Tobulas varškės pyragas
Autorius: miegelis
Jums reikės
50 gramai
kakavos
 
3 šaukštai
grietinė arba jogurtas
 
0.5 gabalėliai
graikiškų arba lazdyno arba migdolų riešutų
 
250 gramai
cukraus
 
1 indelis
kondensuoto pieno (su cukrumi)
 
2 vienetas
kiaušinių
 
250 gramai
miltų
 
200 gramai
sviesto
 
1 arbatinis šaukštelis
vanilinio cukraus
 
400 gramai
varškės (pertrintos)
 

Paruošimas

Orkaitę įkaitiname iki 180ºC. Pasiruošiame 30 x 22 cm keturkampę arba 26 cm apvalią formą, ją išklojame kepimo popieriumi. Kombaine pulso režimu maišyti miltus, cukrų, kakavą, sviestą ir vanilinį cukrų ir grietinę, kol pasidarys trupiniai. Atidėti 2 stiklines trupinių į šalį, o likusius suberti į paruoštą skardą ir paspausti ranką, kad gautųsi vientisas pagrindas. Pagrindą kepti įkaitintoje orkaitėje 15 min. Tuo metu pasiruošti įdarą: išplakti varškę, kondensuotą pieną ir kiaušinius, galima įpilti pora šaukštų amareto likerio arba bendžio. Gautą masę užpilti ant apkepto pagrindo ir kepti 5 – 7 minutes. Tada ištraukti ir ant viršausužberti likusius trupinius, sumaišytus su riešutais. Vėl dėdam į orkaitę ir kepam dar 25 – 30 minučių. Ištraukus leiskite atvėsti kambario temparatūroje ir tada kokioms 3 valandoms kiškite į šaldytuvą. Žinoma, galima valgyti ir šiltą, bet pašaldytas pyras bent tris kartus skanesnis :)

Beje, nuotraukos padaryti nesuspėjau, nes pyragas per greit dingo nuo stalo, tad pridėjau panašiausią iš rastų internete, praktiškai identiškai pyragas ir atrodo.

Skanaus!
 
 
Rašyti komentarą

 
marija
2015-01-13 13:06:34
tikrai geras :))) daznai kepu
monika
2015-01-11 01:41:16
isbandytas.super;)
wilford granth
2014-04-04 14:06:29
Hello every body, Kaip teisėtas paskolų visada buvo pagrindinis rūpestis klientais, kurie buvo problemiška paskolų ir garantijų finansinius poreikius yra kažkas, kad klientai visada jaudina, kai ieškau nuo teisėtų paskolą skolintojas paskolos Vilfordas Granth, kad skirtumas gali kredituoti pramonė mes teikti paskolas, svyruoja nuo $ 2,000 iki $ 100,000,00000 E-MAIL US VIA granth.w@hotmail.co.uk Mūsų paslaugos apima: * Investuotojai Paskolos * Skolos konsolidavimas * Antra hipoteka * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos Tarptautiniai paskolos Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas paskolos bendrovė sako "Taip", kai bankai pasakyti "ne", mes pagaliau Finance Limited skolinimo įmonė, tarpininkai, mažos finansinės institucijos, nes mes turime Neribotas kapitalas Daugiau informacijos rasite gauti paskolą iš: Prašom nedelsiant reaguoti į šį postą:
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Matukas

 

Draugai:

Paskolos, Kaip suvilioti vyrą?, Dieta, Kvepalai, Kreditai