Skaiciuokles > KMI skaičiuoklė > Patarimai norinčioms...
 

Patarimai norinčioms sulieknėti


2011 01 27 | Autorius: Eglė Šliževičiūtė
 

Patarimai norinčioms sulieknėti

Ar dar neatsibodo geriausiai draugei kaskart skųstis apie tai, kaip norėtųsi dailesnės figūros? Standesnio užpakaliuko? Tvirtesnių kojų ir rankų raumenų? Pilvo preso? Mielos moterys ir merginos, pirmyn į sportinę aprangą, į rankas – kilimėlius, susitinkame artimiausiame sporto klube!

Mankšta aerobikos salėje, treniruotė sporto klube, jogos pamokos, rytinis krosas, lauko tenisas, plaukimas baseine... Čia laukiamos visos, norinčios sulieknėti! Nepamirškite pasikviesti geriausią draugę, o jei per Kalėdas neradote laiko pagalvoti apie dovaną sau – dabar tinkamiausias metas įsigyti ilgalaikį abonementą nuolatinėm treniruotėm.

Daugiau jokių „rytoj“, „kitą savaitę“, „neturiu laiko“, „pavargau“ ir panašių atsiprašymų! Naujus metus pasitikime su nauja drąsa ir dar labiau stipresne meile sau ir savo kūnui!„Camelia“ vaistininkė Lina Beržinytė pataria, kaip sulieknėti: 

• Sportas – tai tik viena sudedamųjų dalių, norint pataisyti kūno formas. Pirmiausia reikia subalansuoti mitybą. Pradėjus teisingai maitintis ne tik greičiau pasieksite norimų rezultatų, tačiau kur kas geriau jausitės.

• Skirkite laiko atrasti sau artimiausią sporto šaką. Susiplanuokite savo laiką taip, kad dėl darbo, mokslų ar kt. užimtumo sporto pamokų praleidinėti netektų.

• Sportas – tai pramoga, tai laisvalaikis. Tegu sportas tampa tikra švente! Įsigykite jums patinkančią sportinę aprangą, leiskite sau pasijusti tikra žvaigžde visoje sporto salėje. Jei mylėsite save, jums neliks abejingi ir kiti!

• Pasiūlykite drauge sportuoti ir geriausiai draugei. Drauge ne tik linksmiau, tačiau daugiau šansų, kad dažniau viena kitą raginsite sportuoti ir rečiau norėsite praleisti sporto treniruotes.

• Niekada nenuvertinkite savęs, kad ko nors nesugebate. Sportas reikalauja daugybės pastangų, tad krūvį didinkite pamažu ir būtinai pasikonsultuokite su treneriais ir instruktoriais, kurie jums padės susidaryti tinkamiausią treniruočių grafiką.  

• O svarbiausia – mylėkite save!

Visą sausio mėnesį visose „Camelia“ vaistinėse kai kurie papildai norinčioms sulieknėti – iki 50 proc. pigiau!


 
Taip pat skaitykite
Jei neketini laikytis dietos – tenka pasikliauti paprastomis gudrybėmis, kurias pritaikai savo valgiaraščiui. Ir vis dėlto...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (167)
Austeja