Nėštumas > Po gimdymo > Kaip moters kūnas atrodo...
 

Kaip moters kūnas atrodo po gimdymo? (foto)


 

giedre
2015-03-12 23:49:31
Tam kas raso jog sios moterys yra tingines ir taip toliau reiketu gerai pagalvoti pries kalbant... Kremai stiju nenaikina o jas tik siek tiek gali paslepti, o sportuojant - taip figura galima susigrazinti, bet nevisos tiesiog tam turi laiko ir beto sportuojant kai oda istempta iki begalybes ir israizyta stiju nesusitraukia tiek, susitraukia tik raumuo. Ir dziaukites tos kurios neturi likusiu pupsinciu pilvu ir begales striju, nes jeigu ju nera dabar tai dar neaisku kas gali buti po antro, trecio ar dar kazkelinto gimdymo, nes su metais kunas keiciasi ir i viska reguoja kitaip. O kam pavyksta apseiti be pupsinciu pilvu ir striju net ir po daugelio gimdymu, tai tik dziaukites ir patylekit nesnekejusios nesamoniu, nes turit gerus genus, stangria oda ar tiesiog Dievo dovana visada tureti grazu kuna.
Vaiva
2015-03-02 00:51:04
Tikrai viskas priklauso tik nuo odos tipo....nei kilogramai,nei aliejai,nei spec diržai neturi įtakos.....as priaugau 24 kg,spec aliejum gal 2 kart pasitepiau,jokių diržu nei pries,nei po nenešiojamų,o pilvas koks buvo iki gimdymo toks ir liko....o draugei su spec priemonėm,10 kg pilvas liko kaip šitose nuotraukose...
assss
2015-02-27 22:54:41
tai laila Jums pasiseke, as nestumo metu priaugau tik 10 kg. strijo atsirado iki gimdymo likus 2 savaitems ir praktiskai per nakti,atsikeliu ryte ir ziuriu visas pasaulio zemelapis tik raudonas nuo vieno juosmens iki kito... Nekalbekit, nedrįskit kalbet apie tingejimą... kiekvienos mūsų kųnas yra skirtingas...
manonuomone
2015-02-27 22:23:10
žiauriai neestetiška ir nemanau, kad čia yra kuo didžiuotis ir ką rodyt, iš mano pažįstamų gimdžiusių moterų nė pas vieną nėra tokių pilvų. net mano mama, kuri niekada tikrai nesportavo, nesilaikė dietų, nenaudojo kremų ir t.t., atrodo geriau už visas šias dvigubai jaunesnes moteris.
jijiji
2015-02-24 10:42:22
prie ko cia sportas ir strijos atsiradusios nestumo metu?? gal pries giriantis kokia sauni esate, pagalvotumet, kad visi mes skirtingi, ir pas mus VISKAS skirtinga ir nereikia visko deti i jusu isivaizduojamus stereotipus ir standartus, smerkiant kitus??
laila
2015-02-23 10:08:02
Netiesa. Jaigu netinget , teptis, sportuoti, laikytis dietos tai tokiu kabanciu pilvu nebus. As nestumo metu priaugau 35 kg, sedejau invalidu vezimelyje 5 men per gimdyma iki mirties nedaug buvo like. Dabar suneliyi 2 men. Numeciau ju 25 kg,sportuoju, ir kunas atrodo geriau nei iki gimdymo!
1
 
 
 


grįžti - Kaip moters kūnas atrodo po gimdymo? (foto)


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Domantas