Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Peršalimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-12-04 19:41

QUOTE(izide @ Jul 26 2005, 04:00 PM)
IR DAR DEL TO LIUGOLIO, TEN JODAS SU GLICERINU, TINKA IR VAIKAMS, BET DEL NESTUKIU VIS DAR NEZINAU...
[right][snapback]63588[/snapback][/right]

Gal aš čia pavėluotai apie tai rašau, bet noriu kitas neštukes perspėti, kad liugolio vartoti jokiu būdu negalima, nes ten yra jodo. Jis gali pakenkti vaikiukui, įtakoja berods skydliaukės vystymui ar pan. Taip sakė man gydytoja. Aš irgi iki neštumo tik liugoliu gerklę galėjau išgydyti. Ir be to kai poliklinikoj norėjo pažiūrėti akmenis inkstuose tyrimui atlikti reikėjo suvartoti kažkokių vaistų su jodu, tačiau kai sužinojo kad laukiuosi- neleido.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-06 22:34

aš tai jau kokius 3 metus gydausi homeopatiniais vaistukais ir vaiką gydau taip pat, tai apseinam ptiu ptiu ptiu be antibijotikų

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-14 18:49

Man tas pats

Irgi bijau, kad vaikeliui tai gali būt ne į gera.
7-8 savaitė.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-19 20:03

ash sirgau angina kai laukiausi, dar plius pulinga angina, reikejo gerti antibijotikus, geriau vaikishkus ir vaikishka doze, nes be antibijotiku nebuciau pasveikus, o suaugusiems antibijotikai per stirus. buvau neshcia 9 ar tai 10 sav. kai gime leliukas, jam gimdimo namuose dare kraujo tyrimus del mano tos anginos, bet jokiu komplikaciju nerado. tfiu tfiu tfiu, viskas gerai

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-30 18:07

Merginos, o i kuri gydytoja kreiptis persalus?

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-30 19:49

i sheimos gydytoja.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-24 19:54

as antra savaite tik vibrocilo pagalba galiu kvepuoti. sloga baisi, o cia Airijoj niekas vaistu be recepto neparduoda, o kitokiu budu gydyti sloga nezinau. man siaip per pirmaji nestuma daktare situos lasiukus rekomendavo ir sake, kad jie is zoleliu, todel nei mamai nei kudikio vystymuisi nekenkia.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-25 11:34

QUOTE(2aistulka @ Feb 24 2006, 07:54 PM)
as antra savaite tik vibrocilo pagalba galiu kvepuoti. sloga baisi, o cia Airijoj niekas vaistu be recepto neparduoda, o kitokiu budu gydyti sloga nezinau. man siaip per pirmaji nestuma daktare situos lasiukus rekomendavo ir sake, kad jie is zoleliu, todel nei mamai nei kudikio vystymuisi nekenkia.
[right][snapback]162408[/snapback][/right]

Vat ir as manau kad jie nekenkia, bet vienintele ju nauda, kad sudaro galimybes 2 valandas kvepuoti, o paskui vel turiu lasintis. Slyksciausia nakti, kai turiu keltis uzdududi ir lasintis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-25 12:10

Dar yra tokie geremi vaistukai nuo slogos"Sinova" ;( Lietuvoje kazkóks panasus pavadinimas turetu buti)Po to dar yra pleistras ant nosies jis siek tiek palengvina kvepavima.

Kiek matau abi esat nestukes .Kvieciu uzsukti i Nestukiu kampelis_2

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-25 12:52

Šiaip tai instrukcijoje parašyta, kad nerekomenduojama vartoti nėštumo ir žindymo metu.Ir be pertraukos negalima vartoti ilgiau kaip 2 savaites.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-25 17:51

QUOTE(Sandriu @ Feb 25 2006, 12:52 PM)
Šiaip tai instrukcijoje parašyta, kad nerekomenduojama vartoti nėštumo  ir žindymo metu.Ir be pertraukos negalima vartoti ilgiau kaip 2 savaites.
[right][snapback]163112[/snapback][/right]

Man gimdyti po savaites, tai prarandu vilti pasveikti. Todel jau geriu net ir tuos vaistus kur instrukcijoje parasyta, kad nescioms negalima, nes gimusio leliuko nenoriu apkresti

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-25 22:31

Dar yra toks kenio aliejus(pichtovaja masla).Tis nezinau ar jo yra vaistineje.Esu maciusi turgelyje kur Jadvygos (cia garsioji zolininke)zolytes parduodamos ir norfoje kur viskas pirciai skirta.
O Sinova ir tuos pleistrus galima nestukem.

