Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
14

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-09-29 12:30

Nenusimink. Kazkaip labai jau keista man, tai kur gi dingo tos tavo menesines ka?  O siaip tavo mmm reguliarios ar nelabai? Tai tikrai patvirtino kad nera zirniuko, o ant eho ziurejo, ar tik is nestumo testu sprende?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 83

2010-09-29 13:40

šiaip reguliarios buvo, jei jau vėluodavo tai tik kokiom keliom dienom..., o čia dabar jau 15 dienų... Šiandien ant eko nežiūrėjo, tik iš testų sprendė... O kai ana karta žiūrėjo ant eko, tai sakė kad gimda padidėjusi... Tipo sakė, kad jei nuo duphaston per 10 dienų neatsiras mmm, tai pas ją vėl ateiti...tai ir nežn ką galvoti...patepliojimai yra tik tuomet jei daugiau pavaikštau ir pamaudžia tada pilvo apačia, bet testai rodo neigiamus tai matyt nesilaukiu tikrai... jau būtų parodę... ką manai?

2010-09-30 11:34

kneziauskiene 2010 09 29    

šiaip reguliarios buvo, jei jau vėluodavo tai tik kokiom keliom dienom..., o čia dabar jau 15 dienų... Šiandien ant eko nežiūrėjo, tik iš testų sprendė... O kai ana karta žiūrėjo ant eko, tai sakė kad gimda padidėjusi... Tipo sakė, kad jei nuo duphaston per 10 dienų neatsiras mmm, tai pas ją vėl ateiti...tai ir nežn ką galvoti...patepliojimai yra tik tuomet jei daugiau pavaikštau ir pamaudžia tada pilvo apačia, bet testai rodo neigiamus tai matyt nesilaukiu tikrai... jau būtų parodę... ką manai?

Manau, kad visa tai labai keista.  Juk mmm siaip sau negali dingti, tam turi but kazkokia priezastis, ir gine turejo bent kazkaip paaiskint. Blogiausia kad nepaziurejo ant eho, testai juk ne visada rodo iki 6 ar net 8 sav. Tu pagerk to dupahtono, juk nepakenks ji israso ir besilaukianciom , jei gerai girdejau padeda zirniukui isitvirtint  P.S Tau nekeista kad sitam puslapi kalbames tik dviese, negi daugiau niekas neplanuoja?  Jei apsilankytu daugiau planuojanciu, butu daug linksmiau ir idomiau ir patarimais pasidalintume. Na bet turbut kiekviena susiradus savo kampeli

2010-09-30 11:51

na ir man keista, kad jos taip ilgam šį karta dingo... na pagersiu duphaston, panaudosiu tas žvakutes ir žiūrėsiu kas bus... jo, nei duphaston nei žvakutės nekenkia nėštumui jeigu jis yra... tai dar 10 dienų reiks stebėti ar susirgsiu ar ne...

tikrai keista, kad mes cia tik dvi... būtų daugiau tai daugiau nuomonių išgirstūme apie visa tai..., o kaip pas tave reikaliukai? kaip rytojui nusiteikusi?

2010-09-30 12:20

Va va ir as sakau, kad butu daug smagiau jai kas daugiau prisijungtu. Na jai tau tikrai neramu, tai galima pasidaryt kraujo tyrima jis tiksliai nustato laukiesi ar ne. Bet jei dar turi kantrybes palauk, gal tos tavo mmm taip ir neateis ir pasirodys kad visgi ten kazkas gyvena. Pries rytoju nusiteikus skeptiskai,  mano laboratoriniai tyrimai daryti beveik pries menesi, tai logiskai mastant jie pasene. Gydimas nebuvo paskirtas. O i santariskes pavyko uzsiregistruot tik spalio 1d. Tai jeigu manes neisguis is kabineto tai bus gerai.

