Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
16

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 83

2011-01-09 18:37

labas...

6 menesiai nera ilgas laiko tarpas - man abrzija dare pries 2 metus, nes buvo nesivystantis nestumas ir iki siol nepastojau dar... isbandziau viska kas mano jegose buvo, bet deja...

todel linkiu ir tau po situ 6 menesiu nenuleisti ranku, o jei kazko lb baiminiesi tai pasitikrink pas gine... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-01-18 14:46

Sveikos ,mmes jau bandom pastoti jau 7menesius bet dar kolkas nieko :( bet koks sunkus tas laukimas,vis tikiesi nesulaukti menesiniu bet kaip jos yra taip yra :(

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-18 19:17

taip norisi, kad kuo daugiau mamyciu butu :) mums labai pasiseke, nes ginekologe per paprasta patikrinima uzmate "pasiruosusi" kiausineli menesinem arba buti leliuku :) tai pasake, kada bandyt :) o mylejomes gerus pusantru metu be apsaugos, bet kadangi buvau ilgai vartojusi kt ir per daug stiprias, tai poveikis mat kaip ilgai veike :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-01-19 16:55

Sveikos

Mes su vyru irgi bandom pastoti jau metus laiko...Atrodo viskas jau ištirta ir sutvarkyta, o leliukas kaip neateina, taip neateina..

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 40

2011-01-27 12:24

sveikosmes ir planuojam antra vaikeli,jau trys menesiai,laukiam kada gi?pirmo vaikelio laukiau 10metu,tik issiskyriau su vyru,pasikeite gyvenimas,susipazinau su dabartiniu vyru ir po triju menesiu pazinties testas parode du bruksnelius :) o dabar vel laukimas....tikiuosi ne taip ilgai reiks laukti,nes metai jau nebeleistu.

kaip ilgai jus lauket antro vaikucio?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2011-01-27 12:42

Liniu kad greičiau ateitu pas jus tą dieną :)  niu o mes kažkaip ne itin ilgai planavom, pakalbėjom, suplanavom pradžiuoje mėnesio o kito mėnesio pradžioje žinojau, kad laukiu vaikučio :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-01-28 13:19

Tas laukimas mane tiesiog zudo sausio 7 diena buva pas ginikologas apziurejo mane ultr5agarsu pasake , kad esu svieka moterys ,bet patare vyrui padaryti spermograma  kad butu galima tpliau kazka galvoti. Bet as kazkaip ir pati bijau net pati nezinau ko. Dabar vyras nusprande vitaminus pagerti  "Tribestan"  ir vel bamdysim angeliuka.     Tai norisi buti  .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-07-04 14:06

Sveikutes visos As skaiciau jusu visu istorijos ir tikrai dauguma jusu suprantu... Papasakosiu savo istorija, as su vyru planavome maziuka, bet laikas bego, o kaip nieko, taip nieko... As lankiausi pas gyditoja, sakiau "gal su manimi kas negerai", ji sako palauk, pakentek ir viskas bus gerai, o man vis neramu buvo... puse metu praejo ir as jau nusiteikiau, kad turbut jau viskas, nesulauksiu... Bet kaip sakoma, buna tada, kai maziausiai to tikiesi, su vyru per Velykas isvaziavome pailseti, atsipalaidavome, viska pamirsome ir... Po keliu savaiteliu vedziojau suni ir isgirdau, kad virs manes kazkas plasnoja, pakeliau galva ir pamaciau du gandrus sukancius ratus virs manes, labai ilgai i juos ziurejau (pirma karta toki grazu vaizda maciau), kam nepapasakojau visi sakydavo "Sulaukei", as numodavau ranka ir sakydavau negali but, juk puse metu nieko, o cia jau bus, bet vis ties padariau nestumo testa ir ka jus galvojate, pamaciusi tas dvi juosteles, pasijutau tarytum devintame danguje, kad jau esu nescia nezinojau net kaip vyrui pasakyti tokia nuostabia naujiena Taip, kad gavosi beveik, kaip netyciukas Ir jus turekite kantrybes ir maziau stenkites apie tai galvoti ir bus viskas ciki

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2011-07-04 20:41

Na tikrai kokia faina tavo istorija.

Dabar prisiminiau  pažystama iš savo darbo, jinai 5 metus negalėjo pastoti, o man išeinant i dekreta papraše  prisiliesti prie mano pilvuko ir paklausyti kaip mažiukas juda. Na ir ka jus galvojat skambina ir praneša jog jau kaip virš 2-ju mėnesiu laukias. O sakoma jei labai nori vaikelio reikia palaikitis už neštukes pilvuka, nežinau ant kiek tiesa bet...

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-07-22 14:51

Nuostabi istorija

Endometriozė

...
16

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per kiek...

Šiandien gimtadienius švenčia (155)
Emilis