Nėštumas > Planavimas > Nėštumo požymiai...
 

Nėštumo požymiai (simptomai): kas ir kada?


2009 03 08 | Autorius: Parengė Laura B., Jupiterimages nuotr.
 

Nėštumo požymiai (simptomai): kas ir kada?

„Ar tik aš ne nėščia?“ Tokį klausimą sau užduoda beveik kiekviena vaisingo amžiaus moteris bent viena diena užsitęsus mėnesinėms.

Bandydamos nuspėti atsakymą vienos siaubingai bijo „Taip“, o kitos svarsto, ar tik ir vėl neviltin neįstums eilinis „Ne“? Bet ir vienos, ir kitos prieš atlikdamos nėštumo testą dažniausiai labai atidžiai, tarsi per padidinamąjį stiklą, dar kartą patyrinėja savo kūno signalus. Praėjusį rytą lyg ir pykino, o vakar taip norėjosi marinuotų agurkėlių... Nors gal dar pykinimui ir netikėtiems norams per anksti?

Kokie nėštumo požymiai bei simptomai kada gali išryškėti? Tikslaus atsakymo nėra, kaip ir nėra dviejų visiškai vienodų moterų. Vienos apie užsimezgusią po širdimi gyvybę intuityviai sužino vos atslūgus orgazmo bangai, o kitoms net ir aiškiai padidėjęs pilvas bei keletą mėnesių neprasidedančios mėnesinės dar neatrodo pakankamai įtikinama priežastimi atlikti nėštumo testą.

Ir vis dėlto esama 10 pagrindinių požymių, iš kurių gana anksti galima įtarti nėštumą. 

1. Kas? Jautrūs krūtų speneliai

Kada? Maždaug 3 savaitėms po pastojimo, vadinasi, kai mėnesinės vėluoja savaitę.

Krūtys taip pat kiek pabrinkti gali ir prieš prasidedant mėnesinėms, kaip PMS reiškinys. Tačiau per PMS paprastai nepajautrėja speneliai.

2. Kas? Nedidelis kraujavimas iš lytinių organų, „tepimas“.

Kada? Jei pastojai – toks tepimas gali pasireikšti tuomet, kai apvaisintas kiaušinėlis implantuojasi gimdoje. Tai nutinka 8-10 dienų po ovuliacijos, vadinasi, likus keletui dienų iki numatomų mėnesinių.

Implantacijos kraujavimą nuo per anksti prasidėjusių mėnesinių atskirti nesunku. Jis būna lengvesnis, trumpesnis, dažniausiai tai net nėra kraujavimas – tik tepimas. Taip pat jis neatkartoja normalios mėnesinių kraujavimo eigos, kai lengvą pradžios kraujavimą po keleto valandų keičia intensyvesnis, stipresnis, o po dienos ar dviejų palengvėja, kol visai dingsta.

Tiesa, kartais net ir pastojus pirmais mėnesiais, kol gimda nepakyla aukščiau, mėnesinių metu gali atsirasti kraujavimas. Vienintelis skirtumas – kad šis kraujavimas taip pat dažniausiai būna ne toks gausus ir intensyvus, kaip įprastos mėnesinės. >> 2 psl.

Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Jei tikitės rasti čia, tarp šio teksto eilučių, konkrečius skaičius, kada idealiausia pastoti ir gimdyti – teks nusivilti. Mat...

Mūsų senoliai taikė įvairius metodus, kurie turėjo padėti susilaukti norimos lyties mažylio - sakoma, kad norint dukros, reikia po...

Norint susilaukti savojo stebuklo nėštumo testas tikrai tampa pirkiniu nr. 1, tačiau ar jais galima pasitikėti? Ką daryti, kad jų...

Sąmoningas vaiko planavimas reikalauja ne tik mamų tam tikro pasiruošimo, bet ir būsimo tėvelio. Tėvelių pasiruošimas ne toks...

