Virtuvė > Patarimai > Sveikas maistas, kurio...
 

Sveikas maistas, kurio reiktų vengti


 

Milda
2014-01-05 18:17:48
Ojetus cia kalbama apie ta maista kuri auginamas ne musu darze Mes valgom laaabai daug sudo baisu net pagalvot Ypac ziema darzoves pfffff nebukit juokingi tokiu darzoviu geaziu spalvotu nera ir nebuna be nitratu ir pan Vasara is darzo ir netoliese yra didesne tikimybe gauti kokybiska maista
uwendi
2013-03-23 09:45:25
utinku su siuo straipsniu. bet juk vasara arteja, nevalgysime visa vasata troskinto maisto. nors ir zinau vistiek valgau sviezia maista. yra begales tokiu straipsniu, visi jau gerai zinome kad darzove ne visiskas sveikatos saltinis, nes jame yra nitratu kaupiasi toksinai ir t.t. Apie bulve sakoma - pavojingiausias maistas jusu leksteje tai bulviu kose ( rusu straipsniai). Manau cia dar ne visos darzoves isvardintos megstancios kaupti nitratus, toksikuojancios. Apie nitratus mesoja galima jau pasiskaityti tiesiai is pakuotes kurios valgote, juodai ant balto parasyta kad siame ar siame produkte prideta chemijos.
Asta
2013-03-20 15:38:04
o kur nuoroda į straipsnio šaltinį? kur kokie moksliniai pagrindimai ir pan? ar čia eilinis papilstymas iš tuščio į kiaurą?
1
 
 
 


grįžti - Sveikas maistas, kurio reiktų vengti


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
dominykas