Pagrindinis > Naujienos > Žindymas viešumoje: už...
 

Žindymas viešumoje: už ar prieš?


 

Justina
2016-07-05 13:20:11
Aš esu gana aktyvi mama, beto turiu nedidelį versliuką, todėl dažnai tenka kažkur išlekti su mažiuku, o kai jis nori valgyti, juk nesakysi, palauk palauk :) Aš nesu iš tų mamų, kuriuos gali drąsiai išsitraukti krūtį ir maitinti viešai kavinėje ar dar kur. Taigi šiek tiek pasidomėjusi radau išeitį - maitinimo skraistę. Pirkau ebay.com, tačiau dabar užmačiau, kad galima įsigyti ir Lietuvoje, www.pardi.lt atrodo taip vadinasi parduotuvė.
Nomeda
2015-02-28 19:57:38
As tik UZ maitinima viesumoje.Jei kudikis nori valgyti,juk nepaaiskinsi jam,kad palauktu iki namu arba nesigrusi i koki nors viesaji tualeta kur taves niekas nematytu.As pati ka tik pasigimdzius dvynukus ir jie nezino kas tai yra "buteliukas"nes maitinu pati,todel jei mano mazyliai uzsimanytu valgyti(nemaitinu pagal laikrodi)nedvejodama duociau kruti.
alba
2015-02-28 01:11:33
mes gyvenam Airijoj ir mano dukra maitino abu savo vaikus iki 2 metu ir jokiu problemu nebuvo ,jei budavo maitinimo kambarys tai ir eidavo ,o jei nebuvo ,prisidengdavo ir as nebuvau apstebejus kad kas kreivai ziuretu,nors pacios aires retai kad pacios maitina
1
 
 
 


grįžti - Žindymas viešumoje: už ar prieš?


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Deimante