Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Peršalimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 19

2010-09-11 14:54

gydykis ir neuzleisk ligos,nes baigsis kaip man plauciu uzdegimu(nelinkiu aisku neduok Dieve).Galima Influcida,aflubina vartoti,cia gi homeopatija tikrai nepakenks,vit C iki 1g galima

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 35

2010-09-12 12:56

Kai laukiausi treciame menesyje buvau stipriai persalusi. Geriau nerealu kieki arbatos su medum : liepziedziu, metu, avieciu stiebu (dabar pats laikas tokiu prisiskinti ir prisidziovinti ziemai, nes jie gerai tiek nestumo, tiek maitinimo metu, tiek mazyliui jei sirgs. Musa temperatura ir siaip labai padeda).

Paracetamolio ir kitu vaistu stengiausi negerti , bet zinoma jei kyla temperatura ir niekaip kitaip nenumusama tai jau tada reikia , nes mazyliui zalingesnis kuno temperaturos kilimas nei ta minmali paracetamolio doze. Tik zinoma ne profilaktiskai ! Profilaktiskai geriau homeopatinius zirniukus Oscillo Coccinum, kol uzejus gripui ju masiskai nenuslave nuo lentynu :D

Nors persalimas pirmaisiais 3 menesiais yra labai pavojingas , mano mazylei jokiu salutiniu poveikiu lyg ir nebuvo ... Saugok save ir viskas bus gerai :)

kai jau nebegaliu nutylėti, rašau 24valandos.blogspot.com 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-12 18:43

Kelias dienas ir aš gėriau arbatas, medų ir panašiai.. Ginekologė patarė pas LOR nueiti, nes trečiame semestre geriau jau vaistus gerti kartais nei negerti. Peršalimas gali peraugti į visokius plaučių uždegimus ir t.t. Tada jau pasekmės sakė liūdnos gali būti. Vaikas pilvelyje juk taip pat kenčia. Lor išrašė antibiotikų, nes sakė jau dabar geriau juos išgerti nei negerti. Nes visos savaitės prakaitavimai, arbatos ir gulinėjimas lovoje nepadėjo. Čia aišku jeigu turi polinkį į anginas, tai nieko jau nepadarysi. O bakterijų žolelėmis neįveiksi.

Išskirtiniai drabužiai vaikams kuriami ir gaminami su meile :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-15 15:16

jungiuosi i ta buri nescia ir persalusi temp nedaug tera.bet nosis vargina jau.tai ka einu taisytis liepziedziu arbatikes su medum.fui kaip nemegstu bet reik

nepadejo nei zuvu taukai .daktare sake pagert pastiprint organizma nebspejau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-09-18 18:11

man nuo kosulio labai padejo gelomyrtol forte. Jei skauda gerkle - faringosept

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2010-11-10 11:08

Siaip visai rekomenduotina gerti greipfrutu seklu ekstrakta imuniteto stiprinimui, ji galima gerti ir nescioms ir maitinant, nes nera alkoholi ir pan.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 35

2010-11-10 17:21

sveikos mamytes,norejau patarimu ka daryti kai skauda gerkle,ypac kai seiles ryji ir slogos tuo paciu prikibo,bijau kad gripas neuzpultu ar kas blogiau nepablogetu.mums jau 34 sav. vaistuku bijau gert jau nestumo pradzioje geriau nuo pykinimo,tai dabar visada tokia baime jauciu,kad nebuciau pakenkus tai dabar ir nezinau ka daryti..tai skalauju su  druska ir citrinos arbata geriu su medum,bet nepadeda....ar tai galetu pakenkti sie simptomai leliukui?ir kaip pasigydyti?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-10 17:42

Efisol, Tantum verde, Toncils, Propodez, Islamint ir Islamoos, Propolki pastiles nėščiosios ir žindyvės gali vartoti ir savarankiškai, visų kitų - tik pasitarusios su gydytoju. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-11-10 17:45

trauklapiai labai gerai ant bronchu pakaitinti-instrukcijoje rasi,kaip naudotis

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2010-11-12 09:32

sagana 2010 11 10    

sveikos mamytes,norejau patarimu ka daryti kai skauda gerkle,ypac kai seiles ryji ir slogos tuo paciu prikibo,bijau kad gripas neuzpultu ar kas blogiau nepablogetu.mums jau 34 sav. vaistuku bijau gert jau nestumo pradzioje geriau nuo pykinimo,tai dabar visada tokia baime jauciu,kad nebuciau pakenkus tai dabar ir nezinau ka daryti..tai skalauju su  druska ir citrinos arbata geriu su medum,bet nepadeda....ar tai galetu pakenkti sie simptomai leliukui?ir kaip pasigydyti?

Manau skubiai ir toliau reikia stiprinti imuniteta. Citrina, medus dar siulyciau papildyti raciona greipfrutu seklu eukstraktu (CitroPlus),naturalus produktas ir jis tinka vartoti ir nescioms ir maitinancioms. Paskirtis stiprina imuniteta. Be to labai gerai veikia su C vitaminu. Bet siaip gal dar geriau i vaistine uzsukti, gal ka patars. ;)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-12-08 13:31

nu ka ir vel mane uzpuole persalimo ligos,vel gerkle skaudena nosis bega.eisiu temp pasimatuoti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6793

2011-01-20 11:42

Užpuole ir mane, :( grižau iš daktares tai išraše antibiotikus Ospamoksa, krauja pridaviau tai uždegima rodo, kosulys baisiausias. :( oj tos lygos nieko gero.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-27 18:48

Linkiu mamytems sveik greiciau :) As, kad ne taip baisiai pykintu ir bacilu neprisigaudyciau darbe, geriu silta virinta vandenuka su pora citrinos griezineliu ir darbo vieta valausi su dezinfekacijos servetelemis (darbe maista gaminu). Bet namie citrinos taip ir pamirstam nusipirkt :( Einu kokios melisu arbatytes uzsiplikyt :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:11

Sveikos būsimos Mamytės!

Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ! 

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage 

Iš anksto ačiū!

2011-04-13 09:42

Mes irgi  sergam, atrodo pavasaris ir turi baigtis lygos bet dėja.. :(   man sinusitas  plius ausis abidvi puliuoja, viena su krauju. :( tai nieko gero. Išraše ospamoksa, geriu Geromentol, o dar arbatu visokiu

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-01 17:35

Peršalimas - tai tokia liga, kuri ilgai netrunka, todel nesijaudinkite, viskas susitvarkys :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-08-12 22:36

Tai aisku :)

arbatos nestumo metu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-14 22:38

Viskas savaime tvarkosi :)

Vaistinė melisa

2011-08-15 20:00

Savaime nesitvarkis reikia prižiureti save ir gydytis, o peršalimas neštumo metu tikrai labai blogai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-11 17:46

Na, blogai, bet tik nedideliam procentui vaiku tai yra kritiskai blogai.

kėnių aliejus

5

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Peršalimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Patricija