Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Peršalimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2006-06-17 19:42

QUOTE(natty @ Mar 15 2005, 11:27 AM)
As kai buvau persisaldzius, tai jokiu vaistu nevartojau, gydziausi buitinemis salygomis: kaitinau kojas
[right][snapback]36686[/snapback][/right]

Labai pavojinga kaitinti kojas - gali sukelti persileidima!!!

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-17 20:15

O man va irgi tuoj tuoj gimdyti, o as persalau ar perkaitau per tuos karscius, nezinau, bet va suvalgiau matyt pora ledu porciju, tai ir nesveikuoju Ypac nakti sunku miegoti, gerkle kutena, o tada uzeina kosulys su tokiais priepuoliukais...
Tai va, pasiskaiciau cia reiks pabandyti gerkle paskalauti su druska...

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-10 15:59

O man nuo tų homeopatinių vaistų visai ne geriau

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-13 20:19

Man tai tie homeopatiniai vaistai niekada nepadedavo.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-13 20:26

QUOTE(kliovaja @ Oct 13 2006, 05:19 PM)
Man tai tie homeopatiniai vaistai niekada nepadedavo.
[right][snapback]352408[/snapback][/right]

na, as homeopatinius geriu nuo pykinimo. Nezinau ar padeda ar ne.. rytais bent jau jokio poveikio nera.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-14 16:27

QUOTE(Jurita @ Oct 13 2006, 06:13 PM)
jokio poveikio-nepykina ar pykina

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-08 11:54

gerkit mamytes imbieru arbata, uzpilkit ne verdanciu vandeniu, idekit citrinos or medaus ir gerkit ir skanu ir susildo ir padeda persalimui ir pries persalima, be je ir nuo pykinimo.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-08 16:52

Būsimoms mamytėms nepatariama per daug naudoti medaus jis stiprus alergenas, todėl reikėtų jį riboti...

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-09 15:34

Medus yra sveika, juk nesuvalgai per diena puse litro yra daug naudingu medziagu, o jei persisaldai tai geriau nei vaistai

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-10 09:10

O as jau antra savaite ligota. Viskas prasidejo nuo gerkles, paskui parejo kosulys, juoda sloga, tada dar i akis konjuktyvitas isimete, paskui herpes lupa isverte (gerai kad laiku Zoviraxa nusiciupau, tai bent jau neisvesejo labai

Gydausi? Arbatos ir medus, vitaminas C. Tiesa, i akis antibiotiku lasiukus lasinu ir sau ir maziui, nes kad ir kaip saugojau, vistike pasigavo nuo manes ("persaliminis" kojunktyvias labai uzkratus).

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-10 11:47

Siaip tai skaiciau, kad jei geri karsta arbata tai medu reikia prikasti su sauksteliu ir tik nuo 40 laipsniu galima deti medu i arbata tada nedingsta medaus vitaminai, o jei sergat kosuliu gerkit juodaji ridika su medum, reikia daryt taip, sutarkuoji juodaji ridika ir uzdedi medumi, dedi i stiklaini, uzdarai apvynioji ranskluosciu ir 1-1,5 partos dedi i spintele, tada nukosi skysti i atskira indeli ir geri, labai gerai padeda nuo bronchito. Bet kvapas tai geriau neklauskit, nors skonis nera toks baisus

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2008-10-04 10:25

Netumo metu buvaulabai peršulus, tai daktare pagulde i ligonine, pragulejau apie 3 savaites. Jau kokių vaistų duodavo nebeprisimenu bet prisimenu jog lašaline state

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-03 11:32

su medum tikrai mergaites atsargiai nes jis alergizuoja ta prasme vaikutis gali buti elergiskas,gerkit daug daug arbatu ir man atrodo kad galima gerti panadol besilaukiancioms bet del visa ko pasikonsultuokit su gydytoju arba vaistininku,nesirkit

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-04-23 14:11

ir as vis dar sirguliuoju, bet jau lyg eina i pabaiga.. temperaturos neturejau, is pradziu kankino gerkles skausmas (angina ispjauta), paskui sloga, paskui kosulys. tai gydziausi taip:

nuo slogos - pirkau juros vandeni vaistineje ir valydavau su juo nosi tris kartus per diena,

nuo gerkles ir kosulio - geriau ramuneliu arbata su medumi ir citrina, skalaudavau gerkle su siltu vandeniu ir druska, su spiritu istrindavau gerke ir apsivyniodavau storu salyku.

vaistininke padeti nieko negalejo, sake kreiptis i gydytoja.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2010-05-30 10:25

oje ir aš pasigavau bacila, košmariška naktis su temperatūra 38,5, gerklės visa išdarskyta, snarglys iki kelių

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-09 19:11

Kuom gydytis peršalus nėštumo metu? Juk vaistų įprastų gerti negalima.. Gal galite patarti kokias namines priemones liaudies? Ir kokios pasekmės gali būti?

Išskirtiniai drabužiai vaikams kuriami ir gaminami su meile :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13845

2010-09-09 19:19

ivesk pieskos laukelyje si pavadinima persalimas nestumo metu ir rasi sau ka naudingo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-09-10 10:07

paracetamolio kelias tabletes gali isgert, aisku nepersistenk ;)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-10 10:11

bet parecatamoli jei temp yra tik tada gert.aisku geriausia arbatu daug medaus citrinos.man dar geriau ant nosies pusleline pavare.tai gyne sako gerai kad ipusejai i 20sav.seip saltuoju metu zuvu taukus gert sake stiprint organizmui.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-09-10 14:23

nu as persalima ir jos pasisakyma supratau, kad ir su tempe :) aisku gerk arbatu kojas siltai laikyk ir issikapstysi kaip nors, bet paracetamolis jus toks nekaltas vaistas. as ji geriu jai keistai jaciuosi, lyg liga kibtu.. ikalu pora tableciu karstos arbatos isprakaituoju ir toliau kariauju su gyvenimu :D

4

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Peršalimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Tautvydas