2010-09-30 15:58

na žinok mano, manymu, tai santariškėse tau turi padarytu kitus tyrimus, kad jie ten viska jau tiksliai žintų kas ir kaip... man kažkodėl santariškių gydytojai patiko, kai ten lankiausi... Na, o tu savo nuomonę jau po visko pasakysi... ;) o su kuo į Vilnių važiuosi? kelintai valandai?

tai dbr pradėsiu gydytis tą prakeiktą pienligę ir duphaston pagersiu... na bandysiu savo kantrybę per šitas 10 dienų kol ji gersiu...  nes šiaip kantrybe nepasižymiu... :D  

o aš tai žinai kankintis buvau šnd pas dantistę, pirma karta ji mane šnd taip kankino... :(

2010-09-30 16:50

kneziauskiene 2010 09 30    

na žinok mano, manymu, tai santariškėse tau turi padarytu kitus tyrimus, kad jie ten viska jau tiksliai žintų kas ir kaip... man kažkodėl santariškių gydytojai patiko, kai ten lankiausi... Na, o tu savo nuomonę jau po visko pasakysi... ;) o su kuo į Vilnių važiuosi? kelintai valandai?

tai dbr pradėsiu gydytis tą prakeiktą pienligę ir duphaston pagersiu... na bandysiu savo kantrybę per šitas 10 dienų kol ji gersiu...  nes šiaip kantrybe nepasižymiu... :D  

o aš tai žinai kankintis buvau šnd pas dantistę, pirma karta ji mane šnd taip kankino... :(

Kazkada ir man ten teko lankytis, tik del kitokiu priezasciu. Gerai butu jei atliktu naujus tyrimus, gal sakau ten jau nieko nera, keista man ta diagnoze, nieko as nejauciu nieko man neskauda. Butinai parasysiu, kokia ten mano nuomone po apsilankymo. Vaziuosiu viena, 12.30 jau prie kab. turiu but.  Ir draugas vaziuotu kartu, bet dirba, butu drasiau man.

Nuosirdziai uzjauciu, nemegstu ir as tu stomotologu, nors siais laikais tie ju aparaciukai naujoviski, bet vistiek man ten kas kart einant baisu, vien nuo kvapo purto

Dar norejau paklaust, kaip tau su krutine, ar skauda?

2010-09-30 17:40

net nežn kaip ir pasakyti čia... nu tokia jautroka ir strijos jau matosi... po pirmo nėštumo buvo jau ne tokios ryškios, o dbr vėl matosi... :(

o iš kur tu pati esi? galim rytoj susimatyti :) man laisva ir gyvenu netoli santariškių.. būtų tau drasiau.. :)

2010-10-02 18:54

Tu matai kaip prasoviau, tik dabar tavo zinute perskaiciau. As is vakaro, nulekiau pas seseri ji seskinei gyvena, is jos ir vaziavau i santariskes, ir va tik nesenei gryzau iskart prie kompo prisedau, tau naujienu rasyt.  Nu nieko tokio, gal dar susitiksimZodziu viskas man ten patiko, ir gine pasirode miela. Apziurejo mane is visu galu, sake nieko tokio tos mano bakterijos, tokia greiciausiai yra mano mikloflora ir gydimo nereikia, nes nera nei isskiru, nei man ka skauda. Patare pasidaryt dar viena tyrima del clamidiju, tai dar vaziavau i Sorpo klinika. O jau kai sulauksiu mmm liepe atvaziuot pasitikrint ar subresta pas mane zirniukai. 

Del krutines tai as norejau paklaust, kaip tau pries mmm ar skauda, nes man tai skauda visada kokias 2 sav iki mmm o si men neskauda visai, tai nesuprantu kaip cia yra.

Na o kaip tavo sveikatele, dar nesulaukei mmm? Nu zinok keista cia man su tavim.

2010-10-02 22:59

na man tik retai skaudedavo pries mmm krutine  o dbr tokia kazkokia kitokia... :D na jau geriu duphaston 4 dienas, bet dar savuju nesulaukiau, bet liko dar 6 dienos... na, svarbiausia, kad tau nieko blogo nerado ;) gal jau zek ir pas tave greit pilvelyje atsiras zmogeliukas :)

2010-10-03 14:31

O mano tai krutine labai keista, na ta prasme kad neskauda, kazkaip neiprasta buvau jau ipratus prie tokio nemalonumo, o gal tai reiskia, kad si men. nevyko ovuliacija.

