Bendruomenė > Forumas > Portalo Mama.lt taisyklės
 

Portalo Mama.lt taisyklės


2009 11 04 | Autorius: Mama.lt
 

1. Portale Mama.lt registracija yra nemokama ir savanoriška.
 

2. Kiekvienas naudodamas portale Mama.lt esančią informaciją privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.
 

3. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo Mama.lt prieiga būtų prijungta prie ePasas.lt.
 

4. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami netiesioginiais tikslais – lankytojų poreikių analizės ir nustatymo tikslais, tiesioginės rinkodaros tikslais, paslaugų kokybės gerinimo tikslais, svetainės naudingumo kėlimo tikslais ir kitais teisėtais tikslais.
 

5. Draudžiama naudoti Mama.lt pateikiamą informaciją kitose interneto svetainėse ar leidiniuose.
 

6. Norintys platinti Mama.lt svetainėje esančią informaciją, privalo apie tai pranešti raštu Mama.lt portalo administratoriui ([email protected]) ir gauti raštišką sutikimą. Platinamos informacijos šaltinyje būtina nurodyti, jog ši informacija yra iš portalo Mama.lt.
 

7. Portale paskelbti komentarai prie straipsnių, skelbimų, įmonių kataloge, konkursuose ir pasisakymai forume atitinka jų autorių nuomonę, už kurią Mama.lt administracija neatsako. Tačiau redakcija pasilieka teisę šalinti paskelbtą informaciją be perspėjimo, jei ji prieštarauja portalo taisyklėms, bendroms etikos normoms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.
 

8. Redakcija palieka teisę šalinti visą informaciją be perspėjimo, kuri kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę ir lyčių diskriminaciją; kuri propaguoja smurtą, pornografiją, seksualines paslauga, narkotines ar psichotropines medžiagas; kuri šmeižia, žemina ar įžeidžia kito žmogaus orumą, teises ir privatumą.
 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
  Pristatome atnaujintą portalą Mama.lt – pasitinkame Jus naujomis spalvomis, naujomis idėjomis, interaktyvumu. Tikėkimės, kad...

Rašyti komentarą

 
Jason Underwood
2020-02-28 12:51:09
Svečių pranešimas Sveiki,Aš esu Nancy,Man reikia tinklaraščio įrašo, kuriame nurodykite nuorodas į jūsų svetainę mama.lt.Ar galite parašyti mums, jei įmanoma, publikuoti straipsnį su nuoroda į svetainę, susijusią su lošimais, ar bet kurią kitą formą, nukreipiančią mūsų svetainę ar tinklaraštį ir kiek tai kainuos.Nekantriai laukiu jūsų atsakymoSu pagarba,Nancy
Meilute
2012-05-26 21:25:29
Norime padekuoti mokytojai G.Raguckai ( Karoliniskiu muz. mokykla Vilniuje) uz fortepiono ir solfedzio pamokas.
asia
2012-04-16 21:44:44
www.vaikuradijas.com
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Matas