Nėštumas > Kontracepcija > 10 klaidų naudojant...
 

10 klaidų naudojant prezervatyvą


2011 07 15 | Autorius: Edinstvennaya.ua, 123rf nuotr.
 

10 klaidų naudojant prezervatyvą

Kodėl prezervatyvai ne visada apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo? Esmė visai ne tame, kad juos, kaip pasakojama anekdotuose, kas nors iš vagono iškrovė šakėmis. Visa paslaptis – ar taisyklingai juos naudojate?

Klaida Nr.1: Prezervatyvą mauti prieš pat ejakuliaciją

Nedidelė dalis spermatozoidų jau yra penio sekrete ir vyro šlapimo takuose. Todėl prezervatyvą maunant tik prieš pat kulminaciją išlieka rizika pastoti ar užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis.

Klaida Nr. 2: Prezervatyvą nešiotis kišenėje ar piniginėje.

Kaimynystė su aštrias briaunas turinčiais daiktais gerokai sumažina sargio patikimumą. Prezervatyvų taip pat negalima laikyti šiltose, drėgnose vietose, palikti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Todėl jei jis bus automobilio daiktadėžėje, piniginėje ar kišenėje, po kiek laiko gali padidėti rizika, kad jis suplyš.

Klaida Nr. 3: Prezervatyvą naudoti pakartotinai.

Prezervatyvas greičiau plyšta ne tik pakartotinai maunamas (pavyzdžiui, jei erekcija nuslopo dar nepasiekus ejakuliacijos), bet ir ilgai naudojamas. Tad jei lytinis kontaktas trunka ilgiau nei 30 minučių, geriau pakeiskite seną prezervatyvą nauju.

Klaida Nr. 4: Du prezervatyvai vienu metu.

Kartais žmonėms atrodo, kad naudojant iš karto du prezervatyvus apsaugos laipsnis padvigubėja. Tačiau iš tikrųjų prezervatyvų paviršiams trinantis vienas į kitą plyšimo rizika ne sumažėja, o išauga.

Klaida Nr. 5: Pakuotę perplėšti dantimis.

Atplėšti sargio pakuotę dantimis – gal ir erotiška, bet tikrai ne saugu. Tą reikia daryti kruopščiai, atsargiai ir, pageidautina, šviesoje, o ne apčiuopomis aklinoje tamsoje – tuomet didėja rizika jį pažeisti.

Klaida Nr. 6: Išlikti sueityje ir po kulminacijos.

Jei penis lieka makštyje ir po ejakuliacijos, jam glembant į prezervatyvą išsiliejusi sperma gali nutekėti į makštį.

Klaida Nr. 7: Naudoti netinkamo dydžio prezervatyvą.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Jei pametinukai – anaiptol ne jūsų svajonė, vos atsigavus po gimdymo tenka spręsti galvosūkį: kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo...

Nutrauktas lytinis aktas – senelių ir netgi prosenelių išbandytas kontracepcijos metodas.

Išsiaiškinti padės testas.

Kaip išvengti neplanuoto nėštumo? Ši problema – ne iš iliuzionisto kepurės XX amžiuje ištrauktas...

Rašyti komentarą

 
beje
2015-01-10 22:27:12
Dozė gali būti arba 30, arba 60 mg - ją turėtų parinkti šeimos gydytojas arba urologas. Jokio šalutinio poveikio nepastebėjau. Galima vartot Spedrą su maistu ar be jo - nesvarbu. Užtenka išgerti tabletę likus iki lytinių santykių maždaug 2 valandoms. Veikia apie 4 valandas, po to saugiai pasišalina iš organizmo. Nesukelia pripratimo, naudoti galima nors ir kasdien.
Bobas
2015-01-10 22:24:52
Vaistai (kaip tokie) nuo priešlaikinės ejakuliacijos šiuo metu tik vieni - tie patys priligy. Analogų nėra - tik kitos priemonės, kurios mano atveju neveiksmingos (prezervatyvai su anestetikais, tepalai su lidokainu, pratimai, psichoterapija...). Vaistus rekomendavo urologas. Yra visose vaistinėse. Nesunku įsigyti ir be recepto.
Bobas
2015-01-10 22:21:56
na, prezervatyvai juk gali ne tik apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir pailginti lytinio akto trukmę. Yra vadinamieji "uždelsėjai". Gaila, kad man netiko :/ Teko vartoti vaistus priligy.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Liudas