Nėštumas > Kontracepcija > Pažadai, kurių nesilaiko...
 

Pažadai, kurių nesilaiko kontraceptinės tabletės


 

Pažadai, kurių nesilaiko kontraceptinės tabletės

Galas skurdui!


Vaistai nuo skyrybų!


Neplanuotų nėštumų nebėra!

 

Prieš penkiasdešimt metų, kai JAV Maisto ir vaistų kontrolės tarnyba pranešė, jog patvirtina oralinius kontraceptikusmoterims, būtent su šiomis viltimis sieta jų ateitis. Tuo pačiu daugumoje reklamos kampanijų 1960-taisiais teigta, kad tabletės visiškai pakeis moterų gyvenimą. Pastarasis teiginys netrukus pasitvirtino.

 

1954 m. John Rock, vienas iš mokslininkų, kūrusių kontraceptinę piliulę, išreiškė kvapą gniaužiantį savo paties ir kolegų džiaugsmą: jis pasakė, kad oraliniai kontraceptikai „bus visų laikų didžiausias pagalbininkas kiekvienai šeimai atskirai ir visai žmonijai apskritai“, kadangi „didžiausią grėsmę taikai ir gerovei pasaulyje kelia ne atominė, o seksualinė energija“.

 

Pažadas: taika ir laimė trečiojo pasaulio šalyse!

 

Po kelerių metų kitas medikas tarptautinėje konferencijoje Bombėjuje sausakimšai auditorijai parodė pakelį kontraceptinių tablečių ir pareiškė, kad būtent jos išspręs bado ir skurdo Indijoje bei kitose besivystančiose šalyse problemas. Kaip vėliau paaiškėjo, nieko panašaus jos neišsprendė nei Indijoje, nei jokioje kitoje besivystančioje šalyje – mat dauguma moterų ten nesilanko klinikose, kur būtų skiriami kontraceptikai bei teikiama būtina medicininė priežiūra juos vartojančioms.

 

Pažadas: Šeimyninė laimė!

 

JAV buvo tvirtinama, kad tabletės išvaduos susituokusias poras iš nepageidaujamo nėštumo baimės, pagerins jų seksualinį gyvenimą ir sumažins skyrybų skaičių. „Mano žmona vartoja tabletes, dėl to kiekviena akimirka mums yra tinkama meilei, - džiūgavo vienas euforijos pagautas entuziastas 1969-taisiais, - o neplanuotas seksas nuostabus!“

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Jei pametinukai – anaiptol ne jūsų svajonė, vos atsigavus po gimdymo tenka spręsti galvosūkį: kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo...

Nutrauktas lytinis aktas – senelių ir netgi prosenelių išbandytas kontracepcijos metodas.

Išsiaiškinti padės testas.

Kaip išvengti neplanuoto nėštumo? Ši problema – ne iš iliuzionisto kepurės XX amžiuje ištrauktas...

Rašyti komentarą

 
Sara
2012-03-09 10:50:38
Santykiams sakes bus...
Jolanta
2010-05-19 13:37:36
noreciau suzinoti jai as nece esu kokie turi buti pas mane sintomai
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Danielius