Nėštumas > Planavimas > Noriu berniuko, noriu...
 

Noriu berniuko, noriu mergaitės


2011 06 24 | Autorius: Renata Maslauskienė, "Mažylis"
 

Noriu berniuko, noriu mergaitės

Senovės graikų ir romėnų išmintis

Kaip suplanuoti būsimo kūdikio lytį rūpėjo dar senovės graikams. Jie tikėjo, kad mažylio lytį lemia orai: jei kūdikį pradėsite per karščius, didesnė tikimybė susilaukti sūnaus, jei vėsesniu oru – mergaitės. Pasak Aristotelio, svarbu, koks vėjas pučia apvaisinimo metu: jeigu žvarbus šiaurės vėjas, gims berniukas, o jeigu švelnus pietys – mergaitė. Gydytojas ir išminčius Hipokratas apie būsimą kūdikio lyties planavimą mąstė labiau fiziologiškai. Jo teigimu, jei moteris apvaisinta sėkla iš dešiniosios vyro sėklidės, gims berniukas, o jeigu iš kairiosios – mergaitė.

Romėnai buvo linkę manyti, kad būsimo kūdikio lytį lemia tėvo temperamentas ir charakteris. Jeigu šeimoje valdžią turi vyras, vadinasi, gims sūnus, o jeigu moteris – mergaitė.

Liaudiški patarimai planuojantiems kūdikio lytį

Mūsų močiutės sakydavo, kad norintys susilaukti berniuko turėtų mylėtis naktį neporinėmis mėnesio dienomis per priešpilnį ir delčią. Santykiauti poros turėtų rečiau, mat tuomet daugėja vyro spermos, o kuo jos yra daugiau, tuo daugiau spermotozoidų. Mylėtis reikėtų šonu, po lova pasidėjus berniuko lytį simbolizuojantį daiktą. Vyras turėtų gulėti moteriai iš dešinės. Taip pat svarbu sueities metu būsimam tėčiui patirti orgazmą. Vyras turėtų būti aktyvus partneris, ramiai nusiteikęs ir pailsėjęs, o moteris – truputį pavargusi ir streso būsenoje. Po sueities moteriai reikėtų ramiai pagulėti. Manoma, kad susilaukti berniuko daugiau galimybių turi pliktelėję vyrai.

Svajojantys apie mergaitę turėtų elgtis priešingai: mylėtis reikėtų porinėmis mėnesio dienomis per pilnatį arba jaunatį. Beje, tai daryti reikėtų šonu, o po lova pasidėti mergaitės lytį simbolizuojantį daiktą. Be to, vyras turėtų gulėti moteriai iš kairės. Sueities metu moteris turėtų būti pailsėjusi, o vyras truputį pavargęs. Svarbu, kad ne vyras, o moteris patirtų orgazmą. Ji ir turėtų būti santykių iniciatorė.

Tikintiems mitybos galiomis

Kad pradedant planuoti kūdikį reikia sveikai maitintis, žino visi. Tačiau dar senovėje tikėta, kad tam tikro maisto valgymas gali nulemti būsimo vaiko lytį. Pasirodžiusios maisto teorijos mokslinio pagrindo neturi, tačiau pabandyti verta. >> 2 psl.

Puslapis 1 iš 5 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Gydytojų teigimu, genetinių sutrikimų atvejų kasmet daugėja tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Pasak gydytojo genetiko, profesoriaus...

Viena iš XXI a. rykščių – dėl įvairiausių priežasčių vaikelio negalinčios susilaukti poros. Nors medicina...

Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Mūsų senoliai taikė įvairius metodus, kurie turėjo padėti susilaukti norimos lyties mažylio - sakoma, kad norint dukros, reikia po...

Rašyti komentarą

 
Simona
2010-05-22 15:53:03
tikrai keista,kaip tai imanoma xDDDDDDDDDDDDDDD cha
tiute
2010-03-25 01:28:26
Man irgi kai laukiaus pirmojo sunaus,buvau 8 men nescia ir gydytoja pasake kad laukiuos dukrytes,nes mano sunus nenorejo rodyti kas tarp kojyciu,taigi kai pagimdziau tik tada pamaciau kad gime sunelis:)))
Keista
2009-10-22 15:27:17
kaip vyrui nepatyrus orgazmo galima susilaukti vaikelio :)))))
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)

 

Draugai:

Paskolos, Kaip suvilioti vyrą?, Dieta, Kvepalai, Kreditai