Skaiciuokles > KMI skaičiuoklė > Kas padės sulieknėti, o...
 

Kas padės sulieknėti, o kas – ne?


2011 02 06 | Autorius: edieta.lt
 

Kas padės sulieknėti, o kas – ne?

Jei neketini laikytis dietos – tenka pasikliauti paprastomis gudrybėmis, kurias pritaikai savo valgiaraščiui. Ir vis dėlto iš tikrųjų lieknėti padeda ne visos. Tad kas veiksminga, o kas – ne?

Sultys vietoje maisto porcijos
Ne. Nors daugumą maisto porcijų pakeitus sultimis svoris iš pradžių šiek tiek nukrinta, vėliau jis netrunka ataugti vos pradėjus vartoti kietą maistą.

Organizmą valantis kokteilis
Ne. Vienas populiariausiųjų – citrinos sultys su medumi ir kajeno pipirais. Jis valo organizmą, bet tai nėra maisto pakaitalas. O nė viena iš jo sudėtinių dalių nespartina lieknėjimo.

Žalios daržovės
Galbūt. Dauguma daržovių nėra kaloringos, tad jomis pakeitus kitus patiekalus galima sulieknėti. Tačiau viskas priklauso nuo to, kokį žalią maistą rinksiesi. Jei piktnaudžiausi sėklomis ir riešutais – galima ne tik nenumesti, bet dar ir priaugti svorio!

NE baltai duonai ir kepiniams
Taip. Rafinuotas maistas, kaip antai balti kvietiniai miltai ir cukrus, organizme mažina vitaminų ir mineralų atsargas, be to, toks maistas labai kaloringas. Tad atsisakyti rafinuotų miltų – bene sveikiausias ir greičiausias būdas mesti svorį.

Pienas
Taip. Naujausios studijos įrodo, kad vieną maisto porciją pakeistus stikline pieno, galima pagreitinti svorio kritimą. Kaip šis fenomenas veikia kol kas neištirta, tačiau akivaizdu, kad baltymai (tik su mažai riebalų!) padeda ilgiau išlaikyti sotumo jausmą.

Prieskoniai
Taip. Kai maiste daug įvairių prieskonių, spartėja medžiagų apykaita. Kuo daugiau natūralių prieskonių porcijoje – tuo stipresnis efektas.

Grynieji pinigai
Galbūt. Mokslinėmis studijomis įrodyta, kad žmonės, kurie pirkdami maistą atsiskaitinėja banko kortele, labiau linkę į savo produktų krepšelį įsimesti nesveiko maisto paklusdami akimirkos impulsui nei tie, kurie moka grynaisiais.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Ar dar neatsibodo geriausiai draugei kaskart skųstis apie tai, kaip norėtųsi dailesnės figūros? Standesnio užpakaliuko? Tvirtesnių kojų ir...

Rašyti komentarą

 
joyce
2018-07-17 04:05:40
Es sapņoju par to, ka mana Owena māja ir sākusies ar manu Owen busniess, lai es varētu uzturēt savu ģimeni darbā, kad es satiekos ar privāto aizdevēju PARKER FAFIE, kurš pēc pieteikšanās man piešķir aizdevumu ar zemām procentu likmēm. Es saņēmu aizdevumu dažu stundu laikā. Es saņēmu savu aizdevumu, es iesaku jums nosūtīt pa pastu PARKER FAFIE pa e-pastu ([email protected]), lai saņemtu savu aizdevumu. Esmu laimīga sieviete šodien.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Damir