Namai > Gėlės > Ką žinote apie laistymo...
 

Ką žinote apie laistymo sistemas?


2010 06 09 | Autorius: Laistom.lt; Reklama
 

Ką žinote apie laistymo sistemas?

Laistymo sistemos pasirinkimas ir įrengimas – sėkmingos, protingos ir ilgalaikės investicijos į privačios erdvės aplinką pamatas.

HUNTER Industries Inc. Profesionalios automatinės laistymo sistemos – protingi laistymo sprendimai protingam šeimininkui. Šeimininkui, kuris susirūpinęs ne tik išorine estetika ir asmenine nauda, bet kuris atsižvelgia ir į poveikį aplinkai – jam svarbu efektyviai ir taupiai naudoti vandenį bei elektrą.

 

Standartinės komplektacijos laistymo sistema susideda iš:

PURKŠTUKŲ – laistymo sistemos „vykdytojų“. HUNTER purkštukai yra:


Stambaus rūko
– tinkantys nedideliems plotas laistyti, nes jų spindulys gana nedidelis (nuo 1,8 iki 5,8 m), o purškimo kampą galima reguliuoti nuo 0º iki 360º. Įmanomi įvairūs stačiakampiai ploto laistymo variantai, keičiant galvutes.


HUNTER
taip pat gali pasiūlyti pavienių želdinių, krūmų, medžių laistymui – prie iššokančių stambaus rūko purkštukų prisitvirtinančių galvučių pavidalu - vandens fontanėlius ( bubblers), skirtus giluminiam augalų drėkinimui. Tai alternatyva ir estetine, ir technine prasme žemaslėgei laistymo sistemai, sudarytai iš Drip Line antžeminio vamzdžio ir jungčių. Šis produktas sukurtas taip, kad galėtų kompensuoti vandens spaudimo svyravimus.


Dar viena stambaus rūko purkštukų variacija – šaknų zonų laistymo mechanizmas – HUNTER patentuotas StrataRoot dizainas leidžia patekti išpurškiamam vandeniui ten, kur jo reikia labiausiai – į augalo šaknis. Šio mechanizmo sėkmingo veikimo formulė: vanduo + deguonis + gyvybiškai svarbios organinės ir mineralinės medžiagos = sveika šaknų sistema.


Rotoriniai
– naudojami didesniems plotams laistyti. Yra pilno ciklo ir reguliuojami nuo 40º iki 360º. Turi kelis tūtelių variantus. Laistymo atstumas – nuo 8,5 iki 15,9 m. HUNTER PGP rotorius – populiariausias, geriausiai parduodamas rotorinis purkštukas, nustatęs techninius bei prekybinius standartus visai laistymo įrangos pramonei. Tai – HUNTER sukurtas ir patentuotas produktas, kuris nuo 1981 m. neturi analogų pasaulyje.Tarpinis variantas tarp stambaus rūko ir PGP yra PGJ rotorinis purkštukas, kurio laistymo atstumas - nuo 4,6 iki 11,3 m.

 

PROCESORIAUS – laistymo sistemos „smegenų“, siunčiančių komandas kitiems laistymo sistemos elementams – HUNTER procesoriai yra kompaktiški, paprastai ir greitai programuojami, valdomi, pritaikyti pagal parametrus kiekvieno sklypo poreikiams. HUNTER procesorius Pro-C, kuris gali valdyti iki 15 sklendžių – pirmaujantis ir neturintis analogų laistymo sistemų gamintojų tarpe produktas.

 

• ELEKTROS SKLENDŽIŲ – laistymo sistemos „darbų vadovas“, duodantis impulsus purkštukams atlikti savo darbą – HUNTER sklendės gaminamos su ir be slėgio reguliatoriaus, gumine diafragma, kuri apsaugo nuo didelio spaudimo sukeltų gedimų. Elektros sklendės yra visiškai hermetiškos, todėl jų negali pažeisti nei vanduo, nei gruntas.

 

• KLIMATO DAVIKLIŲ – laistymo sistemos paleidimo „indikatorių“, kurie reguliuoja želdinių laistymo periodiškumą. Automatinis laistymas prasideda tik tada, kai daviklis neblokuoja procesoriaus. HUNTER gamina lietaus, šalčio, vėjo, srovės stiprumo (pratekėjimo). Taip pat HUNTER siūlo mini meteostotelę, kurioje instaliuota tiek vėjo, tiek lietaus, tiek oro temperatūros kontrolė, bet tai jau papildoma opcija, „auginanti“ laistymo sistemos kainą.

 

• VAMZDYNŲ IR LAIDŲ INSTALIACIJŲ – UAB "Aupana" naudoja PE vamzdžių sistemas, sujungtas PLASSIM jungtimis. Laistymo sistemos pajungimui reikalingas instaliacinis ir valdymo kabeliai. Svarbu, kad laistymo įrangos pajungimui būtų paliktas tinkamo skersmens vamzdis (ne mažesnis kaip DN32) bei atskira vandens tiekimo atšaka, skirta vejos drėkinimui. Kitu atveju laistymo sistemos kaina bereikalingai išaugs.

 

• Pagalbinės ir papildomos medžiagos – šulinėliai, hidrantai, Drip Line lašantis vamzdis (žemaslėgis) su priedais, distancinio valdymo pultai ( veikiantys iki 3000 m. atstumu nuo procesoriaus), meteostotelės.


Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės telefonu 8-640 40650; www.laistom.lt

 

 


 
Taip pat skaitykite
Gėlių spalvos akimirksniu pakelia nuotaiką, o jų trapumas žavi ir jaudina, tad daugelis savo palanges puošiame žydinčiais augalais....

Ramybė – didžiausia vertybė. Tik ramybės būsenoje galime pilnai išgyventi teigiamas emocijas, pastebėti gyvenimo grožį ir...

Bent kruopelytę žemės turintys žmonės stengiasi užsiauginti savo prieskoninių žolelių, daržovių ar uogų krūmą - juk tai ne tik...

Keliaudami po Europos miestus stengiamės apžiūrėti įspūdingą architektūrą, lankomės muziejuose ar meno galerijose, ragaujame gardžius...

 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
vidurinioji