamu pirkiniu...

Ir apskritai, man net nebutinai nauju pirkiniu didziulis poreikis buna... Pvz, uzeina, kad noriu, nors tu ka, perstatyti buto baldus, arba nusimegzti megztini (begu pirkti siulu ir tinkanciu virbalu, butinai dabar, sia minute), arba susimastau vakarienei pagaminti butent kazka tokio, del ko reikia vazineti po puse miesto, kad susipirkti reikiamus produktus, per ta "noriu nors tu ka", pries menesi is blondines pasidariau tamsiaplauke...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-11 11:25

daznai ir man taip buna tai man didelis pliusas kad gyveni uzsieni tai taip greitai savo noru ivykdyti negaliu tai paskui svarstau svarstau ir praeina tas karstas s.... kaip as sakau ,o del to ar veiksmingas ar ne tai aisku kad jei valgysi be proto tai faktas kad jis nepades cia yra priemone visam tam efektui padeti,o jei tu valgysi kaip valgei tai faktas kad kazkokiu stebuklu ir nebus

Lilypie Pregnancy tickers

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Užsimaniau, nors tu ką...

Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Nojus