Rašyti komentarą

 
Elizabeth Forbes
2014-08-01 03:45:53
Sveiki, Laba diena visiems skaitote šį, Mano vardas yra Elizabeth Forbes "iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Noriu padėkoti ponui John Michaels, kuris padėjo man gauti paskolą. Per pastaruosius tris mėnesius, aš jau ieško paskolą atsiskaityti savo skolas, visi sutikau scammed ir paėmė mano pinigus, kol aš pagaliau susitiko John. Jis galėjo man duoti $ 10,000 JAV dolerių paskolą. Jis taip pat gali padėti jums. Jis taip pat padėjo kai kuriuos kitus kolegas kasyklos. Jei jums reikia finansinės pagalbos, prašome susisiekti su savo kompanija elektroniniu paštu: (aceloanservices@hotmail.com) Manau, kad jis gali jums padėti. Susisiekite su juo, jeigu reikia pagalbos kaip jis man padėjo. jis nežino, kad aš darau tai, skleisdama savo prestižą link manęs, bet aš jaučiu, man reikia pasidalinti su jumis visais išlaisvinti save nuo sukčiai, prašome saugokitės impersonators ir susisiekti tinkamą paskolos bendrovė. žemiau jo žodžiai padrąsinimo tiems ieško teisėtu ir sąžiningu privataus paskolos skolintojui. "Ar jums reikia paskolos sumokėti kreditus ir skolas? Ar jums reikia finansuoti sukurti savo verslą? Ar jums reikia paskolos vykdyti didelius projektus? Ar jums reikia kolegijoje paskolos? Ar jums reikia lėšų kitų įvairios paskirties? Laišką : aceloanservices@hotmail.com " Ačiū už skaitymą ir geros kloties.
Mrs Jennifer Anderson
2014-07-31 23:54:03
Hello everyone, My name is Mrs Jennifer Anderson and i am talking as the happiest person in the whole wild world today and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will tell the name to the whole wild world and i am so happy to say that my family is back for good because i was in need a loan of $ 100,000 USD to start my life all over as i am a single mum with 4 kids and the whole world seemed like it was hanging on me until i met the GOD sent loan lender that changed my life and that of my family, a GOD fearing lender, Mr Richy Walters, he was the saviour GOD sent to rescue my family and at first i thought it was not going to be possible until i received my loan of $ 100,000 USD and i will advise any one who is in genuine need of a loan to contact Mr.Richy Walters via email at. skypebankloanfirm@gmail.com because he is the most understanding and kind hearted lender.
Elizabeth Forbes
2014-07-31 13:10:47
Sveiki, Laba diena visiems skaitote šį, Čia yra mano parodymus, kaip aš gavau mano PASKOLOS Mano vardas yra Elizabeth Forbes "iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Noriu padėkoti ponui John Michaels, kuris padėjo man gauti paskolą. Per pastaruosius tris mėnesius, aš jau ieško paskolą atsiskaityti savo skolas, kiekvienas bandė naivuolis man mano pinigus, kol aš pagaliau susitiko John. Jis galėjo duoti man $ 10.000 USD paskolą. Jis taip pat gali padėti jums. Jis taip pat padėjo kai kuriuos kitus kolegas kasyklos. Jei jums reikia finansinės pagalbos, prašome susisiekti su savo kompanija elektroniniu paštu: aceloanservices@hotmail.com Manau, jis gali jums padėti. Susisiekite su juo, jeigu reikia pagalbos kaip jis man padėjo. jis nežino, kad aš darau tai, skleisdama savo prestižą link manęs, bet aš jaučiu, man reikia pasidalinti su jumis visais išlaisvinti save nuo sukčiai, prašome saugokitės impersonators ir susisiekti tinkamą paskolos bendrovė. žemiau jo žodžiai padrąsinimo tiems ieško teisėtu ir sąžiningu privataus paskolos skolintojui. "Ar jums reikia paskolos sumokėti kreditus ir skolas? Ar jums reikia finansuoti sukurti savo verslą? Ar jums reikia paskolos vykdyti didelius projektus? Ar jums reikia kolegijoje paskolos? Ar jums reikia lėšų kitų įvairios paskirties? Laišką : aceloanservices@hotmail.com " Ačiū už skaitymą ir geros kloties.
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (155)

 

Draugai:

Paskolos, Kaip suvilioti vyrą?, Dieta, Kvepalai