Nėštumas > Gimdymas > Vertikalus gimdymas
 

Vertikalus gimdymas


 

Kamile
2014-04-13 16:44:29
Sveiki, juokinga kai rašo, kad galima vertikaliai gimdyt. Aš ruošiuos gimdyt, nuvykau į kursus gimdymo namuose ir akušerė pasakė tokių nesamonių kaip gimdyt atsistojus nebus, nes mum nepatogu, kaip mum matyt kas daros. Štai ir Lietuvos gimdyklos. Ir šitokius žodžius girdėjau ne iš vienos akušerės. Tiesiog pasakė mum nesvarbu ko jus norite, turite daryti taip kaip liepiam arba negimdykit.
Dng
2013-05-31 12:59:59
Noriu pataisyti „pasisakau“ kad vertikalus gimdymas skiriasi verikalaus pasivaikščiojimo. Lietuvoje gali tik paskaityti ir pasvajoti, o gimdysi kaip pasakys gydytojas. O gydytojai LT moka kūdikį priimti tik kaip tarybiniais laikas mokė. Aš bandžiau tartis vandenį (toje ligoninėje skelbė, kad yra salygos gimdymui vandenį), bet gydytoja tik patraukė pečiais ir pasakė, kad neišsivaizduoja kaip galėtų priimti kūdikį. O gimdant apkabino aparatais, prakirpo kad nutekėtų vandenys (nes atsibodo laukti) ir pasakė, kad tuoj prasidės gimdymas.
Ingrida
2013-04-22 15:49:03
O jei aš nuvažiuosiu gimdyti taip, kaip nuvažiuoja dalis gimdyvių - nesusitarus, nesumokėjus, neišsikvietus papildomų gydytojų... Ar ligoninės personalas man leis pasirinkti vertikalų gimdymą? ... Ar turite tokios patirties? Nes dar neskaičius straipsnio apie tai mąsčiau. Ir praeitą kartą kai gimdžiau tai bent jau iki prasidedant stangoms pasakiau kategoriškai - į lovą kai taip skauda, manęs nepaguldysite nei už ką :)
Pasisakau
2013-03-05 19:43:17
uz vertikalu gimdyma, savo pirmagimi pagimdziau vaiksciodama, akusere paprase atsigulti tik paskutiniaja valanda ir gimdymas buvo tikrai lengvas ir neskausmingas. Deja, to paties negaleciau pasakyti apie antraji, buvau galima sakyti visas 10 vaal. prirista ant stalo, nors jokiu indikaciju nebuvo, gimdymas buvo normalus. Ir net po 6 metu nenoriu jo prisiminti. Todel trecia vaikuti gimdysiu taip kaip man bus patogu, o ne ligonines personalui.
Mama.lt redakcija
2012-05-16 09:58:24
Nes čia straipsnis apie vertikalų gimdymą. Kai bus straipsnis apie gulimąją padėtį - ten irgi pažersime teigiamų punktų. Svarbiausiai - klausyti savo poreikių :)
Marija
2012-05-15 16:13:48
Kodėl pateikiami tik teigiami faktai? Pavyzdžiui, neabejoju, jog gulimoji padėtis turi teigiamų, o vertikalioji - neigiamų punktų. Kodėl tuomet viską vertiname taip vienareikšmiškai?
1
 
 
 


grįžti - Vertikalus gimdymas


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas