Bendruomenė > Forumas > Mama.lt gidas
 

Mama.lt gidas


2008 09 08 | Autorius: Mama.lt
 

Portalas Mama.lt gyvuoja jau aštuntus metus. Metai veja metus, technologijos juda į priekį ir šis judėjimas pirmyn verčia atsižvelgti į pokyčius bei prisiderinti prie jų.

 

Pristatome atnaujintą portalą Mama.lt – pasitinkame Jus naujomis spalvomis, naujomis idėjomis, interaktyvumu. Tikėkimės, kad visą tai įvertinsite.

 

Jei norite visiškai išbandyti portalo Mama.lt pranašumus, turėsite užsiregistruoti ir tapti bendruomenės nariu. Tačiau, jei tai jūsų nedomina, jūs paprasčiausiai galite naršyti straipsnių sąraše, peržiūrėti vykstančius konkursus, įmonių katalogą ar skelbimų lentą.

 

Prisijunkite prie Mama.lt su E-pasu, ir galėsite patys dalyvauti konkursuose, laimėti įvairius prizus, skelbti skelbimus, komentuoti įmonių katalogą ar patys pasiūlyti jūsų nuomone svarbią įmonę. Nepamirškite, kad bendravimas yra svarbus visiems žmonėms, ypatingai mamoms, nes tik jo dėka mes galime išsiaiškinti kilusias problemas ar pasidžiaugti savo džiaugsmais.

 
1 Žingsnis. Jungiamės :)
 

Jei jau turite atnaujinę savo E-pasą kitame portale, tuomet junkitės prie mūsų jau turimais duomenimis. Jei to nedarę – užsiregistruokite ir spauskite mygtuką „Registracija“. Jei norite sužinoti, kas yra E-pasas, apsilankykite puslapyje www.epasas.lt ir sužinokite daugiau galimybių.

 

 
 

Registracija jus įves štai į tokį puslapį. Nepamirškite teisingai paspausti, ar jūs vyras, ar moteris, nes pagal tai jūs būsite Mama arba Tėtis mūsų portale. 

 

 

 

 

Šioje lentelėje nurodykite vardą, kuriuo būsite atpažįstami portale Mama.lt.

 

 

2 Žingsnis. Na štai! Pirmieji žingsniai žengti. Dabar jūs tapote portalo Mama.lt bendruomenės nariu – sveikiname :)

 

„Aš – mama“ (arba „Aš – tėtis“) – spauskite šį geltoną mygtuką meniu juostoje ir pateksite į savo internetinius namučius, kuriuose galite prisistatyti, kas jūs esate ir ko tikitės portale.


 

 

Užpildykite visus norimus laukus:

  • Pasakykite, kas jūs esate, kaip jūs šiandien jaučiatės;

 

  • Pridėkite savo vaikų nuotraukas, parašykite, kokie jie yra;

 

  • Galite susikurti savo fotoalbumus.

 

 

Nebijokite fotoaparato! Keliais žingsniai įsikelkite savo nuotrauką:

 

 

 

Susikurkite fotoalbumą;

Įkelkite norimą nuotrauką;

Spauskite nuorodą „Naudoti kaip pagrindinę“.

 

 

Apie savo titulus ir kaip juos uždirbti portale Mama.lt, pasiskaitykite šiame straipsnyje "Nuo šiol kiekviena Mama.lt narė ypatinga".

 
 
Mama.lt kalendorius.
 

Portalas Mama.lt siūlo stebėti savo savijautą ir vaikelio vystymąsi, kol jis dar saugiai tūno mamos pilvelyje. O kai jis gims – tą stebėjimą tęskite kartu su Mama.lt kalendoriumi iki vienerių metų. Laikui bėgant mes jį vis pildysime jūsų pagalba.

 

 

Nustatykite savo vaiko ar savo nėštumo kalendorių: įrašykite vardą, gimimo metus arba nėštumo savaitę. Taip pat pažymėkite, ar norite gauti priminimus elektroniniu paštu.

 

Štai taip atrodo Mama.lt konkretaus vaikučio kalendorius:

 

Jūs galite pasitikrinti, kaip vaikas vystysis toliau, kaip jūs jausitės praėjus dar kelioms savaitės ir kokie pokyčiai laukia ateityje. O nostalgijai užplūdus – žvilgtelėkite atgal.

 
 
Mama.lt forumas.
 

Mama.lt forumas turi senas savo tradicijas ir buria bendraminčius į vieną ratą. Būtinai apsilankykite Mama.lt forume, nes kitaip nepajusite portalo dvasios – ten vyksta tikrasis gyvenimas.

 

Susipažinusios su bendruomenės narėmis, galėsite parašyti apie jas komentarą, įtraukti jas į savo draugų sąrašą.

 

Gero bendravimo! Gero laiko! Ir nepamirškite, kad tik kartu galime sukurti jaukius internetinius namučius mamoms ir tėveliams.

 

Iškilo klausimų? Kreipkitės info (et) mama.lt

 


Gairės:  Portalas Mama
 
Taip pat skaitykite
Bendraukite Mama.lt portale draugiškai.

Rašyti komentarą

 
Inga
2023-03-06 10:31:11
Sveiki mano el pastas jau yra uzregistruotas nuo 2010 metu, ir rodo kad jis toks yra. bet man vis i pasta neatsiuncia laisko kad pasikeisti slaptazodi. [email protected] jei skaitot padekit vel prisijungti prie puslapio, Aciu
Gintare
2019-08-19 10:15:34
Sveiki, kaip issiregistruoti?
Gvidas
2016-08-10 16:08:01
neveikia prisijungimo funkcija.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Rebeka