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-15 13:59

O aš ir nieko praryti negaliu. Matyt ir angina bus, nes labai negraži gerklė. Jokie apsiplovimai nepadeda. Turiu tik BIoparox, bet bijau juo naudotis, juk dar tik beveik 5 savaitėlės pas mus. Kol kas šventės ir su gytytoja susitikti be šansų

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-14 19:22

Na, man gydytojas sake, kad jeigu auskta TEMPERATURA ar kokia rimtesne infekcija, reikia vaistus vartoti ir nezaisti su jokiomis arbatelemis, nes kitaip dar blogiau gali buti kudikiui. Beje, gydytojai zino kokius vaistus galima nesciosioms duoti, tad gydytojo konsultacija tokiais atvejais butina.

Man buvo 10 dienu siaubinga sloga, skaudejo gerkle, kosejau, bet nebuvo temperaturos, tai man israse homeopatiniu vaistu: vienus nuo gerkles, kitus nuo slogos ir trecius nuo kosulio. Ir aisku arbateles geriau. Gerkle ir kosulys per dvi dienas praejo, o sloga dar iki siol turiu, bet jau labai maza.

user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-16 14:02

QUOTE(Maja @ Apr 15 2006, 11:59 AM)
O aš ir nieko praryti negaliu. Matyt ir angina bus, nes labai negraži gerklė. Jokie apsiplovimai nepadeda. Turiu tik BIoparox, bet bijau juo naudotis, juk dar tik beveik 5 savaitėlės pas mus. Kol kas šventės ir su gytytoja susitikti be šansų 
ir purskiau gerkle su Propoliu (bet papurskus ispjaudavau, kad nenuryt nei gramo, nors vartoti nestukem jo kaip ir leidziama)

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-24 21:57

gal galite ka patrti susirgau. gerkle, nosis tai nieki, bet va temperatura 38 .Gal zinote ka daryti?Iki gimdtmo nepilnai menuo

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-25 09:12

QUOTE(Gintutė @ May 24 2006, 07:57 PM)
gal galite ka patrti susirgau. gerkle, nosis tai nieki, bet va temperatura 38 .Gal zinote ka daryti?Iki gimdtmo nepilnai menuo
[right][snapback]239990[/snapback][/right]

man gydytoja sake paracetamolio isgert jei temperatura virs 37.5 pakils

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-31 12:39

QUOTE(Gintutė @ May 24 2006, 06:57 PM)
[right][snapback]239990[/snapback][/right]

na man irgi paracetamoli (500 mg) reikejo gerti. Geriau kokias keturias dienas po tris tabletes i diena. Beje, temperaturos neturejau. Jei buciau turejus, butu reikeje daugiau gerti per diena, kas tris valandas.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-15 16:19

Aš niekaip neišsikapstau nuo kosulio ir slogos

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-16 11:05

QUOTE(Fiona @ Jun 15 2006, 04:19 PM)
Aš niekaip neišsikapstau nuo kosulio ir slogos
tai va: geriu Hedelix po 5ml. 3xd, Umckalor po 25lasiukus i vandenuka 2xd,ir ciulpiu "isla moos"3xd,ir lasiukai i nosyte "Vibrocil" po 1 lasiuka 3xd, tai va kam reikes galit pasinaudot, tik iki 12 savaiciu nestumo geriau taip aklai nevartot nieko, o is kart pas savo daktariuka begt. sveikatytes visoms

3

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Peršalimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (168)