Namai > Gėlės > Puokštė mokytojui
 

Puokštė mokytojui


2010 08 31 | Šaltinis: Passion.ru
 

Puokštė mokytojui

Tokią puokštę visai nesunkiai pasigaminsite namuose. O savomis rankomis sukurtas mokyklinis šedevras taps malonia staigmena mylimai mokytojai ar mokytojui!

 

Jums prireiks:

 

7 vnt. baltų gvazdikų,
3 vnt. violetinių eustomų,
žalios rafijos,
stiprios fiksacijos klijų,
floristinės juostelės surišimui,
floristinės vielos,
5 vnt. mokyklinio trintuko,
kokteilinių šiaudelių (žalių ir violetinių),
peilio, žirklių.

 

 

Visų pirma supinkite karkasą puokštei. Jo pagrindu taps šiaudeliai. Kad jie būtų tvirtesni, perverkite juos floristine vielute – tai leis lengvai fiksuoti norimą šiaudelio formą.

 

 

Pradėkite pinti šiaudelius – susukite ir perpinkite vieną su kitu taip, kad gautumėte tinklelį.

 

 

Supinamas tinklelis taps puokštės karkasu. Tvirta jo rankenėlė daroma iš keleto floristinių vielų, sujungtų žalsva floristine juostele. Vielutė apvyniojama spirale, judant iš apačios į viršų, vis patempiant juostelę, leidžiant jos kraštams persidengti, gulti vienam ant kito.

 

 

Apatinį juostelės galą pirštais prispaudžiame prie vielutės. Viršutinį gautos lazdelės galą pritvirtiname prie šiaudelių tinklelio.

 

 

Pradedame formuoti puokštę. Prilaikant karkasą už jo vielinės „rankenėlės“ perkišame gėlių stiebelius. Iš pradžių sugrupuojame gvazdikus, tada prie jų deriname eustomų žiedus, vieną jų įkurdindami centre, kitus dualį – šonuose. Puokštė turėtų būti tvirta, bet ne supinta: gėlės neturėtų spausti, užgožti viena kitos. Baigtą puokštę perrišame virvele.

 

 

Gėlių kotelius pakerpame, kad jie būtų vienodo ilgio, ir apvyniojame juos žalia rafijos juosta (galima naudoti ir medžiaginę dekoratyvinę juostelę). Dabar jau gausis tvirta, patogi rankenėlė puokštei.

 

 

Stiprios fiksacijos klijais priklijuojame prie puokštės keletą trintukų. Taip įprasti mokykliniai reikmenys tampa originalios puokštės dalimi ir įdomia dekoracija.

 

 

Iš violetinių šiaudelių ir vielos galima išlankstyti keletą skaičių, raidžių. Šie papuošimai taip pat tvirtinami prie puokštės karkaso.

 

 

Stebėkite, kad skaičiai ir raidės neuždengtų gėlių žiedų!

 

 

Štai ir viskas, puokštė paruošta! Veikiausiai būtent ji pirmą mokslo metų savaitę papuoš jos kabinetą ir darbo stalą.


 


 
Taip pat skaitykite
Elektroninė prekyba – puikus būdas įsigyti tam tikras prekes, kurių nereikia uostyti, liesti, matuotis, ragauti. Sėklos – viena...

Olandijos regionas turi nemažai puikiai atpažįstamų simbolių - tai išpieštos medinės klumpės, vėjo malūnai, gausybė miestus...

Sakuros - japoniškos vyšnios yra tikras pavasario ir atgimstančios gamtos simbolis, kuriuo džiaugiasi ne tik Japonija, bet ir visas...

Nenumaldomai artėja pavasaris, o kartu – ir daugumos labai laukiamas „didysis sprogimas“ gamtoje. Įdomiosiomis botanikos...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (180)
Elada

 

Draugai:

Paskolos, Kaip suvilioti vyrą?, Dieta, Kvepalai, Kreditai