Pagaliau atėjo diena, kai ant torto degs viena, išdidi ir reikšminga žvakutė. Jūsų kūdikis žengia į naują etapą. Beje, jis – jau nebe kūdikis, o mažas vaikas. Nuostabus, nepakartojamas, vienintelis toks pasaulyje. O jūs – pati geriausia jo mama.


Vesta, 1 metai

Pirmasis gimtadienis – rimta šventė ir sukaktuvininkui, ir jo svečiams. Kokią dovaną išrinkti?

Visų pirma – turėkite omeny, kad vienerių metukų sulaukusiam žmogučiu įpakavimas kone svarbiau nei pati dovana. Juk plėšyti spalvingą popierių, knebinėti kaspinėlius, krapštyti lipdukus jam šiuo metu – vienas įdomiausių užsiėmimų! Neatimkite iš mažylio šio džiaugsmo ir pasirūpinkite, kad dovana būtų įpakuota saugiai: pakuotė neišpuošta smulkiomis dekoracijomis, kurias būtų galima nuplėšti ir įsikišti į burną, kad ant jos nebūtų aštrių, sužeisti galinčių detalių. Spalvingas traškantis popierius ir didelis medžiaginis kaspinas neilgais galais – puikus pasirinkimas. Tiks ir vaikiškais piešiniais marginti popieriniai dovanų maišeliai, į kuriuos paskui galima susikrauti ir nešiotis po kambarius galybę vaikiško „turto“ iš žaislų dėžės.

Plačiau apie pačias dovanas skaitykite čia.

 

Smagaus gimtadienio ir laimingos kelionės per antruosius metus!

Pasidalinkite savo patirtimi Mama.lt forume
Taip pat skaitykite
Pirmieji kūdikio metai labai svarbūs visam jo tolesniam gyvenimui. Į pirmuosius 12 mėnesių sutelpa visa informacija apie fizinį, praktinį,...

Kai kada mažylis vėluoja ateiti į šį pasaulį. Nieko baisaus, jeigu tai tik užsitęsęs nėštumas, daug blogiau – jei...

 
2018-05-11 05:09:46
1
2018-05-11 05:09:46
1
2018-05-11 05:09:45
1
 
 
 

 
 
 
 
 
Sveikata
 

Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Brigita