Namai > Buitis > Kaip išsirinkti lovelę
 

Kaip išsirinkti lovelę


2008 04 08 | Autorius: Administrator
 

Pasirinkimo įvairovė šiais laikais didelė. Dažniausiai šią įvairovę nulemia papildomos funkcijos, kurias gali turėti daiktas. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad tai gali turėti didelę įtaką kainai, rašo interneto portalas „superstyle“.

Iš vienos pusės, savo vaikeliui nieko negaila, iš kitos pusės, nesinori mokėti pinigų už nereikalingus aksesuarus. Be to, kuo daugiau funkcijų turi daiktas, tuo greičiau jis sugenda.

Pati paprasčiausia ir pigiausia medinė lovytė paprastai turi du lygius: aukštesnį - visai mažiems vaikams ir žemą jau paaugusiems, kad jie neiškristų. Visa kita -  jau daugiau kainuojantys įmantrumai.

Lovelės gali būti su rateliais, gali būti statomos ant lygaus pagrindo ar ant kojelių. Ratelių reikia, jei ketiname lovelę perstumti iš vienos vietos į kitą, jei ji stovės vienoje vietoje, rateliai nereikalingi.

Kartais lovytės būna įrengtos taip, kad jas galima supti. Dabar pediatrai daug kalba apie supimo žalą kūdikio vestibuliariniam aparatui. Tačiau kai kurie vaikai negali užmigti be supimo, taigi kiekvienu atveju vis tiek turi nuspręsti mama.

Mediena, iš kurios padaryta lovelė, lemia tik jos išorinį vaizdą. Medis padengiamas specialiu, nekenksmingu laku ar dažais. Kartais lovelės būna padengtos plastiko ar silikono sluoksniu, tačiau jis dažniausiai nukenčia nuo vaikų dantų. O gabalėliui net ir pačio nekenksmingiausio plastiko vaiko skrandyje ne vieta.

Be to, apgraužta lovelė tikrai ne itin gražiai atrodo, ypač jei mediena, iš kurios ji padaryta, yra tamsi. Taip pat reikia atminti, jog visokie lovelės išraižymai ar puošybiniai elementai gražiai atrodo, bet apsunkina lovelės priežiūrą.

Gana naudinga, kai šoninė lovelės sienelė gali nusileisti ar visai nusiimti. Kai sienelė nuleista, lengviau paguldyti kūdikį, o ją visai nuėmus, paaugęs vaikas savarankiškai galės įlipti į savo lovelę, kuri taps panaši į nedidelę sofą. Kai šoninė sienelė nuimta, lovelę galima statyti prie tėvų lovos, tuomet bus labai patogu pamaitinti prabudusį kūdikį.

Kartu su vaikiškomis lovelėmis dažnai parduodama ir patalynės dėžė, tačiau dažniausiai būtent patalynei ji mažiausiai tinkama ir tik renka dulkes, o geriausiu atveju į ją galima susidėti žaisliukus.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Marijonas