Nėštumas > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės...
 

Kontraceptinės tabletės ir jų paslaptys


 

beluci
2013-02-09 21:30:04
Tai jau tikrai:)Jei net tiesiog gydymui reikalingi vaistai turetu tokiu pasaliniu pozymiu ir rizikos faktoriu,tai vargu ar butu patariama,oi gerkit,nu po triju menesiu nebeisterikuosit,ir galvos neskaudes,mazu ir nevemsit.Reikia tik pasvarstyt,kas organizme daros:).Itikint sveikas moteris vartot kontraceptines tai itin pavykes biznis,net diagnozes jokios nereikia-nenori pastot-se nuodykis:).Ar yra nors viena nezinanti draugiu,giminaiciu,pazistamu susidurusiu su sveikatos bedom del kontraceptiku?:)
ina
2010-05-31 23:05:41
nu kaip ce pasakius lyg visas gyvenimas nuo piliules priklauso.o farmacininkams milionus tos stebuklingos tableteles sukrove.zinoma nei puse blogo zodzio nepasakyta tik imk ir vartok vos ne visapusiskai pagal ju tikraja paskirti taigi jir oda lygi ir spuogu nera ir plaukuotumas pradinksta ir viskas nuostabu,bet kitur galima visa tiesa suzinoti apie sias tabletes jog nuo ju i depresija galima nusivaziuoti,turejau drauge 5 metus gere tas abletes tai jai pasaulis juodas rodesi visi jai nei siokie nei tokie o kai nustojo juos gerti as jos nepazinau linksma ir laimingatapo.ech...ne veltui sakoma nesikiskit su savo taremais gerais dalykais y gamtos desnius ir viskuo motina gamta pasirupins ir karjiera ir kad vaikas ateina tada kada gamta motuse pasaukia o ne kada mums atrodo tokie gamtos desniai ir siukstu nevale ju keisti nes uz tai brangiai sumokesim.beje mano sesuo 5 vaikucius augina su vyru kai nuvazevom jos aplankyti mano vyras ja pirma karta mate ir nusalo sako jos oda kaip septiniolikmetes mergaites plaukai saulej zvilga laimingos akys atrodo toke rami ne taip kaip mes susiperkam simtus vsokiausiu kremu ir visa kita ir laukiam pagrazejimo.as pati pabandziau kontraceptikus gerti tai vos vyras nepabego tekinas nuo manes nes kontraceptikai ne tik tik tipo nuo nestumo apsaugo bet chemiskai veikian visa organizma pakeicia chormonus tuos kuriai atsakingi uz viliojimo kvapa isnaikina tu jau kaip tas medis is biblijos stovi dykumoi ir vaisiu neduodi,tai kam mes ce reikalingi sioj planetoj tik karjeras daryti?kiek be bandytumet neverta grumtis pries gamta nes jos apgauti tikrai ne pavyks o veltedziu kurie vaisiu neduoda velnem jie reikalingi tai ir nepasieksit nei karjeros nei svaiginanciu auksciu nu gal ir pasieksit bet kazi su kuo tuo dziaugsmu dalinsites jei nera mazyciu klykenciu palikuoniu,ka vaiksciosit kaip tie iskastruoti katinai isdiziai galvas iskele?geriau jau susilaikyti tas keles dieneles savaitele o jai jau netyciukas reiskia dar geriau tai tikrai tada Dievas dovana siunce.o tegu seme straipsnije tiesa suraso kiek nuo kontraceptiku issiskyre poru nes sakau taip jau gamtoi sudestita jei vyras pasamoneja jauce kad negali moters iscios jo spermos pasiseti tai nesamoningai jis ja palieka.ir pasamones tikrai neapkvailinsi.
Eva
2009-11-17 13:50:56
Nei mitas nei nemitas tas karjeros ir vaiko nesuderinamumas. Skirtingi žmonės, skirtingos profesijos, skirtingos aplinkybės. Kokiai menininkei gal vaikas įkvėpimo šaltiniu taps. O kita, kuriai vaiką palikti auklei tolygu jį numesti be priežiūros, tad bet kuria kaina aukosis ir augins jį bent iki darželio, karjeros traukinys gali ir nuvažiuoti: gal kaip tik prieš nėštumą ją ketinta paaukštinti, išsiųsti į prestižinę stažuotę ir pan.? Negalima visų lyginti pagal save.
Dziuljeta
2009-11-17 00:52:57
Noreciau sugriauti mita apie nesuderinamuma tarp vaiko gimimo ir karjeros darymo. Turiu 2,5 metuku suneli. Dar besilaukdama sedejau paskaitose, dirbau. Pertrauka padariau tik tuomet iki kol vaikui suejo 5,5 men. Ir dabar kuo puikiausiai tesiu studijas, dirbu, kylu karjeros laiptais, planuoju savo ir savo seimos ateiti. Buna, kad del nuovargio jau ir kelio nesimato. Bet kuriai, auginanciai vaika, taip nebuna?
Voirai
2009-11-11 16:38:38
mieloji,gal paciai atrodo kad turi gimdyti,tiek kiek Dievulis duos?Ar vyra iskomondiruoti iki menopauzes pabaigos pas meiluze?
to Voira
2009-11-11 09:21:33
Iš kokio mėnulio nukritai? Manai, kad jei jau kartą tapai mama - tai nėštumo turi pageidauti visada??? Ir toliau skaityk tokias protingas knygeles iš "Madame" serijos - nervai liks sveikesni :)
Voira
2009-11-10 16:50:12
Perskaičiau straipsnį ir apakau... Portalas skirtas mamoms reklamuoja...nemeilę vaikams. Koks siaubas- nuo nėštumo sugrius karjerą. Tikrai yra dėl ko naktimis nemiegoti. Daugiau niekada į šį portalą nelįsiu. Jūs lietuviška "gerų"mamyčių draugija, prieš kurią kovojos knygos "Mamų mafija" Herojės. Sėkmės gadinant sau sveikatą. Tik vaikelių nekaltų gaila. Brrrr....
1
 
 
 


grįžti - Kontraceptinės tabletės ir jų paslaptys


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Juliana