Vaikai > Laisvalaikis > „Veiksmo savaitė“...
 

„Veiksmo savaitė“ kviečia vaikus į renginius


2012 04 25 | Autorius: LVJC
 

„Veiksmo savaitė“ kviečia vaikus į renginius

Balandžio 22 d. Lietuvoje ir visame pasaulyje prasidėjo socialinė edukacinė kampanija „Visuotinio veiksmo savaitė 2012“, skirta ankstyvojo vaikų ugdymo problemoms. Pirmąsias svarbias gyvenimo pamokas vaikai išmoksta gerokai ankščiau, negu pradeda lankyti mokyklą. Būtent ankstyvoje vaikystėje formuojasi žmogaus vertybės ir pažiūros, pasitikėjimas savimi ir atsakingumas – tai, kas lemia gyvenimą ateityje. Veiksmo savaitės organizatorių teigimu, kokybiškas ugdymas turi būti prieinamas visiems vaikams nuo pat gimimo, nepaisant, kurioje šalyje jie gimė.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia dalyvauti smagiuose renginiuose, kūrybinėse dirbtuvėlėse ir akcijose „Už laimingą vaikystę“. Vaikams visi renginiai – nemokami.

Balandžio 28 d. (šeštadienį) nuo 11 val. LVJC Didžiojoje salėje vyks „Pabiručių fiesta“ – šalies ikimokyklinukų meninių pasirodymų festivalis.

Balandžio 28 d. (šeštadienį) 10.00–15.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks kūrybinės dirbtuvėlės „Mano laiminga vaikystė”, kurių metu vaikai išmoks daug smagių kūrybinių dalykėlių. Kartu su menininke Rasa Zdanovičiene kurs makaronų mozaiką, klausydamiesi keramikės Ritos Razmienės lipdys savo pirmuosius molinukus, kartu su neformaliojo švietimo mokytoja Eugenija Andželo kurs spalvotas popierines gėles ir konstruos laimingos vaikystės traukinį, sujungdami į vieną ilgą liniją savo sukurtus ir dekoruotus vagonėlius.

Vaikai kartu su tėveliais ar mokytojais dar gali suspėti įsijungti į Visuotinio veiksmo savaitės konkursus ir akcijas.

„Didžiojo paveikslo“ akcijoje ikimokyklinukai, kartu su viso pasaulio vaikais, kviečiami kurti didžiojo laimingos vaikystės paveikslo: piešti, fotografuoti, lipdyti, tapyti, vaidinti, ar diskutuoti apie dalykus, kurie vaikus džiugina ir įkvepia, skatina svajoti, stengtis, siekti ir tobulėti ir savo darbelius talpinti Veiksmo savaitės puslapyje www.savaite.lvjc.lt. Balandžio 25 d. (trečiadienį) savo Didįjį vaikystės paveikslą kartu su dailininke Vita Balinskiene pieš ir LVJC „Nykštukų mokyklėlės“ vaikai. Norintieji – kviečiami prisijungti.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Juozas