O kaip tu nesusigundei pasidaryt dar vieno NT? Jei mano mmm taip veluotu turbut nusprogciau is nekantrumo arba Kantrybes visai neturiu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-10-03 18:49

sveikos merginos, as pradedu 3ciaji jau cikla planuoti, tikiuosi kad pavyks, ar priimsit mane i namucius

2010-10-03 19:09

Sveika Monikeki. Jungis butinai i siuo namucius, mes su Kneziakiene buvom sunerimusios kad puslapiuka uzkariavom.  Pasakok kaip planuoji, kaip gandrus prisivilioti bandot? 

2010-10-03 19:12

mikamika 2010 10 03    

Sveika Monikeki. Jungis butinai i siuo namucius, mes su Kneziakiene buvom sunerimusios kad puslapiuka uzkariavom.  Pasakok kaip planuoji, kaip gandrus prisivilioti bandot? 

Oi sory Kneziauskiene

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-10-03 20:21

labas vakaras  noreciau paklausti, kokia yra sios temutes esme? ta prasme cia renkasi ir diskutuoja merginos apie tai per kiek laiko pastojo?  

2010-10-03 21:06

astukijus 2010 10 03    

labas vakaras  noreciau paklausti, kokia yra sios temutes esme? ta prasme cia renkasi ir diskutuoja merginos apie tai per kiek laiko pastojo?  

Labukas. Kaip matai portalas cia diziulis, temu turbut daugiau nei 500. Cia laukiamos visos, planuojancios, pastojusios, mamos ir tt... Diskutuojam cia ivairiom temikem, nors diskutuojanciu neperdaugiausia, na tikriausia kiekviena susirado savo kampeli. Turbut jei tema vadintusi pvz Planukiu namuciai arba Leliukas- musu ateities planiukas tau labiau patiktu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-10-03 22:12

mikamika 2010 10 03     astukijus 2010 10 03    

Labukas. Kaip matai portalas cia diziulis, temu turbut daugiau nei 500. Cia laukiamos visos, planuojancios, pastojusios, mamos ir tt... Diskutuojam cia ivairiom temikem, nors diskutuojanciu neperdaugiausia, na tikriausia kiekviena susirado savo kampeli. Turbut jei tema vadintusi pvz Planukiu namuciai arba Leliukas- musu ateities planiukas tau labiau patiktu

as tiesiog ieskau cia temos ar yra tokia jau ar nera 

2010-10-03 22:53

o ziuriu cia musu truputi jau padaugejo :) saunu ;) siaip cia mes kalbam geriau tiktu zodis, o ne diskutuojam :) apie musu pastangas tapti mamomis ir vienos kitu isgyvenimu, patarimu klausom... dbr vat aptarinejom su mikamika jos busena ir mano... nes mes cia dvi karaliavom... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-04 11:08

Sveikos,

as auginu 10 men Vincuka. Tai jau antras leliukas. Kai jis gime, su vyru pamanem kad mazoka dvieju, reiktu trecio. Nusprendem nesisaugoti, nes su abiem vaikuciais  teko maziausiai pusmeti bandyti, kol uzkibo! Kai Vincui buvo puse metuku, pamazu pradejo mazeti pienukas, susirgau menesinem. Tai vienintelis kartas ir buvo kai susirgau. Dabar jau 4 menesiukas kaip laukiam trecio dzaugsmo...

2010-10-04 12:58

gerdukas - dziugu girdeti, kad kazkam taip sekasi gyvenime... :) as pirma turejau nesivystanti, o dbr daugiau nei pusantru metu nepastoju... :(

kaip nestumas? nesiskundi rytiniu pykinimu? :D

...
14

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per kiek...

Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Mantas