Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Peršalimas nėštumo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-12 20:24

O siaip jeigu yra tik Užgulusi nosis tai cia nieko baisaus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-13 23:59

Peršalimas yra persalimas, ir nereikia cia nieko bijot :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-09-28 19:51

sveikos mamytes, na as kaip ir naujoke siame puslapyje. Nusprendziau isiterpti i jusu tema, kadangi man tai labai aktualu.Laukiuosi mazylio, o uzpuole virusiukas.Sloguoju, skauda galva, temperatura 37 , bet savijauta pati ta blogiausia. Noriu paklausti kaip pagerinti savijauta, kad nepakenkti mazyliui.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-10-17 09:53

niu va, ir mes peršalom :( dar šianakt baisiai ausį man pradėjo skaudėt... kaži, ar labai antibiotikai pakenktų leliukui, jei gyd skirtų?

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-14 17:49

sagana 2010 11 10    

sveikos mamytes,norejau patarimu ka daryti kai skauda gerkle,ypac kai seiles ryji ir slogos tuo paciu prikibo,bijau kad gripas neuzpultu ar kas blogiau nepablogetu.mums jau 34 sav. vaistuku bijau gert jau nestumo pradzioje geriau nuo pykinimo,tai dabar visada tokia baime jauciu,kad nebuciau pakenkus tai dabar ir nezinau ka daryti..tai skalauju su  druska ir citrinos arbata geriu su medum,bet nepadeda....ar tai galetu pakenkti sie simptomai leliukui?ir kaip pasigydyti?

Skalauti šiltu vandeniu su druska, į vandens labai šilto stiklinę 1 arbat š. druskos ir išmaišius gargaliuoti, o kitas, tai šalavijų arbatą pasidaryti ir skalauti. Pati dabar esu jau puse nėštumo ir siaubingai netyčia peršalau. Tai dabar taip kaip ir visada įpratusi gydausi natūraliomis priemonėmis arbatomis nuo peršalimo, medus, islandinės kerpės postilėmis, propodezu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-27 19:59

Merginos kreipiuos i jus pagalbos.. Kadangi gyvenu Londone, neturiu zalio supratimo kaip gydytis... Mums yra siuo metu 11savaiteliu, pirmadieni teko lankytis ligonineje del pusles uzdegimo(3cia karta per 3menesius), vel gavau antibijotiku, vietine mano poliklinika taip pat sake tuos vaistus gerti, taciau vakar prabudau su siaubingai skaudancia gerkle, pasikeite ir pati sloga, jausmas kad pradedu gripuoti.. geriu arbatas su citrina,imbieriu ir medum bet nelabai tai man padeda..ka dar isbandyti?

6

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Peršalimas nėštumo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Gerda