Nėštumas > Gimdymas > Kur gimdyti: Kauno...
 

Kur gimdyti: Kauno Krikščioniškieji gimdymo namai


 

jurgita
2012-09-14 19:47:18
Ir man teko neseniai gimdyti šiuose gimdymo namuose. Bet aš likau tikrai labai patenkinta. Jokių užuomenų apie kyšius ir pan.. Akušerė buvo profesionali. Gydytoja labai trumpai buvo, nes gimdymas vyko labai greitai.Po gimdymo priežiūra irgi gera. Turiu su kuo palyginti - prieš keletą metų gimdžiau klinikose, tai tikrai ten grįžti nenorėčiau. Skaičiavau ne dienas, net ne valandas, o minutes, kada iš ten galėsiu ištrūkti. Personalas pasitaikė nekoks, nors aš puikiai suprantu, kad taip atsitikti gali bet kur. Visur visokių žmonių yra. Šį kartą mano patirtis tokia..
Inga
2012-04-13 21:53:32
as beveik pries 4 metus gimdziau sitoje ligonineja, taciau man nelabai patiko, tikrai nemanau kad daugiau noreciau ten gimdyti, seseles kai kurios laukines, nors islydejusi sesele is gimdymo namu gavus dovanu pasidare gera... o gyd. kai kurios ir nemalonios (kadangi isejo savaitgalis tai priziurejo mus kol buvome ligonineje 2 gyd.)ir tik lauke pinigeliu... saramiu metu akusere vis ateidavo su savo rankinuku i palata ir vis sukuidavos... vyras sako reikia duot, as sakau nereikia :D naglumas nezmoniskas. o supriemimu ir nelb norejo priimt, bet kadangi as atvaziavau su greitaja,med. gydtoja pasake pacientes teise rinktis kur jai gimdyti ir jus privalote priimti ir prieme.
Evelina
2012-01-28 15:00:30
Norejau ir as gimdyti cia pries 2 metelius... Girdejau nemazai teigiamu atsiliepimu... Naktis, 3 val. Nubego vandenys. Su vyru pakylam is lovos, as i vonia, susitvarkau, apsirengiam ir per duris. 3 val 40 min - mes jau Krikscioniskuju vidiniame kieme. Ten paliekame masina (sablaumas pakeltas) ir nueiname i vidu. Paskambinam i duris, atidaro 3 APSIMIEGOJUSIOS sesutes. Pasisveikinu ir sakau, kad nubego vandenys, o jos: " Cia jus masina pasistatet kieme?" "Taip, mes." "Negalima, nes ten tarnybinis kiemas, gydytojai netures kur pasistatyti masinu." Mano vyras sako, kad kai nueis paimti daiktu, ja isvarys, juk db naktis, nieko nera ir vietos pilna kieme. O jos ir toliau savo... Tada GALIAUSIAI PRISIMINE, kad ir as ten stoviu tarpdury ir paklause kas atsitiko ir kelintas gimdymas. Pasakiau, kad pirmas ir nubego vandenys 3 val. Sako: "Ai, mes neturim vietu, pas mus pilnos gimdyklos." ...kai tuo tarpu koridoriuje nei cypt (nes tam paciam koridoriuj ir yra tos gimdyklos). "Pasiule" man vaziuot namo arba guldyt mane KORIDORIUJ!!! Tuo metu siaute gripas, lauke 20 - 25 laipsniai salcio, ir ligoninese karantinas, o man jos siulo koridoriuj, kaip kokiai gyvenimo atliekai gulet!!! Na ka, vyrui sakau, kad vaz i Klinikas. O jos :" Tai jo, vaz i Klinikas, ten jus priims". Tai va tokia ta mano patirtis apie Krikscioniskus... Isvaziavom mes i Klinikas, o jos toliau nuejo ramiai miegoti, kad PAGALIAU masina nebestoves ju vidiniame kieme... Dar kelios drauges gimde, tai viena gydytojai dave 700 Lt i kisene, kita 800 Lt... Tai va tokie tie "Krikscioniskieji"...
1
 
 
 


grįžti - Kur gimdyti: Kauno Krikščioniškieji gimdymo namai


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Gaudrė