Vaikai > Vystymasis > Kai vaikas ima liesti...
 

Kai vaikas ima liesti „ten“


2008 07 03 | Autorius: Administrator
 Daugumoje religijų masturbacija laikoma neigiamu reiškiniu. XIX a pedagogai ir medikai masturbaciją laikė baisia liga, lemiančia atminties sutrikimus, protinį atsilikimą, impotenciją. Aišku, tokių išvadų prieita be jokių mokslinių duomenų ir įrodymų. Taigi toks nekaltas reiškinys, kaip savo kūno tyrinėjimas, buvo laikytas bemaž nusikaltimu.

Daugelis mamų pamatę dar iš vystyklų amžiaus neišaugusį savo vaiką čiupinėjantį savo lytinius organus sutrinka. Jei mažylis jau moka kalbėti, paklaustas, kodėl taip daro, atsakys su vaikišku naivumu – MALONU.


Kodėl iš tikrųjų vaikai tai daro?

Savo išorinius lytinius organus liečia beveik visi vaikai. Nesąmoningai tokia „veikla“ gali patraukti jei vaikui gaktos ir lytinių organų srityje atsirado išbėrimų, iššutimų – mažylis ima muistytis, kasytis, o netrukus pajunta, jog tai gali ne tik trumpam numalšinti niežulį ar perštėjimą, bet dar ir teikia malonumą.

Onanizmas būdingesnis aktyviems, judriems vaikams. Lėtesni kūdikiai dažniau apsiriboja čiulpdami pirštą ar antklodės kraštą.

Vėliau lytiniai organai dažniausiai imami liesti iš smalsumo. Vaikai tiesiog juos atranda, lygiai taip pat, kaip kažkada atrado savo rankų ar kojų pirštukus. Taigi jie juos čiupinėja, tyrinėja, apžiūrinėja. O lytiniai organai gana jautrūs prisilietimams. Netrunkama suvokti, kad liesti save yra malonu, taigi norisi patikusį veiksmą kartoti.

Ankstyvoji masturbacija gali prasidėti mažyliui sulaukus 5-6 mėnesių. Kūdikis staiga įsitempia, parausta, suspaudžia kojytes, o paskui jas atpalaiduoja, šį veiksmą vis kartoja, kol pagaliau nurimsta, užmiega. Daugelis tėvų tokius judesius palaiko netgi traukuliais.

Tarp 2-6 metų, kai vaikus ima dominti, kuo skiriasi berniukai ir mergaitės, jiems smalsu apžiūrinėti ir liesti ne tik savo, bet ir kitų vaikų lytinius organus. Liesdami save jie suvokia, kad sąmoningai gali sukelti sau malonumą, taigi liečia „ten“ vėl ir vėl. Dauguma suaugusiųjų, pamiršę, kad patys tą patį darė vaikystėje, ima drausti, barti savo atžalas.

O kaip tik to daryti ir nerekomenduojama. Vaikų psichologai aiškina, kad negatyvi suaugusiųjų reakcija yra kur kas blogiau, nei pati masturbacija. Kaip tik netinkama reakcija gali sukelti aibes problemų, pradedant tėvų autoriteto smuktelėjimu ir baigiant gausiais seksualiniais kompleksais ateityje, kai jau suaugęs žmogus pasąmonėje lytinį aktą įsivaizduos kaip kažką nešvaraus, neleistino. >> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma mano, kad vos gimę vaikučiai tik miega ir valgo, tačiau kiekviena mama patvirtins, tad net ir patys mažiausi domisi aplinka,...

Pirmieji savarankiški vaikučių žingsniai ypatingai džiugina tėvus, juk sunku surasti gražesnį ir labiau širdį glostantį...

Sakoma, kad vaikai - tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai. Paskaičius keletą įdomių faktų apie trapius mažylius tuo tikrai...

Pirmaisiais gyvenimo metais mažyliai keičiasi labai greitai ir išmoksta daugybės naujų dalykų - jie pradeda šypsotis, pakelia ir...

Rašyti komentarą

 
ftg
2009-06-09 17:11:13
as mergaite ir masturbuojuosi nuo kokiu 2mt
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Kamile