Namai > Buitis > Namų ruoša pagal Martą...
 

Namų ruoša pagal Martą Stiuart


2008 05 25 | Autorius: Administrator
 


Susipažinkite – Marta Stiuart

Marta gimė JAV, lenkų imigrantų šeimoje. Mergaitė nuo vaikystės mokėsi siūti ir ruošti maistą. Prižiūrima mamos ji greitai perprato ne tik pyragų kepimo bei sriubų virimo, bet ir vaisių, daržovių konservavimo gudrybes. Tuo metu, kai dauguma JAV tėvų svajodavo, kad jų atžalos pasirinks teisininko ar mediko karjerą, Martos tėvas kaip įmanydamas stengėsi perduoti dukrai sodininkystės paslaptis.

Nenuostabu, kad užaugusi Marta pasirinko architektūros istorijos studijas, o paraleliai su mokslu universitete pamėgino nerti į modelių verslą. Vėliau, kartu su bičiule, Marta ėmėsi vakarėlių ir kviestinių pietų organizavimo verslo. Tačiau tikroji sėkmė vis dar lūkuriavo ateityje.

Martos vyras sukosi leidybos versle ir kartą pasiūlė žmonai padėti jam suorganizuoti eilinio leidinio pristatymo vakarėlį. Leidybos grupės vadovas buvo taip sužavėtas Martos talento, kad pasiūlė jai išleisti knygą su iškilmių aprašymais ir patiekalų receptais.

Ir Marta ją parašė. Knyga tapo bestseleriu, o pati Marta – namų ūkio tvarkymo madų diktatore. Jos skonis tapo įstatymu visame kame – nuo gėlių parinkimo prie namo esančiam gėlynui iki kremo raštų ant torto. Jos patarimai apie interjero dekoravimą, jaukumo kūrimą ir delikatesinių patiekalų gaminimą tapo gero skonio etalonu.

Vėliau Marta Stiuart įkūrė savo interneto portalą, išleido daug leidinių apie namų ūkį bei ėmė vesti savo televizijos šou. Martos turtas vertinamas 600 mln. dolerių, o 2001 m. Marta pateko į pačių įtakingiausių JAV moterų trejetuką.


Martos patarimai

Mūsų gyvenimas susideda iš daugybės smulkmenų, todėl svarbiausia Maros paslaptis – skirti dėmesio mažoms, bet svarbiausioms detalėms.


Jums. Pasitinkant naują dieną svarbu optimistiškai žvelgti į ateitį. „Café au lait” (latte kava) – originali prancūzų tradicija, kuriai turėtų atsirasti vietos kiekvienuose namuose.

Receptas paprastas: sumaišykite lygiomis dalimis šviežiai užplikytą kavą ir pieną (prieš tai jį pašildžiusi ir suplakusi, kad atsirastų nedidelė puta). „Café au lait“ rekomenduojama gerti iš žemo plataus puodelio. Toks indas leis gėrimui greičiau ataušti, kas itin svarbu rytais, kai labiausiai trūksta laiko.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Mindaugas